رسید باد پس از دوران ningde نیروی و ماشین الکتریکی دولتی همکاری استراتژیک

- Mar 03, 2017-

به تازگی، کشور می تواند ماشین الکتریکی سوئد محدود (NEVS) و ningde نیروی عصر جدید انرژی فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین در پکن امضا توافق نامه همکاری های استراتژیک.
تحت توافق، دوران NEVS و ningde نیروی راهبردی جامع ایجاد خواهد شد، دو طرف انجام مبادلات فنی عمیق و تحقیق و توسعه همکاری, بوم شناسی صنعت ساخت. NEVS گفت: شرکت می ningde نیروی عصر به عنوان مهم ترین خودرو قدرت باتری شرکای آن، استفاده از منابع خود را برای حمایت از توسعه بین المللی ningde نیروی عصر. دوران ningde نیروی است که مستقل تحقیق و توسعه تولید باتری قدرت با کیفیت بالا، بالا و امنیت سیستم برای اطمینان از آزادی کامل ظرفیت NEVS.
به عنوان acquirer اصلی از موتور ساب، تاسیس در سال 2012، دولتی وسایل نقلیه الکتریکی سوئد شرکت گیم (NEVS) چین سرمایه برگزاری بین المللی انرژی سوئد شرکت گیم پکن دولت تحقیقات تبادل سرمایه گذاری شرکت مدیریت، گیم، پکن Zhongyu سبز سرمایه گذاری شرکت مدیریت، گیم طور مشترک راه اندازی andamp جدید انرژی خودرو تحقیق متعلق است; شرکت توسعه و تولید.
20 ژانویه 2017 پلت فرم آنلاین تصویب پروژه سرمایه گذاری ملی منتشر NEVS جدید انرژی خودرو ساخت و ساز پروژه تایید تبلیغات, NEVS تبدیل به پکن انرژی جدید Chery جدید انرژی و تولید کنندگان دیگر نهم به دست آوردن جدید تولید برق صلاحیت شرکت های توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون.
در حال حاضر، NEVS از طریق همکاری با شبکه ملی چین هوا و فضا، پلی چین، پاندا جدید انرژی، Renesas ژاپن و شرکت های دیگر در زمینه های مختلف و سطح همکاری برای ساخت صنعتی محیط زیست محیطی شده است. پس از اخذ موافقت از توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون برای مسافر الکتریکی خالص ساخت کسب و کار خودرو, NEVS طرح پایه صنعتی بین چین و سوئیس به پایان رسید.
در واقع، به عنوان پیشرو شرکت باتری داخلی شرکت، است که چهار ماه ningde نیروی شرکت دوران و ماشین امضا توافق نامه استراتژیک دوم, دسامبر گذشته، رسما امضا توافقنامه چارچوب استراتژیک ningde نیروی عصر و دانگ فنگ. توافق دو طرف با هم به ساخت جدید انرژی صنعت خودرو در این زمینه همکاری پلت فرم کار خواهد کرد.
andquot; چه از منظر توسعه سالم صنعت و یا از دیدگاه توسعه فن آوری، شرکت های زنجیره ای صنعتی باید عمق روند عمیق cooperation.andquot; Guo Xuan گفت رئیس جمهور با تکنولوژی بالا نیش Jianhua به شبکه برق ارشد لیتیوم، قیمت خودرو و شرکتهای برق باتری و همکاری در رابطه تجاری ساده ماندن باید اما باید از توسعه محصول توسعه مدل کسب و کار همکاری سرمایه و دیگر جنبه های همکاری عمق.
به عنوان یکی دیگر از رهبران باتری داخلی قدرت Guoxuan فناوری شده است و Beiqi جدید انرژی JAC و دیگر شرکت های خودرو از جمله همکاری های استراتژیک رسیده.
مشاهده داخلی خودروهای جدید انرژی در زمینه قیمت خودرو و قدرت باتری همکاری استراتژیک کسب و کار، می توان به دو نوع تقسیم، همکاری استراتژیک تنها مبتنی بر عوامل ساده قیمت و عرضه محصول کوتاه مدت مورد توجه قرار، دیگر را برای محصول توسعه بازار توسعه نوآوری مدل کسب و کار و دیگر ملاحظات چند بعدی و شکل گیری عمق اتصال همکاری است.
نیش Jianhua گفت که به سادگی اقامت در قيمت محصول و تامین همکاری های استراتژیک از قیمت ماشین های سنتی خیلی دور رفتن خواهد شد و موتور مدل کسب و کار از همکاری تنها در فرایند همکاری برای ایجاد یک مدل کسب و کار جدید و چرخه زیست محیطی خواهد شد تر باشن. به خصوص در انرژی جدید محصولات خودرو هنوز تایید کامل چرخه زندگی دست نیافته اند، زیرساخت اساسی است هنوز تحت زمينه بعد عمق همکاری صنعت زنجیره ارزش به نظر می رسد.
هم زمان، موسسه تحقیقات گائو (GGII) که با وجود روند همکاری بین قیمت های خودرو و شرکت های باتری اما پیروان دنبال همکاری قبل از پر مخاطب و توجه به یاد، هر دو را خوب کنترل، از همه مهمتر، در انتخاب توجه کامل از یکدیگر در توسعه محصول و ظرفیت تولید به دنبال در ریتم خطر ، اطمینان حاصل شود که دو طرف همکاری درجه تطبیق.