باتری شکاف کیفیت صنعت نیاز به بهبود را افزایش می دهد.

- Nov 02, 2016-

در حال حاضر، Chinaand #39; s صنعت اتومبیل برقی جدید با سرعت بالا اضافه کردن کانال، دقیقا به خاطر سریع آن به عنوان اجزای اصلی خود را از باتری های کشش، شکاف نیاز است نیز بیشتر در نزدیک به دو سال پر. با توجه به baic، JAC، شنیده از شرکت های خودرو مانند SAIC، تولید کنندگان نشان داده اند که در حال حاضر به تامین قدرت باتری و شروع به تولید خودرو پویا جدید تاثیر می گذارد.

باتری منجر به سرمایه گذاری عظیمی

نیازهای کسب و کار کسب و کار هوشمند هدفمند خواهد شد. این قابل فهم است که باتری نياز به افزایش, بسیاری از باتری های شرکت دیدم فرصت، زمان طولانی در حال گسترش ظرفیت. به عنوان مثال، بالای سه--باتری جهانی پاناسونیک, ال جی شیمیایی (بادي بزرگترین کره در شرکت پتروشیمی) و سامسونگ SDI (سامسونگ Groupand #39; s وابسته به شرکت در گروه الکترونیک) برای ساخت کارخانه ها در چین سرمایه گذاری شده است. سامسونگ SDI است انتخاب کرده و حلقه داخلی موتور پیستون و سیلندر مجموعه رتبه بندی رده صدر آنهویی حلقه جدید گروه همکاری، آن کارخانه Xian یو سپتامبر سال 2015 ساخته شده تولید می تواند سالانه 40000 ماشین خالص ماشین الکتریکی با باتری; اکتبر سال 2015 ال جی شیمیایی در نانجینگ باطري، سالانه 100000 ماشین جدید قدرت ماشین باتری برنامه ریزی است; دسامبر سال 2015 پاناسونیک نشان داد که در دالیان باطري برآورد 2017 رسمی تولید, به تولید باتری خودرو 200000 سال زمانی که استفاده از ماشین های برقی جدید ایجاد کنید.

جز شرکت خارجی، داخلی در مقایسه با ویژگی های قدرت باتری تولید کنندگان کشور Xuan بالا بخش قدرت محدود، و حمل و نقل می تواند تیانجین نیروی باتری خدا شرکت و شرکت BYD ماشین و لیتیوم عرض میلیارد شرکت و روز می تواند قدرت شرکت,, هم رده باتری لیتیوم قدرت شدت اضافه وزن از بودجه و در هسته برق و قدرت باتری و باتری دسته سیستم و ذخیره سازی باتری می توانید نوع است ، جنبه توده است باید مهارت های قدرت. بنا به آمار ناقص در سال 2015، چین قدرت باتری لیتیوم کار افزود: سرمایه گذاری برای شکستن میلیارد تا حدودی، توسعه Chinaand #39; s جدید ماشین الکتریکی.