چین موضع غالب در صنعت باتری برای دیدن چگونه خارجی می گویند رسانه را اشغال می کند؟

- Feb 13, 2017-

تولید کنندگان باتری لیتیوم یون در چین امسال که امیدواریم از طریق قیمت های پایین برای ایجاد مزیت های خود را. اخبار ژاپن و جنوب Koreaand #39; s باتری تولید کنندگان سهام سقوط کرد. چین نیز برنامه ریزی برای اتخاذ مزیت قیمت در صنعت انرژی خورشیدی پس از صنعت باتری را بر?

ایالات متحده اطلاعات خدمات شرکت باتری متخصص هنینگ Vicht معتقد است که مردم چین احتمالا هنوز در صنعت انرژی خورشیدی می تواند مانند آسان به اشغال موقعیت غالب است. andquot; ژاپن و کره جنوبی تولید باتری های است که می تواند قدرت بیشتر در همان دوره andquot نگه; او گفت، andquot؛ و بر خلاف ماژول های خورشیدی itand #39; s نه فقط قیمت، اما کیفیت برای EV batteries.andquot; andquot؛ به عبارت دیگر Chinaand #39; s ارزان قیمت باتری ممکن است قادر به پیدا کردن buyers.andquot; به ویژه عملکرد ایمنی تولید کنندگان چینی به وضوح در سمت عقب پس قدیمی تولید کنندگان باتری تا کنون که به وحشت دارد. andquot; همه باتری تولید کنندگان باید به این پاسخ و کاهش قیمت های خود را بر این اساس، andquot؛ گفت Vicht.

بریتانیا andquot; Timesandquot مالی;: چین در زمینه مواد باتری برای به دست گرفتن موقعیت غالب

واقع در کنگو (طلا) Tengkai سنگ معدن مس و کبالت است worldand #39; s شناخته شده مس و کبالت از یکی از بزرگترین ذخایر معدن, خرید معدن در چین به اقتصاد آن از بالا آلاینده صنایع شرکت های چینی در زمینه مواد باتری به وضعیت سرب.

خودروسازان تسلا-GM همچنان به تولید خودروهای الکتریکی تا سطح شیب دار، شرکت های که تولید باتری های آنها به طور فزاینده ای در شرکت های چینی برای کنترل زنجیره تامین خود را تکیه می کنند. سیاست گذاران غربی امیدوارم که خودروهای برقی می تواند کمک به کاهش انتشار کربن و وابستگی به نفت وارداتی.

andquot; بسیاری از کبالت است به طور مستقیم به چین andquot حمل می شود; andamp ادواردز گفت; اسپنسر تحلیلگر در موسسه تحقیقاتی کالا در لندن. andquot; آنها share.andquot بزرگ جهانی کنترل; به معدن کبالت به حد معینی افزایش شرکت، بخش بزرگی از worldand #39; باتری های لیتیوم یون ها توسط شرکت های آسیایی باتری تولید می شوند. در جدید لیتیوم باتری تولید پروژه های برنامه ریزی، بیش از 90% انتظار می رود در چین حل و فصل شود.