خدمات عمومی در ژانویه برابر جدید انرژی صنعت خودرو خواستار افزایش حمایت تلاش

- Feb 27, 2017-

سال گذشته سال خودروهای جدید انرژی در ژانویه فروش اطلاعات صخره مانند کاهش رنج می برد. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط فدراسیون در ماه ژانویه سال جاری خودروهای جدید انرژی فروخته شده تنها 5423، 61 ٪ زنجیره ای 87 درصد سقوط کرد.


اگر چه تاثیر تغییرات سیاست های مختلف و تعطیلات جدید انرژی فروش خودرو کاهش موقت excusable، اما خبرنگار پایان داده که در ماه ژانویه صورت کلی وضعیت بازار خودرو در ژانویه، در وسیله نقلیه جدید انرژی وجود نفت هیبرید برقی مدل (از این پس به مدل ماشین مخلوط می گویند) فروش 9789 ، افزایش 53 درصد این اطلاعات نه تنها به مراتب بیش از ژانویه پلاگین هیبریدی 1960, فروش کلی خودروهای جدید انرژی تقریبا دو برابر شده است.


مدل هیبرید; andquot و برق برخوردار نیستند یارانه، بلکه همچنین برای شرکت در پکن و سایر مناطق Yaohao به صدور مجوز اما پایانه فروش بیش از دولت جدید انرژی وسایل نقلیه، ارزش خود را تایید شده است تعمق, andquot; بدون نام صنعت خودرو به گفته تحلیلگران، مدل از پلاگین هیبریدی عملی تر، بیشتر انرژی کارآمد، انتخاب مصرف کننده اثبات است.


تصادفا، رهبر صنعت خودرو هیبرید در تویوتا اخیرا اعلام کرد که تا پایان 2017 آن ترکیبی فروش خودرو در سراسر جهان است بیش از 10 میلیون. آخرین نتایج 10 میلیون منعکس کننده بازار برای مدل هیبرید شناخت، ترکیبی نیز در 2017 یخ به دوره جدید توسعه.


انجمن صنعت خودرو چین معاون اجرایی یانگ دونگ گفت وگو توسعه هیبرید شایسته ی تشویق شود و انتظار می رود، نه تنها در سیاست باید تکیه بر تکنولوژی خود را به منظور افزایش.


افزایش اعتبار


ترکیبی وارد دوره شکستن یخ


این قابل درک است که ترکیبی مدل در سال 2005 برای اولین بار معرفی چین، اما در بعد 10 سال اما هنوز واکنش بازار خوب. تا سال 2016 از نظر فروش اطلاعات مدل ترکیبی کامل گل, اكتبر فروش واحدهاي 7065 تا حدود 9 برابر مدت مشابه سال گذشته، در حالی که فروش تجمعی از سال را با مخلوط مدل 11.1 میلیون رسیده است. از طرف بازار را بیشتر تایید ترکیبی به عنوان نماینده اتومبیل های صرفه جویی در انرژی به طور فزاینده ای توسط مصرف کنندگان به رسمیت شناخته شده. اگر چه حجم کل کوچک، اما نرخ رشد قابل توجهی که صنعت در بازار 2017 مخلوط پر از انتظارات است.


کارکنان مدرن پکن در گفت وگو با خبرنگاران گفت که مردم در حال حاضر برای به رسمیت شناختن هیبرید برق در واقع بالاتر از قبل است. او که از یک طرف دولت نام برای حفاظت از محیط زیست و حفاظت از انرژی، آگاهی مصرف کننده تغییر، همراه است ذکر شده و با ترکیبی ماشین منعکس شده در قیمت هزینه کاهش تکنیکی تر بالغ، مصرف کنندگان در نفت و گاز ترکیبی منحصر به فرد عملکرد ملاحظات نیز شروع به انتخاب این نوع خودرو.


درک داشتن که 26 اکتبر در سال گذشته Chinaand #39; s انرژی صرفه جویی در انرژی و جدید خودرو نقشه راه فناوری رسما منتشر شد، اولین ترکیبی به عنوان اولین انرژی خودرو تکنولوژی، پیشنهاد به شدت هیبرید 2020 countryand #39; s تولید و تولید مقیاس 8%. 2025 به 20 درصد افزایش یافت 2030 و سپس به 25%.


اما در صنعت به طور کلی خوشبین توسعه هیبرید در همان زمان این مدل نیز مشکلات مواجه است. کارکنان نیز در این مصاحبه ذکر شده مخلوط نوع ماشین فروش سال نسبتا تنبل شده است عمدتا به دلیل عدم یارانه و تکنولوژی قطعات و لوازم جانبی موجود است چرا هنوز هم محبوب. خودروهای برقی خالص سیاست مداری بسیار آشکار است اما ترکیب، دولت است بدون یارانه و وجود هیچ سطح سیاست پشتیبانی، تنها در قدرت انجام کسب و کار خود را تکیه می کنند. او گفت که در واقع مناسب برای چین در این مرحله از محیط زیست باید به واقع با قدرت از این انتقال قدرت هر دو بهره وری سوخت، بلکه به خاطر شارژ مخلوط و گرفتار سفر روزانه مردم عادی.


خبرنگار یاد گرفته که از ابتدا وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج تماس مدل هیبرید عمومی سیاست پشتیبانی و یارانه امتیازات شنیده خواهد شد. یانگ دونگ، معاون اجرایی رئيس جمهور از چین انجمن از خودرو تولید کنندگان، ابراز پشتیبانی از توسعه خودروهای هیبریدی، او گفت: تکنولوژی هیبریدی بگذریم، باید مناسب برای افزایش توجه و یارانه برای خودروهای هیبریدی.


اما او نیز ذکر شده که خالص الکتریک افزونه و فن آوری پیل سوختی باید تکیه بر دولت برای ترویج ساخت زیرساخت, بنابراین آن را در پروژه ملی گنجانده شد. قدرت هیبریدی باید صنعت محور, کشور برای ساخت نیاز زیرساخت می تواند توسعه خوب است. Cui Dongshu، دبیر فدراسیون نیز بیان مشاهده مشابه که رشد فروش مدل های مخلوط نمی تواند کاملا وابسته به سیاست، و اما عمدتا به بهبود تکنولوژی و کاهش هزینه.


فروش andquot unevenandquot سرد و گرم;


تویوتا رهبری نوع محبوب


با توجه به نمایش داده ها توسط فدراسیون تا پایان سال 2016، بازار در فروش مدل های 12 (به جز مارک های وارداتی) اختصاص 81,000، مدل هیبرید ژاپنی (از جمله فاو تویوتا تویوتا گوانگژو، گوانگژو خودرو هوندا دانگ فنگ نیسان) فروش از 7.85 میلیون تا 96.9% حسابداری. در میان آنها، به فاو تویوتا کرولا Shuanghuang و گوانگژو خودرو رالی Shuanghuang دو مدل به فروش تجمعی 6.95 میلیون بیش از 85 درصد از فروش کلی حساب; و جنرال موتورز SAIC Chevroletand #39; s مدل هیبرید مای Rui پو XL بیش از فروش دوره مشابه تنها 11.


آن زمانی که صحبت کردن در مورد قدرت و هیبرید, اکثر مردم فکر میکنند اول از تویوتا است که می توان گفت. تا پایان ژانویه 2017 آن هیبرید جهانی تجمعی فروش خودرو 10,094,000 رسید. این قابل فهم است که، تا حال حاضر، کرولا Shuanghuang و رالی Shuanghong 1 سال فروش تجمعی بیش از 70,000 ذکر شده.


دلیل چرا Toyotaand #39; s مخلوط نوع فروش اطلاعات برجسته است، گفت: Cui Dongshu در مصاحبه، عمدتا آن مدل ترکیبی از قطعات داخلی منجر به هزینه نسبتا کم است و این سرمایه گذاری مشترک تجاری عمومی مدل های دیگر می تواند نمی شود در مقایسه با است. با توجه به تویوتا چین فرد مربوطه مسئول andquot; در حال حاضر علاوه بر لکسوس, فروش تویوتا در چین, مدل هیبرید داخلی, هزینه بالاتر دوگانه سوز تولید داخل توسط قطعات تامین کنندگان قطعات داخلی است که نقش مهمی در کاهش هزینه های پخش شده است. andquot;


برای این yearand #39; s Toyotaand #39; s استراتژی توسعه، با توجه به تجزیه و تحلیل صنعت سال جاری تویوتا برای سرعت بخشیدن به ماشین هیبریدی در چین برای ترویج پیشرفت محدود شده است. پس از همه، فروش فعلی مدل ها، از جمله موتور دو کرولا Ralink دو موتور و موتور دو کمری و قیمت نسبتا ارزان است.


آن را درک است که در ژانویه سال جاری تویوتا فاو andquot؛ خوب startandquot; برای رسیدن به فروش 55000 افزايش 4.6%. و گوانگژو خودرو تویوتا همچنین ushered در 2017 andquot؛ خوب startandquot; در ماه ژانویه برای رسیدن به خرده فروشی 40,100 از Ralink که دو موتور کوهستانی و مدل های دیگر هستند طراوت تک ماه رکورد فروش. ایده های دو در این yearand #39; s توسعه ایده های با هم ندارد دشوار است برای پیدا کردن، تویوتا برای حفظ لبه نیروی ترکیبی بازار ادامه خواهد داد.


تویوتا فاو شرکت مطرح andquot؛ 2015 به قدرت فیزیکی 2016 پیوسته، بازگرداندن 2017 جامع attackandquot; طرح گفت: امسال بازاریابی بالا و پایین با حداکثر سرعت دویدن آستین 700000 هدف شود. کارکنان در مصاحبه ای گفت هنوز هم ارزش منطقه شمال چین از بازار. این قابل درک است که تویوتا فاو ساخته شده است که مرحله اول موفقیت در منطقه شمال چین، 2017 در آغاز شمال Chinaand #39; s andquot جنگ دوم; Qilu campaignandquot؛ برای رسیدن به پیشرفت های بازار کلیدی.


در حالی که گوانگژو خودرو تویوتا انواع مدل های جدید راه اندازی خواهد شد. صندلی جدید سدان YARiS L را ذکر شده در مارس در حالی که TNGA (تویوتا معماری جدید جهانی) اولین مدل و مدل تغییر یافته نیز در طول سال آغاز خواهد شد.