باتری طراحی خانه ممکن است آینده Homebuilding

- Jun 05, 2017-

بسیاری از شرکت ها سودمند در سراسر جنوب غربی به آدرس محدودیت با شبکه برق به داشتن انرژی های تجدید پذیر را در محبوبیت رشد می کنند.

تمام تاسیسات بزرگ در غرب ایالات متحده به هم پیوسته. آنها آنچه را به نام "قدرت متعادل".

این است به یک استخر بزرگ در ارتباط تنگاتنگ قدرت و اقتدار هر متعادل برای حفظ فرکانس در 60 هرتز را به جریان انرژی را مختل است.

همانطور که استفاده از انرژی خورشیدی در سال های اخیر به شدت افزایش است، مشکل در حفظ این فرکانس بوجود آمده است. آب و برق ترین مبارزه هستند آنهایی که مانند آریزونا خدمات عمومی (APS)، که سودمند خورشیدی نفوذ بالا گرفته است — معنی آن را تا مقدار غیر منتظره ای زیادی از انرژی خورشیدی در سیستم های خود را از مسکونی و تجاری پشت بام خورشیدی.

به گفته مارک Romito مدیر فن آوری مشتری APS "بالا نفوذ خورشیدی واقع مشکلات کیفی برق در شبکه، ایجاد".

"این سیل نسل طول روز," او گفت. "ما دوستدار داشته ایم که در آن بیش از حد بسیار خورشیدی در یک مدار واقع باعث می شود بقیه خورشیدی بر مدار آن را خاموش کنید."

برای مقابله با این مسئله APS شروع به حرکت به سمت استفاده از آنچه که به نام "اوج گیاهان." این نیروگاه معمولا اجرا در گاز طبیعی می تواند روشن و خاموش به سرعت برای پاسخ به intermittency انرژی تولید شده توسط انرژی خورشیدی.

در حالی که این گیاهان به کمک مدیریت مسئله، آن خواهد شد پیشرفت در تکنولوژی — و خلاقیت در چگونگی پیشرفت آن استفاده می شود — که حل موضوع، گفت: Romito.

دیو اورسون، صاحب خانه ماندالای homebuilder آریزونا شماره شبکه برق می داند و در راه به آن با نوآوری دنبال.

برای سه سال گذشته اورسون، خانه کشف ساختمان شده است. این خلاقیت سالانه با تکنولوژی به کار و یا هر گونه پیشرفت در صنعت homebuilding ايجاد خانه بر خلاف هر یک در حال حاضر در بازار قرار می گیرد.

"آن است مانند همه چیز در نظر گرفته," گفت: اورسون،. "انرژی کیفیت هوا، آب حفاظت از محیط زیست؛ این خانه به معنای واقعی کلمه همه چیز ما را در آن انداخته فکر می کنم است."

هر کشف خانه takeaways است. کسانی که قابل دوام و مقرون به صرفه به نظر می رسد پس از آن به هر ماندالای خانه از آن نقطه به جلو اعمال می شود.

او جدیدترین، واقع در شهرک دلز، گرانیت پرسکات است، فقط نزدیک به اتمام است و طراحی شده برای کمک به غلبه بر مسئله نفوذ بالا خورشیدی.

اورسون، گفت: "این خانه تمام برقی است:".

هیچ چیز در خانه نیاز به استفاده از گاز برای توابع ضروری آن و آن را به بیش از حد کارآمد ساخته شده است.

نوآوری بزرگ است که خانه با باتری نصب شده است.

استفاده از پانل های خورشیدی فقط به اندازه کافی برای نگه داشتن باتری شارژ در طول روز ایده که خانه متکی عمدتا در باتری به تمام نیازهای الکتریکی خود را اجرا کنید و تقریبا هرگز به تعامل با شبکه تا شب هنگامی که شبکه کم از consume تاکید است است است استفاده از تحقیق.

"ما در شب با قدرت که [سودمندی شرکت] می فروش ما، به ما در طول روز با خورشیدی، شارژ شارژ باتری و شما bookend قله" اورسون، گفت.

به خانه های باطری امکان پذیر است در مقیاس تولید، با این حال، اورسون، برخی از حمایت مالی از APS دنبال است.

اورسون، گفت: "ما نزدیک هستیم،". "حق در حال حاضر، ما به ابزار بزرگ چند درخواست شود قصد و شاهرخی."

نمایندگان از APS هنوز خوب آنچه اورسون، آمده است تا با نگاهی است اما واکنش اولیه این شرکت حمل برخی از وعده.

Romito گفت: "ما آن خوشحال،". "ما برای گفتگو هیجان زده و هیجان زده برای نوآوری می کنیم.

"تا زمانی که آنچه ما را در همکاری با دیگران انجام می دهند است ایمن و قابل اعتماد و مقرون به صرفه و انعطاف پذیر، ما همیشه طبیعت agnostic معنی آن سایبر امن داشته باشد."

Romito بعضی از رزرو با این حال است.

نکته مهم برای درک ارتباط بین تکنولوژی های نوآورانه و شبکه نمی تواند overstated "Romito گفت:». "خورشیدی متناوب است. باتری زمان گرا از لحاظ شارژ و دشارژ دارد; پس محدودیت های خاصی را دارند.

"مفهوم فوق العاده است اعدام و درک رابطه 24/7، 365 با شبکه است که می تواند یک موضوع است. سازنده فقط آنچه سازنده را می توانید انجام می دهد. او راه اندازی خانه کامل می تواند. آن صاحب خانه است که به رابطه با تکنولوژی و ابزار است."

اگر اورسون، Romito که باطری خانه او ایجاد کرده است مستحق نوعی یارانه یا تخفیف، سپس اورسون، قصد دارد اتخاذ مفهوم در هر جامعه خانه را متقاعد می سازد او بعدی.

اورسون، گفت: "تمام جامعه به این ترتیب افزوده می شود خواهد شد،".

هر چند تاریخ هنوز اعلام نشده است، وجود خواهد داشت مراسم برش روبان همراه با تور ارائه شده به مردم صفحه اصلی اکتشاف در آینده با توجه به انتشار اخبار.