سفارشات ذخیره انرژی ذخیره سازی OptimumNano به فروش می رسد

- Mar 17, 2018-

سفارشات ذخیره انرژی ذخیره سازی OptimumNano به فروش می رسد

در 13 مارس سال 2018 شرکت OptimumNano و Zhongshan Lubo Lighting Industry Co.، Ltd. (که بعدها به عنوان GreenBlog نامیده می شود) قرارداد تدارکات سال را برای تهیه محصول امضا کرد. با توجه به توافقنامه، Greenbo Lighting در نظر دارد باتری های باتری با ظرفیت 6. 4 ولت 12. 0AA، 9.6 ولت 20Ah و 12.8 ولت 30Ah از OptimumNano را با قیمت کل بیش از 600 میلیون یوان خریداری کند.


Greenbo در معروف "چین روشنایی سرمایه" در خانه و خارج از کشور واقع شده است. گرینبو به عنوان یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات نورپردازی، بر روی تحقیق و توسعه، طراحی، تولید و فروش نورپردازی تجاری، نورپردازی مهندسی، روشنایی در فضای باز، روشنایی خانه و سایر محصولات تمرکز دارد. در سال های اخیر، گرینبرگ با توجه به روند توسعه سبز، به طور فزاینده ای از مفاهیم حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست خود در طراحی و تولید محصول شرکت متمرکز شده است.


زو ریچینگ، رئیس گرینبو، در مراسم امضای قرارداد گفت که واتمر یکی از اولین شرکتهای باتری قدرتمند است که وارد عرصه ذخیره انرژی در چین می شوند. تحقیق و توسعه و تولید سلولهای باتری ذخیره انرژی دارای سازگاری بالا، ایمنی خوب و عمر طولانی مدت هستند. مفهوم محصولات امنیتی و بلندمدت که بوسیله سبز بو انجام می شود، با یکدیگر همخوانی دارد. ما امیدواریم که از طریق این همکاری استراتژیک بتوانیم نقاط قوت هر دو طرف را به طور کامل و مکمل یکدیگر تقویت کنیم تا بتوانیم نتایج حاصله در زمینه ذخیره انرژی را به دست آوریم.


ذخیره سازی انرژی یک صنعت جدید است که به شدت در برنامه 13 ساله چین توسعه یافته است و تبدیل به یکی از زمینه های امیدوار کننده برای صنعت انرژی جدید شده است. در چشم انداز استراتژیک دراز مدت، OptimumNano اولین سازمانی است که موسسه تحقیقات ذخیره سازی انرژی را تاسیس می کند و یک سیستم ذخیره سازی تجاری و صنعتی مبتنی بر انباشت تکنولوژی را ایجاد می کند. سیستم ذخیره انرژی OptimumNano با تکنولوژی R & D باتری OptimumNano پشتیبانی می شود. این مزایای استفاده از راندمان تبدیل سیستم بالا، عمر طولانی عمر و توانایی های آتش نشانی و پایگاه های اطلاعاتی پشت صحنه برای نظارت بر سیستم ها و امنیت است.


آقای وانگ ژنینو، مدیر کل OptimumNano ، اعتماد کامل به همکاری استراتژیک بین دو طرف و بازار ذخیره انرژی آینده دارد. وی گفت که وورتمار بیش از ده سال است که عمیقا صنعت ذخیره سازی انرژی را پرورش می دهد و تکنولوژی قوی دارد. این کمپانی یک راه حل هوشمندانه برای ذخیره انرژی در شبکه میکرو شبکه را راه اندازی کرده است که هدف آن، کاهش قدرت جامعه امروز با روش های ذخیره سازی انرژی، سازگار با محیط زیست و ارزان تر است. تناقض بین عرضه و تقاضا، تکنولوژی های انرژی و خدمات برای توسعه پایدار را فراهم می کند. به عنوان تامین کننده اولویت گرینبو، OptimumNano از مزایای تکنولوژیکی خود برای تکمیل عرضه GreenBo در زمان، کیفیت و کمیت استفاده می کند و خدمات پس از فروش با کیفیت را به طور مشترک برای کشف بازارهای جدید ذخیره سازی انرژی عرضه می کند.


امضای این توافقنامه استراتژیک، همکاری عمیق بین دو طرف را در زمینه ذخیره انرژی تسهیل می کند و به OptimumNano تاثیر مثبتی بر توسعه کسب و کار ذخیره سازی انرژی خواهد داشت. در آینده، هر دو طرف همچنان به سیاست های ملی هدایت می شوند و از نقاط قوت صنعت خود به طور کامل استفاده می کنند. در حالی که افزایش رقابت در بازار خود، آنها بیشتر توسعه صنایع ذخیره انرژی و انرژی جدید و اجرای مفاهیم توسعه سبز.