دایملر قصد دارد عملیات پنج کارخانه باتری بزرگ را در سال 2019 به کار گیرد

- Oct 14, 2017-

به منظور اطمینان از طیف وسیعی از عرضه باتری وسایل نقلیه الکتریکی، Daimler تولید کننده آلمانی ماشین 2019 سال پیش در جهان سه قاره کارخانه پنج کارخانه باتری را در نظر می گیرد که سه مورد آن در آلمان، یکی در ایالات متحده و یکی در چین .

دایملر در سال 2019 در نظر دارد تا پنج کارخانه باتری بزرگ جهان را برای پاسخگویی به تقاضای بازار به کار گیرد

کارخانه باتری دایملر، قادر به تقاضای بازار محلی برای پاسخ سریع و موثر می باشد و می تواند با توجه به تقاضا برای صادرات باتری تنظیم شود. در حالی که کل سرمایه گذاری در باتری بیش از 1 میلیارد یورو هزینه خواهد داشت. با وجودی که Daimler در حال گسترش تولید باتری است، باتری های لیتیوم یون هنوز توسط فروشندگان شخص ثالث ارائه می شوند و ممکن است در هنگام عرضه باتری در شرایط با مشکل مواجه شوند.

کارخانه باتری اول و دوم (در حال ساخت) در Kamenz آلمان قرار دارد. Deutsche Accumotive GmbH & Co. KG، یک شرکت تابعه متعلق به Daimler GmbH، در سال 2009 به عنوان شرکت اصلی در توسعه و تولید مرسدس بنز و تعدادی از هیبرید های مارک هوشمند و وسایل نقلیه الکتریکی و وسایل نقلیه تجاری بسیار پیشرفته تاسیس شد. Accumutive در شهر Stuttgart واقع شده است. Nabern، امکانات تحقیق و توسعه آن نیز در این مکان قرار دارد، اما تولید باتری در Carmen واقع شده است. تعداد کل کارکنان بیش از 500 کارمند است. Accumulative با شرکت مرسدس بنز انرژی Limited مشارکت دارد و برای توسعه و استفاده از واحدهای ذخیره انرژی مرسدس بنز برای استفاده تجاری و صنعتی در Carmen کار می کند. 1507875869229045757.jpg

در حال حاضر Daimler 500 میلیون یورو در کارمن برای ساخت کارخانه باتری دوم سرمایه گذاری می کند، در نتیجه ظرفیت تولید باتری را بهبود می بخشد. کارخانه باتری جدید کارمنز، کمتر از 50 کیلومتر از دره، در سال 2018 کار خود را آغاز می کند و حدود 20 هکتار در کنار مجتمع های باتری موجود کار می کند و چهارمین تولید و لجستیک کارمن را با چهار برابر افزایش می دهد تا 80،000 متر مربع. در پایان دهه، در Nabern و Carmenz، Accumotive بیش از 1000 کارمند دارد که اکنون دو برابر شده است.

کارخانه باتری دوم کارخانه خنثی سازی دی اکسید کربن است: تولید برق دایملر در کارخانه یکپارچه، مرحله تولید آن برای توسعه پایدار ضروری است. تاسیسات تولید توسط نیروگاههای ترکیبی حرارتی و نیروی فتوولتائیک و با استفاده از واحدهای ذخیره سازی ثابت ذخیره می شود. کارخانه باتری جدید با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری، نیز با توجه به استانداردهای صنعتی 4.0 توسعه خواهد یافت.

کارخانه سوم در اشتوتگارت-یوتترکخیم ساخته خواهد شد. کارخانه باتری Angtert Helm به عنوان یک کارخانه باتری مرسدس بنز استفاده می شود. در آینده، این شرکت باتری وسایل الکتریکی و مارک های فن آوری تولید شده توسط کارخانه خودرو سازی Sindelfingen را عرضه خواهد کرد. باتری توسط یک کارخانه ماهواره ای واقع در Brühl تولید خواهد شد.

کارخانه چهارم باتری در Tuscaloosa، آلاباما واقع شده است. Daimler اخیرا اعلام کرد که سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری در کارخانه باتری.

در حالی که پنجم کارخانه باتری در پکن قرار خواهد گرفت که توسط Beiqi اداره می شود. کارخانه باتری جدید متعلق به یک پروژه شرکت پکن بنز خودرو (BBAC) است که سرمایه گذاری مشترک بین دایملر و بیکی است.