چین اعلام کرد بعد از سه سال توسعه های جدید انرژی استراتژی وسایل نقلیه

- Jan 11, 2017-

به تازگی "تنظیم و تجدید حیات برنامه ریزی صنعت خودرو" ( "طرح") ارائه شده در سه سال آینده، توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی در استراتژی چین صادر کرد.

"طرح" که در سال 2011، از جمله الکتریکی خالص، ترکیبی قابل شارژ و به طور کلی نوع ترکیبی، از جمله وسایل نقلیه جدید انرژی به شکل 500،000 ظرفیت، فروش جدید خودرو انرژی به حساب برای کل فروش اتومبیل ها 5٪ است. در همان زمان، تولید کنندگان ماشین سواری اصلی باید انرژی محصولات خودرو جدید گواهی داده اند.

با توجه به "طرح" محتوا، دولت پروژه های جدید تظاهرات خودرو انرژی، صرفه جویی در انرژی و تنظیم بودجه دولت مرکزی شروع به یارانه شهرستانها بزرگ و متوسط را به حمایت از تظاهرات و ارتقاء خودروهای هیبریدی، خودروهای برقی، خودروهای سلول سوختی و دیگر صرفه جویی در انرژی و وسایل نقلیه جدید انرژی است. دولت این شهرستان مردم در بالا و یا سطح شهرستان باید برنامه را در اولویت قرار ارتقاء استفاده از وسایل نقلیه جدید انرژی در زمینه های حمل و نقل شهری عمومی، اجاره، خدمات عمومی، بهداشت، خدمات پستی، فرودگاه ها و زمینه های دیگر تدوین و فرموله؛ ایجاد وسیله نقلیه الکتریکی شبکه شارژ سریع؛

برای قطعات خودرو انرژی و صنعت قطعات جدید، "برنامه ریزی" پیشنهاد برای ترویج وسایل نقلیه الکتریکی خالص، خودروهای هیبریدی قابل شارژ و اجزای کلیدی خود از صنعت. (آه) خودرو با عملکرد بالا (A)، استفاده از عملکرد بالا، عملکرد بالا، عملکرد بالا، عملکرد بالا، صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در انرژی، ظرفیت تولید باتری تنها؛ توسعه خودروهای هیبریدی عادی و قطعات خودرو خاص سوخت جدید.

توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی و قطعات برای حمایت از بخش بودجه سه سال آینده، از جمله دولت به عنوان یک پیشرفت فن آوری، انتقال فن آوری از سرمایه گذاری 10 میلیارد یوان در بودجه ویژه. 10 میلیارد $ خواهد از آرایش جدید سرمایه گذاری مرکزی دارند.

"طرح" همچنین پیشنهاد کرد که "شروع به نقش مهمی در ارتقاء صنعت و حفاظت از تحقیق و توسعه کار استاندارد داشته باشد، توجه نزدیک به تجدید نظر در استانداردهای وسایل نقلیه انرژی محصول جدید، روش های آزمون."