دایملر قصد دارد را به عملیات جهان پنج باتری اصلی گیاهان در 2019

- Oct 14, 2017-

به منظور اطمینان از طیف گسترده ای از وسایل نقلیه الکتریکی باتری تامین، تولید کننده خودرو آلمانی دایملر 2019 سال پیش برنامه ای در قاره های جهان سه عامل پنج کارخانه مونتاژ باتری، سه نفر که در آلمان، یکی در ایالات متحده و یکی در واقع شده است چین.

طرح دایملر در 2019 جهان کارخانه باتری اصلی پنج راه اندازی برای پاسخگویی به تقاضای بازار

دایملر باطري راه اندازی قادر به تقاضای بازار محلی را به پاسخ سریع و می توان با توجه به تقاضا برای صادرات باتری تنظیم می شود. در حالی که کل سرمایه گذاری در باتری بیش از 1 میلیارد یورو هزینه خواهد شد. اگر چه دایملر در حال گسترش تولید بسته باتری، باتری های لیتیوم یون هنوز ارائه شده توسط شخص ثالث فروشندگان و هنگامی که تقاضای آینده با دقت پیش بینی است ممکن است منجر به تنگناها بالقوه در تامین باتری.

گیاهان و باتری (در دست ساخت) به شهر Kamenz آلمان. دویچه Accumotive GmbH شرکت کیلوگرم &، فرعی کاملا متعلق دایملر GmbH در سال 2009 به عنوان شرکت اصلی در توسعه و تولید مرسدس بنز و تعداد ارقام هوشمند تجاری و وسایل نقلیه الکتریکی و بسیار پیچیده تجاری تاسیس شد وسایل نقلیه. Accumotive واقع در شهر اشتوتگارت Nabern امکانات R & D خود نیز در این قرار دارد اما تولید باتری در کارمن واقع شده است. تعداد کل کارکنان بیش از 500 کارمند است. Accumotive این نسخهها کار از نزدیک با مرسدس بنز فرعی انرژی محدود به توسعه و استقرار واحد ذخیره سازی انرژی مرسدس بنز برای استفاده تجاری و صنعتی در کارمن.

دایملر در حال حاضر 500 میلیون یورو در کارمن به ساخت کارخانه باتری دوم نتیجه ظرفیت باتری را بهبود سرمایه گذاری است. جدید Carmenz جدید باتری گیاه، کمتر از 50 کیلومتر از درسدن خواهد بود عملیاتی در سال 2018، پوشش مساحت حدود 20 هکتار، در مجاورت گیاهان باتری موجود است که کارمن را تولید و تدارکات منطقه توسط عامل چهارم، 80.000 افزایش می دهد متر مربع. در پایان دهه در Nabern و Carmenz، Accumotive بیش از 1000 کارمند است که در حال حاضر دو برابر داشته باشد.

باطري دوم یک گیاه خنثی سازی دی اکسید کربن است: دایملر تولید برق در کارخانه یکپارچه، مرحله تولید آن ضروری برای توسعه پایدار است. مرکز تولید شده توسط ترکیب گرما و قدرت و نیروگاه فتوولتائیک و خواهد شد در رابطه با باتری ثابت واحدهای ذخیره سازی مورد استفاده قرار گیرد. کارخانه باتری جدید با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و فن آوری، خواهد شد همچنین توسعه استانداردهای صنعت 4.0.

کارخانه سوم در اشتوتگارت Untertürkheim ساخته خواهد شد. زمام Angtert باطري به باطري مرسدس بنز استفاده می شود. در آینده شرکت باتری برای لوازم الکتریکی و مارک های تکنولوژی تولید شده توسط کارخانه خودرو Sindelfingen فراهم خواهد کرد. باتری توسط کارخانه ماهواره ای واقع در بورگ تولید خواهد شد.

باطري چهارم در تاسکالوسا، آلاباما قرار دارند. دایملر به تازگی اعلام کرد 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در کارخانه باتری.

در حالی که باطري پنجم خواهد شد در پکن واقع شده، توسط Beiqi اداره می شود. کارخانه باتری جدید متعلق به پروژه پکن بنز خودرو Co., Ltd. (BBAC) که یک سرمایه گذاری مشترک بین دایملر و Beiqi است.

1507875869229045757.jpg