سایت کارخانه باتری اروپا CATL تورینگن غيرسازه است

- Jun 08, 2018-

سایت کارخانه باتری اروپا CATL تورینگن آلمان نهایی است


مقدمه: CATL برنامه ای برای افزایش 10% از آن عدالت در عرضه عمومی اولیه برای جذب سرمایه برای گسترش بازار خارج از کشور. CATL واقع در ningde نیروی شهر بندري در جنوب شرقی چین شروع تولید در اروپا از آغاز سال جاری با توجه به شده است.

بر اساس گزارش رسانه های خارجی، منابع مطلع باتری که چین غول ningde نیروی (CATL) به زودی تصمیم به ایجاد کارخانه باتری در آلمان به عنوان بخش مهمی از ورود آن به بازار اروپا را نشان داد.

فردی آشنا با این موضوع که CATL با توجه به راه اندازی کارخانه باتری در تورینگن آلمان اشاره کرد. از آنجا که بررسی siting خصوصی انجام می شد، خواسته فرد مطلع به نام. آنها اظهار داشت که CATL نیز کاوش در آدرس های مناسب در لهستان و حداقل یک کشور دیگر اروپایی و سرانجام به ساخت کارخانه ها که آن را در حال حاضر نظر گرفته شده است را انتخاب کنید. نماینده CATL کاهش یافته است نظر در مورد این.

CATL برنامه ای برای بالا بردن 10 درصد از کل سرمایه آن در عرضه عمومی اولیه برای جذب سرمایه برای گسترش بازار خارج از کشور. CATL واقع در ningde نیروی شهر بندري در جنوب شرقی چین شروع تولید در اروپا از آغاز سال جاری با توجه به شده است. در حال حاضر، تنها یک نیسان باطري در اروپا وجود دارد. کمبود باتری کارخانه بدان معنی است که این بازار اقیانوس آبی است. با این حال، سازندگان قطعات خودرو اروپا مروارید به نظر می رسد تمایلی به سرمایه گذاری در صنعت باتری برابر تامین کنندگان عمده آسیایی باتری سامسونگ SDI مواد شیمیایی ال جی و پاناسونیک شده اند. بوش، تامین کننده قطعات مشهور تصمیم به ساخت سلول های باتری سه پیش ادعا که هزینه تولید آن بیش از 20 میلیارد دلار رسید (میلیارد دلار آمریکا 23.5).

Sabine Angermann گروه دایملر تدارکات اجرایی، نازل شده و آخرین ماه که گروه دایملر تامین همکاری با CATL و CATL بحث است تامین کننده باتری قدرت خود تبدیل خواهد شد. مشتریان فعلی نصب شده CATL عبارتند از: گروه فولکس واگن و ب ام و نیسان و هیوندای.

اتحادیه سخت افزار جاری تاکید کرد که ساخت باتری در آلمان می تواند کمک به سهولت کار تغییر در صنعت خودرو کشور. در گزارش روز سه شنبه ILO که ممکن است افزایش تولید خودرو الکتریکی توسط 25000 شغل توسط 2030, اما این ممکن است منجر به ناپدید شدن موتور و انتقال تولید منجر به از دست دادن شغل 75000 دیگری گفت.