BYD ابر آهنگ رسما افتتاح شد

- Jan 02, 2017-


یدلایمخیرات اکتبر 13، andquot BYD مشخصات بالا؛ trackandquot ابر; آیین گشایش در شنژن Pingshan ستاد برگزار شد. پس از بیش از 1،000 مهندسین متمرکز در ساختمان طول انجامید که 5 سال از تکنولوژی تحقیق و توسعه و بیش از 5 میلیارد یوان سرمایه گذاری BYD andquot; trackandquot ابر; worldand #39; s اولین نسخه رسمی و باز کردن برای رسیدن به. andquot; Trackandquot ابر; BYD پس از آن, خودرو, جدید انرژی پس از صنعت چهارم است همچنین پس انرژی خورشیدی انرژی ذخیره سازی ایستگاه های برق، وسایل نقلیه جدید انرژی پس از رویای سبز چهارم شهر برای ایجاد ترافیک های سه بعدی، اضافه کردن ترافیک موجود سیستم گسترده و با اهمیت است.

روز قبل از این رویداد BYD و Shantou شهرداری دولت امضا توافق چارچوب برای پروژه های همکاری به طور مشترک ترویج توسعه کریر، نوع مونوریل پروژه های حمل و نقل در Shantou. در این مرحله، andquot؛ به trackandquot ابر; worldand #39; s اولین پروژه و امضای قرارداد، به معنای BYD در حل مشکلات شهرسازی در جاده مرحله تاریخی گرفته است، اما همچنین نشانه شرکت های چینی در مونوریل تکنولوژی و پروژه عملیات A عمده دستیابی به موفقیت!

تکنولوژی دارای مزایای بارز BYD andquot است trackandquot ابر; برای حل مشکلات شهرسازی

با رشد سریع شهرنشینی در چین سریع جمعیت و تجمع خودرو تراکم ترافیک و آلودگی های زیست محیطی و دیگر مشکلات شهری تبدیل شده است به طور فزاینده برجسته، را در محافل cityandquot; andquot; خط به نیازهای مدرن شهرسازی دیگر دشوار شده است. به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه انرژی جدید BYD متعهد به ارائه راه حل های سبز، کارآمد و راحت حمل و نقل عمومی شهر است. انتشار andquot; Trackandquot ابر; ورود رسمی BYD به دوره متوسط و کوچک حمل و نقل ریلی را علامت می گذارد. با قابلیت ادغام عمودی قوی از صنعت و مزایای تکنولوژی هسته کل زنجیره، andquot؛ به railandquot ابر; را حل آلودگی با حالت سه بعدی حمل و نقل و تراکم شهری، بیشتر برآورده ساختن نیازهای حمل و نقل شهر شعبه خطوط و مسیرهای گردشگری. andquot; چرخ cityandquot; به andquot؛ به cityandquot باشید. تحول و ارتقاء.

آن را با سیستم ذخیره انرژی باتری آهن آهنربای دائم چرخ سمت مستقیم درایو موتور سبک وزن بدن وسایل نقلیه تک محور سیستم بازخورد و ارتباطات انرژی و طراحی بدنه سبک و کارآمد تمام آلومینیومی مجهز. کمکی بدون سرنشین و پیشرو تکنولوژی. به عنوان کوچک و متوسط حجم حمل و نقل راه آهن، andquot؛ به orbitandquot ابر; گروه بندی قابل انعطاف با جاده مستقل حقوق حمل ظرفیت 1 به 3 میلیون نفر / ساعت (یک طرفه)، حداکثر سرعت 80 کیلومتر/ساعت، حداقل شعاع چرخش تنها 45 متري 15% از مترو)، حداکثر 10% (3 بار مترو)، منحنی از طریق توانایی، توانایی بالا رفتن شعاع چرخش کوچک، کم انرژی مصرف در فرایند ترمز برای بازیابی انرژی است. andquot; Trackandquot ابر; راه حل های اضطراری مناسب، وارد شدید مورد خاص از قطع برق از طریق افتتاح انرژی باتری به ادامه سفر 10 کیلومتر برای اطمینان از ایمنی مسافران در غرفه. علاوه بر این، andquot؛ به trackandquot ابر; فضای داخلی خودرو تمام مواد غیر قابل احتراق، تنظیم کانال ایمنی در سراسر هیئت مدیره بدن در مسیر پرتو عمق 1.2 متر با امنیت بالا.

سازگاری سوپر Shantou شهر اولین andquot نشانه trackandquot ابر; اولین پروژه

دوره، Shantou دولت شهری در توسعه کریر، نوع مونوریل و BYD امضا توافق نامه همکاری های استراتژیک چارچوب. Shantou دارای شرایط اقتصادی و قدرت برای حمل و نقل ریلی است. حجم کل اقتصادی و مقیاس جمعیت رسیده استانداردهای ملی برای ساخت و ساز حمل و نقل ریلی و حفظ حرکت خوب از توسعه اقتصادی. در سال های اخیر با گسترش مداوم مرکزی منطقه شهری، گسترش شهر و بزرگ شدن مقیاس شهری ضرورت و فوریت از ساخت و ساز حمل و نقل ریلی شهری تبدیل شده است به طور فزاینده برجسته. رشد سریع مالکیت خودرو تاثیر قوی در ترافیک شهری و تراکم ترافیک است. تولید و زندگی ساکنان شهری توسعه شهری را محدود کردن. به عنوان countryand #39; s اول باز مناطق ویژه اقتصادی، Shantou سرعت بالا برنامه ریزی ساخت و ساز و کار تصویب ممکن در اجرای شرایط بالغ بخش اول دور از 35 کیلومتر شروع andquot; trackandquot ابر; ساخت و ساز، کمک Shantou جدید حمل و نقل شبکه ساخت. با توجه به andquot; Shantou شهر راه آهن حمل و نقل شبکه planningandquot; Shantou شهر راه آهن حمل و نقل توسعه مقیاس شبکه در آینده نزدیک (2020) به 55.3 کیلومتر، بلند مدت (2030) 95.5 کیلومتر 251.4 کیلومتر طولانی است.

علاوه بر Shantou، کشور است بیش از 20 شهر در andquot; trackandquot ابر; موضوع مورد علاقه را نشان می داد، انتظار می رود برای ادامه همکاری با BYD. andquot; Trackandquot ابر; برای مشتریان, با تشکر از مزایای منحصر به فرد فنی کریر، مونوریل و همچنین محصولات با سازگاری برتر در بخش ساختمان زمین و نشیب تند تیز خم و دیگر محیط های مختلف اجرا می شود. andquot; Trackandquot ابر; می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان راه آهن شهر، شهر و مرکز دوم یا ماهواره ای شهر کابل، مترو و خطوط حمل و نقل بزرگ دیگر اتصال خطوط اتصال جوامع، بیمارستان ها و مدارس، بلکه به عنوان یک توریست به گشت و گذار، علاوه بر این مهم به سیستم حمل و نقل ریلی ترافیک در حال حاضر است. andquot; Cloudsandquot; جاده مستقل حقوق استفاده از روش های بالا، می توان جدا شده چشم انداز در جاده و یا کمربند سبز ساخت پل نفوذپذیری اثر تخریب ساخت و ساز ساده است، دوره ساخت و ساز تنها 1/3 از مترو سرمایه گذاری تنها 1/5 مترو است. با توجه به استفاده از لاستیک و هوا چشمه andquot؛ به trackandquot ابر; اجرا می شود سر و صدای کمتری از سیستم راه آهن، نصب آهنگ حتی از طریق ساختمان مسکونی منتقل می کند. در توسعه حمل و نقل شهری، andquot؛ به trackandquot ابر; مترو، قطار شهری، حمل و نقل مسافر جاده و دیگر حالت اصل مکملیت، شکل گیری زیر زمینی, زمین, هوا مدل حمل و نقل سه بعدی برای شهر ارائه بهتر ترافیک برنامه سفر می تواند باشد.

پاسخ به تماس های ملی andquot trackandquot ابر; تنها راه حل شهر احتقان

به تازگی، شورای دولتی در نشست اجرایی حمل و نقل ریلی شهری به وضوح و دیگر پروژه های سرمایه گذاری توسط دولت استانی تحت برنامه ریزی مربوطه، تایید استانداردهای دسترسی. توسعه andquot trackandquot ابر; نه تنها به طور موثر تراکم ترافیک، آلودگی هوا، آلودگی صوتی و دیگر مشکلات شهری بلکه این شهر و شهرهای اطراف آن می تواند حل کند و مراکز فعالیت های اقتصادی مرتبط به منظور بهبود حمل و نقل عمومی عادات رانندگی در امتداد توسعه اقتصادی بهبود تصویر این شهر برای ساخت کارت شهر. علاوه بر این، توسعه andquot؛ به trackandquot ابر; به حل ملی فولاد و سیمان و دیگر بیش از حد ظرفیت برنامه ریزی و طراحی یکپارچه سازی سیستم باتری و دیگر صنایع مرتبط در راستای فعلی فشار ملی عرضه اصلاحات ساختاری کلی مورد نیاز کمک خواهد کرد. برای این منظور BYD فعال پاسخ به فراخوان ملی شهر به ارائه ایده های جدید و راه حل های راهبردی را با نوآوری و تکنولوژی peopleand #39; s را بیشتر انرژی و زنده دلی و ممکن است زندگی می کند.

با شور و نشاط توسعه حمل و نقل ریلی تنها راه حل ترافیک شهری است. از آن خودرو, جدید انرژی را todayand #39; s صنعت حمل و نقل راه آهن BYD شده است درجه بالایی از مسئولیت اجتماعی منجر Chinaand #39; s ساخت تحول و ارتقاء به ساخت Chinaand #39; s سطح جهانی نام تجاری و صنعتی. BYD خواهد مزیت منحصر به فرد از andquot ابر trackandquot; محصولات و راه حل های عملیاتی برای شهر ایجاد امن تر، راحت تر و سبز تر، آرام تر از سیستم حمل و نقل مدرن منجر به ترافیک سه بعدی از زمین به هوا تغییر و اصلاحات ساختاری ملی و توسعه به انگیزه جدید!