خبر خوب! OptimumNano برنده جایزه برای کمک قابل توجه به توسعه هوش معنوی بین المللی از انرژی جدید برای بند 2017 و جاده

- Dec 11, 2017-

خبر خوب! OptimumNano برنده جایزه ویژه ای برای توسعه چشمگیر بین المللی انرژی جدید برای 2017 "کمربند و جاده" شد

خبر خوب! OptimumNano برنده جایزه برای کمک قابل توجه به توسعه هوش معنوی بین المللی انرژی جدید برای 2017 "کمربند و جاده"

از 4 تا 6 دسامبر، کنفرانس بین المللی انرژی جدید بین المللی 2017 (سوژو) که توسط اتحادیه توسعه انرژی جدید در خارج از چین تأسیس شد، در سوجو برگزار شد. در این کنفرانس، "توسعه بین المللی یک تسمه و یک جاده 2017" انرژی جدید اعلام شد جایزه چشمگیر "، دستاوردهای چشمگیر در دستاورد های هوشمند برجسته از جمله بسیاری از شرکت های انرژی جدید، OptimumNano برنده جایزه" جایزه چشمگیر برای اطلاعات بین المللی در انرژی هوشمند برای 2017 "در امتداد کمربند و جاده.
OpimumNnao برنده جایزه ممتاز برای هوش هوشمند بین المللی در انرژی جدید 2017 "کمربند و جاده"


جایزه کمربند و جاده "2017" برای مشارکت قابل توجهی در توسعه بین المللی انرژی جدید "توسط انجمن بین المللی چین توسعه انرژی جدید آغاز شد و عمدتا در نظر گرفته شده است تا بهتر به استراتژی ملی" One Belt، One Road " و ترویج بین المللی کردن شرکت های انرژی جدید برای توسعه، شیر و ترویج شرکت های پیشرو که سهم برجسته ای در "کمربند و جاده" داشته اند، در عین حال، شرکت هایی را که سهم برجسته ای در توسعه بین المللی انرژی جدید داشته اند، منابع مانند "یک تسمه، یک جاده" در سال 2017، هوش و نوآوری و نوآوری و نوآوری بین المللی از طریق روش های دقیق مانند مشاوره، توصیه، برنامه کاربردی و انتخاب سازمان.
جایزه مراسم اهدای جوایز


OpimumNnao قادر به کسب جایزه برای کمک قابل توجه به هوش هوش بین المللی در سال 2017 برای ابتکار کمربند و جاده است. این جایزه به طور عمده به دلیل مزایای قابل توجهی از ایجاد یک کارخانه هوشمند و استراتژی "رفتن جهانی" پیش از زمان بندی است.


به منظور پاسخ مثبت به طرح بزرگ "Made in China 2025"، OpimumNnao به طور فعال یک کارخانه هوشمند را تاسیس کرد، کارگاه کامل تولید خودکار را اجرا کرد و تولید و مدیریت باتری هوشمند را به دست آورد. Wisdom Manufacturing نه تنها بهره وری تولید Watmar را بهبود می بخشد، بلکه مصنوعات تولید شده توسط محصول را نیز کاهش می دهد، بلکه میزان عبور، ثبات و ثبات محصول هر فرایند را نیز بسیار افزایش می دهد. یکی دیگر از مزیت های مهم این است که هزینه ها را کاهش می دهد و بهره وری را برای شرکت افزایش می دهد. تحول کاملا اتوماتیک به میزان قابل توجهی افزایش بهره وری تولید، صرفه جویی در تعداد زیادی از نیازهای و هزینه های نیروی انسانی. به عنوان مثال، با توجه به خط تولید 1GWH PACK، تعداد کارگران از 365 به 28 کاهش می یابد، صرفه جویی 30.35 میلیون هزینه های سالیانه.


Going Global همیشه یکی از استراتژی های توسعه والتر است. در اوایل سال 2011، OpimumNnao در حال حاضر بازار اروپا را باز کرد و اتحادیه اروپا را با 2،000 اتوبوس خالص الکتریکی با سیستم های باتری خودرو OpimumNnao New Energy ارائه داد. با استراتژی ملی "یک تسمه و یک جاده" ترویج شد، به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته در سطح دولتی که به رهبری سیستم باتری انرژی از وسایل نقلیه جدید تبدیل شد، OpimumNnao موفق به ساخت "جاده ابریشم جدید منطقه انرژی ". در حال حاضر تجارت خارج از کشور Wal-mart به بیش از 40 کشور و مناطق شش قاره گسترش یافته است و استانداردهای بین المللی پیشرو در سطح بین المللی به طور گسترده ای توسط مشتریان خارج از کشور شناخته شده است.


در این انجمن شیعه Zenghui، مدیر منطقه خارج از کشور OpimumNnao گروه، سخنرانی فوق العاده تحت عنوان "دوره عصر جدید ذخیره سازی انرژی با هسته"، با تمرکز بر ذخیره سازی ذخیره انرژی انرژی OpimumNnao - ایستگاه ذخیره سازی انرژی، سیستم ذخیره انرژی تلفن همراه ، سیستم ذخیره انرژی خانگی، سیستم نظارت بر عملیات چهار سیستم ذخیره سازی. در همان زمان، مهمانان نیز دعوت شدند تا برنامه های آینده OpimumNnao را در MCDC به نمایش گذاشتند و سیستم ذخیره انرژی و سیستم ذخیره انرژی در خارج از شبکه توزیع شده را منتشر و پاسخ مشتاقانه ای را به وجود آوردند.


ابتکار "کمربند و جاده" و همکاری بین المللی ظرفیت خوبی برای شرکت ها برای "جهانی شدن" تعیین کرده اند. OpimumNnao با کمک یک راهبرد ملی توسعه "One Belt، One Road" خود ادامه می دهد که خود را در خط مقدم قرار می دهد و به نام تجاری خود، تکنولوژی و دیگر جنبه های خود پایبند است. این مزیت ترویج همکاری عمیق بین کشورها است در امتداد کمربند و جاده در زمینه هایی مانند انرژی جدید و کمک به نیروی "هسته ای" برای تامین انرژی، توسعه اقتصادی و بهبود محیط زیست در کشورهای کمربند و جاده از طریق انرژی سبز!