شرکت های خارجی ماشین به سرعت محل جدید انرژی وسایل نقلیه پس از رقابت جدی خواهد شيب تشدید

- Jan 09, 2017-

Chinaand #39; s تقاضا در بازار بزرگ خودرو انرژی جدید, مارک های خارجی بیشتر و بیشتر را نیز شتاب سرعت طرح بازار چینی.


از طرح و از نظر استراتژیک 3-5 سال آینده شرکت های خارجی ماشین بازار ماشین سواری عمدتا از طریق نام تجاری سرمایه گذاری مشترک برای تکمیل اشغال بازار هدف قرار دادن. با توجه به هزینه بالای خودرو های وارداتی و مدل های سرمایه گذاری مشترک در چین کارخانه تولید عرضه قیمت و محصول مزیت قوی است.


در عین حال قیمت ماشین خارجی در هسته حرکت می andquot قطعات; localizationandquot; جهت، که بدان معنی است که محصول خواهد شد بیشتر مزیت قیمت. جدید انرژی خودرو باتری قدرت عامل اصلی موثر بر هزینه کاهش قیمت خودرو های خارجی، البته، می خواهم برای کنترل آن را در دست است. در حال حاضر، مرسدس بنز قصد ایجاد کارخانه تولید باتری در چین و تولید خودروهای الکتریکی مرسدس بنز EQ. بی ام و نیز خود شریک چینی درخشش در Shenyang کارخانه باتری جدید بپیوندند.


از نظر فنی ساخته شده اکثر قیمت ماشین خارجی اولین انتخاب مدل هیبرید پلاگین برای انطباق با Chinaand #39; s بازار انرژی جدید خود خودرو الکتریکی خالص از طرح شتاب نیز است.


علاوه بر این، andquot؛ priceandquot کم; یک واژه کلیدی مهم برای توسعه آن نیز تبدیل شده است. در میان آنها، مردم با هم برای ایجاد ارزان اتومبیل های برقی JAC، نیسان همچنین در تاریخ چن کای تکیه می کنند فشار قیمت مدل های پایین تر.


می توان انتظار داشت، شرکت های خارجی ماشین هدف Chinaand #39; پس یارانه کاملا، s جدید انرژی وسایل نقلیه در 3-5 سال آینده پس از رکود یارانه، سرمایه گذاری مشترک مارک ایستادگی است با همان خط شروع داخلی مارک، بازار و چین تاثیر کامل نام تجاری خود را راه اندازی.


تسلا قصد دارد ساخت کارخانه ها در چین


در سال 2016، تسلا اغلب در چین تاسیس تعدادی از فروشگاه ها، تجربه مغازه حرکت می کند. در همان زمان تسلا همچنین پایگاه های تولید در چین خبر راه اندازی است. اگر چه اخبار تایید شده است، اما می تواند به تعیین که تسلا برنامه ای برای ساخت کارخانه در چین است. تسلا زو Xiaotong سر چین عموم که رسیدن به محلی سازی اسرع وقت، تسلا در واقع مدیریت کارخانه سایت بازرسی و تحقیقات اظهار کرده است. انتظار می رود که تسلا مدل راه اندازی کارخانه ها در چین، قیمت 1/3 افت خواهد کرد.


2016 مسابقات والیبال شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی خودرو، علاوه بر این تسلا نیز منتشر شد با ملی استاندارد جدید شارژ پوزه بند برای مطابقت با رابط تبدیل شارژ است، که بدان معنی است که Chinaand #39; s تسلا صاحبان می تواند استفاده از شبکه های ملی و شخص ثالث شارژ operatorand #39; s شارژ DC شمع برای شارژ.


فولکس واگن JAC با یکدیگر برای ایجاد ارزان اتومبیل های برقی


در سپتامبر سال 2016 فولکس واگن (چین) سرمایه گذاری شرکت گیم و JAC امضا تفاهم نامه همکاری مشترک رسما، دو طرف به منظور توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی همکاری می نماید. گفت: گروه فولکس واگن (چین) رئیس جمهور و مدیر عامل Heitzman مربوط به تقاضای بازار فعلی، عمومی و JAC برای ساخت اتومبیل های برقی ارزان همکاری می نماید، همچنین بیشتر توسط تامین کنندگان محلی برای ارائه بخش استفاده خواهد شد.


با توجه به andquot فولکس واگن؛ 2025 strategyandquot، عمومی در Chinaand #39; s جدید انرژی خودرو برنامه ریزی را به سه مرحله تقسیم می شود: اول، معرفی تدریجی پلاگین در نسخه از خودروهای هیبریدی به بومی سازی تولید. دوم، توسعه وسایل نقلیه الکتریکی خالص برای پلت فرم MQB. سوم، مقدمه MEB برق رسانی ماژول بستر های نرم افزاری, واردات خودروهای برقی سفارشی. 3-5 سال آینده، فولکس واگن قصد دارد قرار داده به بهره برداری در چین 15 جدید انرژی وسایل نقلیه، فروش سالانه 400.000 برسد.


مرسدس بنز ساخت باطري در چین و تولید خودروهای برقی خالص


مرسدس بنز اعلام کرد در سپتامبر سال 2016 10.8 میلیارد دلار برای توسعه خودروهای الکتریکی سرمایه گذاری خواهد شد، قصد دارد برای راه اندازی حداقل 10 خودروهای برقی خالص. بنز خواهد شد راه اندازی جدید با نام تجاری وسیله نقلیه الکتریکی خودروهای برقی خالص آن را به نام مرسدس - بنز EQ، با نام تجاری جدید حداقل چهار آینده خالص وسایل نقلیه الکتریکی، از جمله دو SUV های الکتریکی خالص و 2 ماشین های الکتریکی خالص راه اندازی خواهد شد. از سوی دیگر آینده هوشمند نیز راه اندازی 2 ماشین های الکتریکی خالص.


در تاریخ 5 دسامبر سال 2016 مرسدس بنز شرکت مادر Daimlerand #39; s چین کسب و کار کارگردان Hubertus Troska در کنفرانس مطبوعاتی گفت: مرسدس بنز ایجاد کارخانه تولید باتری در چین و تولید خودروهای الکتریکی EQ مرسدس بنز قصد دارد. تلاش برای ترویج محلی سازی جدید انرژی استراتژی تولید خودرو به منظور افزایش فروش خود از وسایل نقلیه جدید انرژی در بازار چین.


درخشش مشترک اولی برای ساخت کارخانه باتری ولتاژ بالا


در سپتامبر سال 2016 BMW جدید انرژی خودرو کنفرانس برگزار شد در چنگدو، بی ام و اعلام کرد که چین ماشین پنج در 9 مدل های جدید انرژی، از جمله خودروهای برقی خالص و وسایل نقلیه پلاگین هیبریدی را فراهم خواهد کرد. در بازار چین ب ام و در حال حاضر است سه مدل ب ام و i3, BMW i8 دو مدل, بی ام و سری 7 پلاگین هیبریدی دو مدل ب ام و X 5 پلاگین هیبریدی. در سال 2016، BMW X 1 پلاگین هیبریدی نسخه جدید i3, BMW i8 نسخه ویژه پروتون قرمز، پلاگین هیبریدی جدید SUV ذکر شده است.


به منظور سرعت بخشیدن به تولید انبوه خودروهای جدید انرژی اولی مشترک با چینی آن درخشش در Shenyang کارخانه باتری جدید شریک خواهد شد و به طور مستقیم ستاد آلمان پیشرفته ترین باتری ولتاژ بالا انرژی ذخیره سازی تکنولوژی برای پیگیری اولی پلاگین هیبریدی باتری خودرو معرفی می کند. انتظار می رود که کارخانه باتری شروع به تولید در 2017.


در ساخت زیرساخت های ب ام و چین Putian اطلاعات صنعت ویبولیتین همکاری برای تحقیقات بازار چینی و توسعه و ساخت شمع شارژ از طریق مسنجر. در سال 2015 اتمام شارژ فوری شمع ساخت 500, 2016 انتظار می رود این رقم به بیش از 2000.


علاوه بر این، بی ام (چین) خودرو تجارت، شرکت، گیم هم لذت اجاره اتومبیل با جهانی ماشین اجاره شرکت گیم، طرح cityand #39; s جدید انرژی وسایل نقلیه EVCARD time-sharing اجاره خدمات عامل.