نیاز به چه نوع همکاری شرکت های باتری و قیمت خودرو

- Mar 20, 2017-

در اول مارس NEVS توافقنامه همکاری های استراتژیک با ningde نیروی جدید انرژی شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین, اهدا شد و دو طرف انجام مبادله فنی عمق و andamp تحقیق; د همکاری برای صنعت ساخت. محیط زیست.

خبرنگاران در بر داشت که اخیر قدرت باتری در کسب و کار و تعامل مکرر قیمت ماشین تنها ماه گذشته گروه شتر و ماشین جون تنگ حداقل چهار شرکت باتری و قیمت خودرو همکاری استراتژیک رسیده و دو طرف نه با ساده عرضه و تقاضا, بیشتر راضی و بیشتر شرکت های بیشتر را انتخاب کنید سطح عمیق تر از همکاری های استراتژیک در حالت همکاری نیز روند متنوع را نمایش است. در عین همکاری ظاهر ساده این صنعت جدید در صنعت انرژی جدید تحول و ارتقاء از ایده های جدید را منعکس.

نیاز به چه نوع همکاری شرکت های باتری و قیمت خودرو

الگوی همکاری متنوع است

این قابل فهم است که در حال حاضر قیمت باتری داخلی کسب و کار و ماشین تقریبا به سه نوع همکاری تقسیم می شوند. اولین همکاری استراتژیک رعايت ساده عوامل قیمت و عرضه طول می کشد. برای ایجاد ثبات در رابطه دو طرف ماشین قیمت اغلب اولویت به باتری کسب و کار اولویت داده می شود. به عنوان مثال، در 22 دسامبر سال گذشته، فاو اتوبوس شرکت گیم و جیانگ سو Chunlan تمیز انرژی تحقیقات موسسه شرکت گیم به توافق نامه همکاری های استراتژیک ثبت مراسم تایژو جیانگسو استان برگزار شد. بر اساس توافق، اتوبوس فاو را Chunlan به عنوان یک منبع استراتژیک باتری قدرت های اولویت استفاده از محصولات Chunlan باتری.

دوم این است که برای توسعه محصول توسعه بازار کسب و کار مدل نوآوری و دیگر ابعاد شکل گیری عمق اتصال همکاری است. به عنوان مثال، در تاریخ 15 فوریه سال جاری، اتحاد نوآوری جدید انرژی صنعت خودرو و اتوبوس در فن آوری و محصولات و بازاریابی و سه حوزه دیگر به شروع همکاری جامع آب. andquot; همکاری Watma و Zhongtong اتوبوس در سطح نوآوری اتحاد مربوط به مواد اولیه قطعات خودرو و ساخت تجهیزات و مرتبط با خودروهای جدید انرژی andquot است. Zhenyu وانگ، مدیر کل پلت فرم Waterma باتری شرکت عامل, گیم, خدمات مالی, و غیره, گفت: شرکت تعاونی تولید-فروش مجموعه ای از راه حل ارائه می کنند.

سوم در همکاری بر اساس سرمایه, بر اساس منافع مشترک رانده، این رابطه بیشتر جامد و پایدار است. به عنوان مثال، انرژی حکیم شرق دور و دیترویت وسایل نقلیه الکتریکی و دیگر شرکت به طور مشترک راه اندازی Dili ته ماشین الکتریکی شرکت گیم است همکاری سرمایه معمولی; باتری بوستون و زمین کشتی نیز مورد، آنها سهامداران مشترک پکن Jinsha رودخانه سرمایه مدیریت محدود مسابقه شرکت دست هستند. وانگ Qing، دستیار کارگردان از موسسه از اقتصاد بازار، توسعه مرکز تحقیقات شورای دولتی استدلال می کند که همکاری در سطح سرمایه می تواند به حفظ رابطه قوی تر و هماهنگ تعاونی.