فرصت های شغلی و روند سرمایه گذاری در صنعت خودرو سازی چین در شانگهای

- May 26, 2017-

در این نشست، 18 شرکت اتحادیه تجاری تحت حمایت اتحادیه برای نخستین بار اولین، از جمله کندی روئی وو، آبی اقیانوس تنگ، بریتانیا ویتن، فن آوری برنده، Huayou کبالت، درایو شانگهای الکتریکی، بری راایت، سهام Songzhi، گروه چانگ پارک، Valin Star Ma، Da Gang Road، بازی برای شرکت های هوشمند و دیگر پیشرو است.مدیر Voithma اتحاد نوآوری Li Yao برای به اشتراک گذاشتن حالت نوآوری اتحاد


رهبر اتحاد نوآوری وال مارت لی یو در جلسه، در سطح طرح خوشه صنعتی، اتحادیه فعلی استان را به عنوان واحد، ایجاد "6 مرکز بزرگ پارک +1" مدل جدیدی از همکاری بین شرکت ها و شرکت ها در هر استان برای ایجاد صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست از 100 میلیارد دایره زیست محیطی سبز صنعت، برای ترویج تحول و ارتقاء ساختار صنعتی و توسعه اقتصادی منطقه ای. در سطح عملیات بازار، توسط اتحادیه 4 عامل شرکت پلت فرم (افراد ثروتمند، جدید Wo، در باروری، لذت عمومی عمومی) +1 شرکت خدمات پلت فرم پشتیبانی خدمات (Kyushu Tongweiwei) به عنوان بدن اصلی برای ترویج عملکرد دولت های محلی برای توسعه وسیله نقلیه انرژی جدید 5 سال برای ترویج برنامه برنامه، در پنج سال آینده، امضای 30 درصد مالکیت ماشین سنتی شهر، جایگزین وسایل نقلیه انرژی جدید اتحادیه اروپا خواهد شد.

لی یئو، مدیر هیئت مدیره

"در حال حاضر، این مدل نوآورانه تعدادی از استان ها و شهرداری ها برای پاسخ مثبت بوده است، اتحادیه با هنان Anyang، جیانگشی، Fuzhou، امضای توافقنامه همکاری انتظار می رود که سفارشات اتحادیه و یا رشد بالا در سال گذشته بر اساس ادامه قابل توجه رشد


تحقیقات پیگیری طولانی مدت انرژی صنعت انرژی جدید صنعت Huachuang اوراق بهادار Ou Zichen است که اتحادیه نوآوری در کوتاه مدت، این شرکت ها یکدیگر را تکمیل می کنند، از استراتژی کلی اتحادیه برای ترویج شرکت های فهرست شده ذکر شده برای انعطاف پذیری رو به رشد بهره مند خواهند شد. در بلند مدت، اتحاد نوآوری برای ایجاد یک تقاضای واقعی برای ارتقاء خدمات، رانندگی صنعت برای رشد، تشکیل پیوندهای پیشرو.


صنعت انرژی جدید انرژی قبل از ثبات بالا در حد خوب خواهد بودانجمن، تعدادی از کارشناسان صنعت و موسسات تحقیقاتی، گفت که صنعت انرژی جدید انرژی در نیمه دوم رونق افزایش خواهد یافت، تنظیم بازار اخیر به بودجه بلندمدت برای فراهم کردن یک دوره خوب جیانکانگ. با توجه به منطق سرمایه گذاری شرکت تغییر خواهد کرد به سهام، با کیفیت بالا به حرکت بر عملکرد تبدیل خواهد شد.انجمن در سایت قرار خواهد گرفت


اوو چن در گزارش ژانویه تا مه 2017 گفت: وسایل نقلیه انرژی جدید، به خصوص بازار خودرو جدید تجاری خودرو تحت تاثیر تغییرات سیاست، فروش به وضوح دیده نمی شود، تردید نگرانی های بازار، سطح کلی ارزش گذاری صفحه در پایین. با این حال، تجربه تاریخی نشان می دهد که فروش وسایل نقلیه انرژی جدید برای سه سال متوالی آغاز شد، و پس از بالا رفتن نرخ پایین سابق، حفظ شد. انتظار می رود که در نیمه دوم حملات بالادست، نسبتا صاف، رونق پایین دست به سمت بالادست نزدیک شود.

چین هیئت مدیره انجمن صنایع شیمیایی و فیزیکی لیو یانلونگ در سال 2015 معرفی کرد. خودروهای جدید انرژی چین بیش از 330،000 فروخته است. 2016 تولید انرژی جدید خودرو به 517،000 رسید، تا سال 2020 تولید انتظار می رود به 2 میلیون، مقدار مجموع 5 میلیون. انتظار می رود تقاضای بازار برای باتری های انرژی در سال 2020 به 100 میلیارد وات برسد.


او اشاره کرد که در اقتصاد کلان چینی به روند عادی جدید، ادغام صنعت باتری لیتیوم یون ادامه دارد، تنها کسانی که دارای انباشت تکنولوژی قوی، پشتیبانی مالی مناسب، موقعیت بازار منطقی و پاسخ سریع به بازار به منظور رقابت در بازار رقابت شدید در آینده، برای برنده شدن در بازار است.


پکن Hengtian موسسه موسسه تحقیقات قدرت هوشمند دین وانگ Xianfeng که محیط زیست انرژی، تغییرات تکنولوژیکی، بازسازی صنعتی در چارچوب صنعت خودرو سازی جهانی ارائه کربن کم، فناوری اطلاعات، سه روند توسعه هوشمند، تکنولوژی خاص شامل برق، هوشمند و سبک وزن . به طور خاص، طرف برق، با باتری، موتور، کنترل الکترونیکی سه فن آوری به طور پیوسته، روند محلی سازی برای سرعت بخشیدن به. شرکت ها پیش بینی می کنند که هر دو در تکنولوژی الکتریکی، هوشمند، سبک وزن برای انجام یک طرح شغلی خوب، بلکه در به اشتراک گذاری، ادغام مدل کسب و کار جدید برای انجام یک طرح شغلی خوب است.


از نیمه اول سال 2017، اتحاد نوآوری واترز از Dongfeng، Hubei جدید Chu باد، اتوبوس Shenlong، اتوبوس و سایر قیمت های ماشین سفارشات خرید دریافت کرده است. فوریه و ژوئن تونگ یک همکاری استراتژیک به دست آوردند، انتظار می رود که دو طرف به طور مشترک در بازار 2017 فروش 23،000 وسیله نقلیه انرژی جدید را به بازار عرضه کنند؛ در ماه مارس با دست چین Hengtian، قصد دارد تا 2018 جدید 20،000 وسایل نقلیه انرژی را ترویج کند. این مشارکتها به طور کامل نشان می دهند که رشد سفارشات در اتحادیه، تسریع می شود و سهم مثبتی در گردش آتی شرکت های وابسته دارد.