گرافن صنعتی چین رونق 2020 یا اعمال نفوذ های زنجیره ای تریلیون صنعت

- Mar 13, 2017-

گرافن یک آرایش لانه زنبوری شبکه شش ضلعی از این فیلم، تنها یک اتم کربن به ضخامت، است که تا کنون به عنوان نازک ترین نانو مواد شناخته شده است.

آن را آرام و پایین کلید است، بیش از 20 برابر فولاد "قوی"، "پنهان" در گرافیت سبزه رو ظاهر شکننده؛ انعطاف غنی انعطاف پذیر، نورد به یک نانولوله های کربنی استوانه ای، توپ برای توپ می تواند ویتامین صفر شفاف است و می تواند از طریق یک نگاه دیده می شود، اما تنها نور را جذب ضعیف است.

چین یک منبع اصلی از منابع گرافیت، بلکه تحقیق و کاربرد گرافن توسعه یکی از کشورهای فعال است.


فوریه 4، به منظور پیاده سازی به تازگی منتشر شده "" 1305 "در حال ظهور طرح توسعه راهبردی صنعت ملی"، کمیسیون توسعه و اصلاحات ملی اعلام کرد: "صنایع در حال ظهور استراتژیک در محصولات و خدمات دایرکتوری تمرکز" 2016 نسخه از گرافن و دیگر جدید مواد را در آن.

هواپیما فوق العاده نازک، آب دریا پوشش سنگین ضد خوردگی، انعطاف پذیر تلفن تاشو همراه و دور مراقبت حرارت مادون قرمز درمان ... ... و محصولات مربوط به گرافن به تدریج به خط مردم از دید، آن شگفت انگیز است آن را می توانید "بلند" و "گاز زمین" تقریبا قادر مطلق.

در حال حاضر، صنعت گرافن چین در حال رشد، در یک موقعیت پیشرو در جهان، به طور عمده آن به سرعت در حال ترویج ارتقاء تحول تولید. برخی از کارشناسان پیش بینی: 2020 شن خواهد شد اعمال نفوذ زنجیره تریلیون صنعت. اما در همان زمان، کارشناسان برای تقویت طرح از گرافن در صنایع استراتژیک با تکنولوژی بالا مانند اطلاعات، الکترونیک های نوری و زیست شناسی پاسخ. همانطور که آکادمی علوم چین لیو زونگ فن گفت: "از فرصت توسعه گرافن به منظور افزایش رقابت از صنعت فن آوری بالا در چین." بنابراین، چگونه خواهد بود ما درک "زمان و مکان" و این فرصت را به نفع خود در آینده؟ در طول دو جلسه از کشور، علم و تکنولوژی خبرنگار روزانه صنعت کارشناسان جانباز و دانشمندان مصاحبه کرد.

در سال 2004، گرافن در بریتانیا "زلزله"، دو دانشمندان انگلیسی در آزمایشگاه از گرافیت محروم از گرافن و ثابت عملکرد خاص آن، در سال 2010 موفق به کسب جایزه نوبل در فیزیک. از آن زمان، به عنوان یک عضو از خانواده کربن از مواد جدید، graphenene شهرت یک شبه، توجه جهانی است.

شانس ناشی از. برخی از محققان اشاره کرده اند که در قرن 21 خواهد بود که دوران کربن، و گرافن قادر به رهبری عشوه گری، تغییر همه جانبه از جامعه بشری خواهد بود. از آنجا که آن را مانند یک بزرگ پنهان در استاد هنرهای رزمی است - استاتیک در صورتی که کودک، در حال حرکت اگر خرگوش.

تنها یک اتم کربن به ضخامت گرافن یک شبکه لانه زنبوری شش وجهی چیده شده در این فیلم است، تا آنجا که به نازک ترین نانو مواد شناخته شده است. آن را آرام و پایین کلید است، بیش از 20 برابر فولاد "قوی"، "پنهان" در گرافیت سبزه رو ظاهر شکننده؛ انعطاف غنی انعطاف پذیر، نورد به یک نانولوله های کربنی استوانه ای، توپ برای توپ می تواند ویتامین صفر شفاف است و می تواند از طریق یک نگاه دیده می شود، اما تنها نور را جذب ضعیف است.

استخوان گرافن پشت سر هم از "سرعت و شور"، واقعا شگفت انگیز است. این شدید تر از انتقال حرارت از نانولوله های کربنی و الماس است. در دمای اتاق، هدایت نور برای رسیدن به سرعت 1/300، پیروزی بر هادی به طور کلی. گرافن برای اولین بار توسط وجود مواد دو بعدی تایید شود، تا اگر به باز کردن درب به دنیای جدید از دانش است. با متمایز "شخصیت" آن، آن را به طور فزاینده ای انتظار می رود به منفجر قدرت براندازی از تغییر اجتماعی است.

با این حال، برنامه های کاربردی گرافن را نشان می دهد دو طرف: آرام با میل ترکیبی قوی، با راه مناسب و مواد دیگر ترکیب شود، و یا به عنوان مونو سدیم گلوتامات صنعتی که در آن برای اضافه کردن کمی، می تواند عملکرد را افزایش دهد، منظور ارتقاء سطح از صنایع سنتی؛ پویا اما دشوار است به تعمق کنترل، مانند بالا هدایت، هدایت حرارتی بالا، انتقال نور بالا، آن است که در حال حاضر در مواد گرافن موسسات تحقیقاتی و شرکت های درگیر به صورت تنگناها فنی، برای تحریک پرسنل تحقیقات علمی برای کشف حفاری غیر قابل تعویض خود را " قاتل "برنامه کلاس، که دو تا سه سال آینده است، موفقیت صنعتی گرافن کلید است.

بر خلاف نانولوله های کربنی، الیاف کربن، "گرافن یک ماده، اما دسته ای از مواد نیست"، به عنوان "پدر از گرافن"، برنده جایزه نوبل آندری Haihe در مصاحبه با گزارش های علوم و فناوری تاکید کرد. در دراز مدت، مواد گرافن ممکن است به اندازه فولاد و پلاستیک مهم است، و آن را ممکن است سیلیکون به عنوان مواد اولیه برای فن آوری اطلاعات جایگزین. همچنین ممکن است در زمینه های انرژی، حمل و نقل، هوافضا، الکترونیک انعطاف پذیر و مراقبت های بهداشتی بدرخشد.

جغرافیا: استراتژی به درک صنعتی یخ

سطح ملی نیاز دارد، نفوذ و تعیین ارتفاع و جهت یک صنعت است. در حال حاضر، بسیاری از کشورها در جهان گرافن به عنوان یک توسعه فن آوری بالا از زمین بالا استراتژیک خواهد بود، به خصوص در بالا پایان R & D رقابت.

اتحادیه اروپا سرب در راه اندازی برنامه های شاخص گرافن در سال 2013، هزینه 1 میلیارد € گرفت. بریتانیا و کره جنوبی 50 میلیون پوند، 350 میلیون دلار، تجاری سازی گرافن سرمایه گذاری. لازم به ذکر است که اروپا در حال حاضر و ایالات متحده و ژاپن و دیگر کشورها و مناطق از پژوهش فن آوری مربوط به گرافن و توسعه کار به عنوان بدنه اصلی، از جمله IBM، سامسونگ، و غیره، و تقویت ترکیبی از تولید و مسیر پژوهش، اطلاعات مخصوص شخم زدن، فتوالکتریک و بیولوژیکی تحقیق با تکنولوژی بالا، در استراتژی فعال بوده است. صنعت گرافن آمریکا تشکیل داده است زنجیره صنعت نسبتا کامل از گرافن.

"صنعت گرافن چین را رونق می است به طور عمده در صنعت سنتی به انجام ارتقاء بیشتر، که با توانایی شرکت برای افزایش نوآوری و ترکیبی از تولید کالج و پژوهش به طور فزاینده از نزدیک مرتبط، تقریبا در هر شرکت graphen پشت تحقیقات دانشگاهی و توسعه این رقم . در پژوهش با تکنولوژی بالا نسبتا از دست رفته است، دولت به شدت سرمایه گذاری نیست، شرکت ها به اندازه کافی قدرت مجبور به حمل out.If شما را تغییر دهید، ممکن است ما در طرح های استراتژیک از دست دادن مزایای باشد. "ملی جدید اعضای کمیته مشورتی توسعه مواد صنعت، چین گرافن صنعتی فناوری نوآوری استراتژیک اتحاد دبیر کل لی Yichun را به خبرنگاران در علم و صنعت روزانه است.

"صنعت گرافن داخلی هنوز ناکافی است: اول عدم تحقیقات اولیه و برنامه، نوآوری عمدتا یکپارچه است؛ دوم، برخی از به اصطلاح محصولات گرافن داخلی تنها با گرافن هستند جدا لبه از کشور، گفت:" کانگ Feiyu، مدیر شنژن دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه Tsinghua و کارشناسان مواد کربن است. ، نه از حفاری از فن آوری هسته ای آن، نرم افزار باتری لیتیوم به طور عمده افزودنی رسانا، پوشش و فیلم حرارتی و سایر محصولات کم پایان است؛ و پس از آن، موفقیت سریع نام پرچم 'سوسو زدن "اختلاس سرمایه گذاری graphen، و در نتیجه زندگی مشترک بدون ازدواج بازار این، کار نیاز به تمرین مهارت های اولیه، صنعت نیاز به توسعه استانداردهای و تنظیم بازار

"صنعت یخ شکسته، کلید نهفته در مواد در حال ظهور از گرافن می تواند مردم را چه بدهد!" بنیانگذار صنعت گرافن چین، موسسه شنژن Tsinghua دانشگاه، مدیر سابق فنگ Guanping ارائه شده است. او به شدت پیشنهاد: "شرکت در چین می توانید این مقاله را دنبال نمی کند برای رفتن، به دنبال بازار به سرمایه گذاری انجام سهام را دنبال نیست برای رفتن، به دنبال کسب و کار نوآورانه برای رفتن؛ دولت های محلی انجام روند پیروی نمی کنند، به بیش از کار شن برای ایجاد شرایط برای استفاده از محصولات جدید این صنعت جدید است. "

مردم و: ادغام دایره چینی و خارجی از دایره دوستان

همانطور که می رود، آب و هوا به خوبی به عنوان جغرافیا، نه به عنوان خوب به عنوان مردم و نه. صنعت گرافن به شکل یک محیط توسعه سالم، بلکه نیاز به همکاری با یکدیگر.

تا کنون، صنعت چین با ایالات متحده، بریتانیا، اسپانیا، استرالیا و دیگر 25 کشور و منطقه از شرکت ها و موسسات پژوهش بوده است، ایجاد یک رابطه همکاری با نوآوری در فناوری اتحاد استراتژیک چین گرافیت صنعت سالانه برگزار می شود، "چین بین المللی کنفرانس نوآوری گرافیت "برای تبدیل شدن به بزرگترین صنعت گرافن کنفرانس ارتقاء جهان را به گرافن جهانی صنعت پیشرو در چین" دایره دوستان "در حال شکل گیری.

"چین است که منجر به فرآیند جهانی تجاری از گرافن، جهان باید سپاسگزار به چین است." در سال های اخیر، بازدیدکننده داشته است مکرر به صنعت گرافن، هایم به خبرنگاران گفت. به همین دلیل می تواند به چنین نتیجه وجود دارد، و دسته اول از نخبگان مطالعه در خارج از کشور به تحقیق و توسعه و کارآفرینی از نزدیک مرتبط است بازگشت. با توسعه سریع صنعت، نیاز فوری به معرفی زمینه های مختلف در خانه و خارج از کشور و پس زمینه ای از سطح بالا کامپوزیت استعدادهای نرم افزار گرا.

برخی از کارشناسان نگران هستند که، با وجود زنجیره صنعت گرافن، چین سرب در شکل گیری زنجیره ای در زنجیره گرفت، اما پایین دست است هنوز در مراحل ابتدایی، شرکت پایه های کوچک و متوسط Mianbaozhili. و این مرحله بالا فقط پنهان ارزش افزوده، اگر توسعه بلند مدت از خستگی، نه تنها به سود عظیمی دست منجر شود، همچنین توسعه بالادست محدود، خسته تجمع اولیه از مزایای.

لی Yichun را پیشنهاد کرد که "برای تحول و ارتقاء از نیازهای بهبود سرمایه گذاری چین در حال حاضر در صنعت اصلی از شرکت های graphened به شرکت های خصوصی در مسیر صنعت با تکنولوژی بالا، عدم طرح کلی، و افزایش ملی با تکنولوژی بالا نقطه رشد به بلند مدت سرمایه گذاری محور نوآوری، در شرکت استراتژیک - هماهنگی از طرح، سیاست را به حمایت به موقع و افزایش سرمایه گذاری در صندوق.