E Era Leader OptimumNano برای مقابله با مرحله نبرد نبرد

- Dec 09, 2017-

"E era leader" - OptimumNano مبارزه "به یارانه" مرحله نبرد

به عنوان نخستین رسانه چین برای وسایل نقلیه جدید انرژی، آناتومی عمیق ناظر اقتصادی این پدیده در صنایع خودروسازی، به اتفاق نظر جامعه تجاری در چین و حتی جامعه تبدیل شده است. این به عنوان مهمترین رسانه انرژی انرژی جدید در چین شناخته شده است. قصد اصلی این رویداد، "قدرت چین، تمرکز جهانی" را پشت سر گذاشت، و بسیاری از متخصصان و محققان در صنعت، رهبران عقیده و مشارکت رسانه های اصلی جریان اصلی، کاملا معتبر بودند. یانگ جیانگلانگ، معاون بخش تحقیقات اقتصادی معاونت تحقیقات مرکز تحقیقات توسعه ایالت متحده، وانگ هنگوگنگ، معاون رییس موسسه تحقیقات استراتژی توسعه وزارت علوم و فناوری PRC و ژانگ Guohua، معاون موسسه برنامه ریزی ترافیک مرکز شهری توسعه و اصلاحات ملی در این کنفرانس حضور داشت و بر چگونگی پیشبرد صنعت انرژی جدید برای شکستن مقاومت توسعه موجود در دوران یارانه ها تاکید کرد تا به افزایش ترویج مصرف کمک کند تا یک موضوع داغ مانند عقل گرایی را ایجاد کند سخنرانی سخنرانی انجام داد.
انجمن گفتگو کارشناسان عکس


Zhongmou Guang، دبیر کمیته OptimumNano Energy Co.، Ltd.، برای شرکت در گفتوگوی انجمن در مورد "مقابله با نبرد سخت از وسایل نقلیه جدید انرژی در مرحله یارانه" دعوت شد و سخنرانی در مورد توسعه انرژی جدید وسایل نقلیه در دوران پس از یارگیری، دیدگاه من این است که "فراز و نشیب اجتناب ناپذیر است، اما تا سال 2014 Watermark در حال حاضر طرح تولیدی را براساس سیاست و برنامه ریزی ملی از منظر 20 درصد از خروج کشور از دولت، "نشان می دهد که واترار به یارانه های دولتی وابسته نیست، یک نگرش سازنده را تشکیل می دهد. دیفرانسیل انجمن تحت عنوان معاون دبیر کل انجمن نمایندگان خودرو چین وانگ دوو برگزار شد. شرکت کنندگان شامل آقای Xi Zhongmin، معاون مدیر گوانگژو خودرو خودرو جدید شرکت خودرو، آموزشی ویبولیتین، معاون وزیر امور خارجه و مدیر اجرایی شرکت بازرگانی خودرو بازرگانی پکن، آموزشی ویبولیتین Hu Enping، وزیر وزیر رانندگی اتومبیل Xin Caibao .


این سال، صنعت خندید که باتری های قدرت "ساندویچ بیسکویت" زنجیره صنعت انرژی جدید انرژی است. با بهبود تقاضای بازار و تغییر سیاست های ملی، فشار کنترل هزینه و عملکرد محصول افزایش می یابد. در سومین گفتگوی انجمن در مورد "بازسازی زنجیره ارزش صنعت خودرو سازی جدید تحت شرایط جدید"، ژونگ منگوانگ دیدگاه خود را در مورد چگونگی کاهش هزینه های ارتقاء و کاهش هزینه ها بیان کرد. بهبود یک چگالی انرژی در دو جنبه تحت یک تلاش کامل.
گفتگوی انجمن: بازسازی زنجیره ارزش صنعت خودرو سازی جدید تحت شرایط جدید


اول از همه، واتما از سه مسیر برای کاهش هزینه ها استفاده می کند:


اول، بهبود روند، کاهش هزینه های مواد. استفاده از جعبه های باتری، استاندارد سازی ماژول باتری، کاهش انواع مواد، در حالی که کاهش عملکرد سیستم PACK، بخشی از سیستم را برای کاهش هزینه ها متوقف می کند.


دوم، استفاده از تولید هوشمند برای گسترش اثر مقیاس و بهبود عملکرد، کاهش هزینه های تولید را کاهش می دهد. از سال 2016، Watermar به طور فعال تجهیزات تولید اتوماتیک را برای ایجاد یک کارگاه تولید خودکار و کنترل هزینه در هزینه های کار و مدیریت معرفی می کند. با در نظر گرفتن خط تولید 1GWH PACK به عنوان مثال، هزینه تولید دستی از 33 میلیون به 2،5 میلیون در حال حاضر کاهش می یابد و هزینه سالانه آن 30.5 میلیون دلار است.


سوم، باتری های بازنشسته و باتری های اضافی برای استفاده از سطوح، کاهش هزینه های چرخه زندگی. در حال حاضر، Watermar پروژه بازیافت باتری را آغاز کرده است، ساخت یک شبکه بازیافت بر اساس لجستیک معکوس برای ساخت زنجیره صنعت بازیافت باتری کامل.


با توجه به افزایش تراکم انرژی، تراکم انرژی سلول از طریق افزایش خازن، افزایش ولتاژ و کاهش وزن بهبود می یابد. در عین حال، حداکثر استفاده از فضا با بهینه سازی طرح کلی بهبود می یابد و سلسله مراتب در کل سیستم کاهش می یابد. علاوه بر این، گروه جدیدی از روش ها، مواد جدید، برنامه های کاربردی جدید فن آوری و طراحی نهایی چهار طراحی، گروه جدید طراحی مدولار بزرگ و طراحی یکپارچه، طراحی فوق العاده باید بهترین نقطه طراحی را بیابند و طراحی فوق العاده را حذف کنند. در اوایل سال آینده، تنها سلول Watermar تا 160 Wh / kg انتظار می رود.


در حال حاضر، تولید کنندگان خارجی خودرو در چین برای تسریع در ساخت و ساز، قیمت خودروهای محلی همچنان در حال توسعه در جریان و پایین دست است. بحث گفتگو، ویرایشگر ناظر خودرو الکتریکی Qiu ژوئن در مورد "وسایل نقلیه جدید وسایل نقلیه نصب شده و روابط قطعات با دوران کامیون سوخت قبلی متفاوت خواهد بود"، موضوع گفت و گو به نمایندگان کسب و کار برای سوالات. ژونگ مگنگوگ معتقد است که این مدل اساسا متفاوت از دوران قبلی خودروهای با سوختی است. اول از همه، نقش تغییر، از حمایت نقش به شخصیت اصلی است. ثانیا، از دیدگاه نگرش، چین در مشارکت بخش زنجیره ارزش جهانی از گذشته به مشارکت فعال در بازسازی زنجیره ارزش منفعل بوده است. علاوه بر این، با قضاوت از این که ارزش تحقق یابد، چین از تک تک به شرکت های فردی تا همکاری های عمیق در اتحادیه های صنعتی رفته است. در نهایت، با محاسبه مرز ارزش، با ظهور تکنولوژی اینترنت + ماشین و AI، محیط زیست صنعتی نیز تغییر خواهد کرد.
جایزه مراسم اهدای جوایز


در مراسم جایزه نشست سالانه انرژی جدید، به عنوان یکی از بخش های کلیدی زنجیره صنعت انرژی جدید انرژی، واترار برنده جایزه "2017 China New Energy Automotive Outstanding Contribution" شد.


صنعت انرژی جدید صنعت در موج جدیدی از انقلاب تکنولوژیکی و دریچه های صنعتی قرار دارد، وترما با روند جدیدی در اصلاح صنعت انرژی جدید انرژی ادامه می دهد و به طور فعال فناوری "هسته ای" را برای افزایش رقابت شرکت ها، برای برنده شدن "به یارانه دادن مراحل وسایل نقلیه جدید انرژی ادامه می دهد تا به نیروی" هسته ای "کمک کند!

برگشت