استفاده از لیتیم آهن فسفات شارژ سریع تکنولوژی اتومبیل جدید انرژی

- Jan 09, 2017-

در سال 2016-2017 چین اتوبوس صنعت توسعه قله، دكتر Shengwei وانگ، کارشناس فناوری شارژ سریع ningde نیروی جدید انرژی شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین (از این پس به andquot؛ گویند CATLandquot؛)، با andquot; CATL لیتیم آهن فسفات سریع شارژ تکنولوژی جدید انرژی اتوبوس applicationandquot; به عنوان موضوع سخنرانی فوق العاده را تحویل داده.


گربه در 2011 با ذخایر قوی از منابع فنی و توسعه سریع تاسیس شد. در سال 2012، آن موفق به کسب حمایت ملی 12 پنج سال برنامه ریزی و ایجاد همکاری با لوکس خارجی تامین مالی شرکت های اتومبیل BMW. در سال 2013، CATL با Yutong شناخته شده شرکت در چین شکل. همکاری؛ 2014 در استقرار شعبه آلمان 2015 محققان، ایستگاه کاری راه اندازی و طرح های ملی پژوهشی کلیدی انتخاب شده. رتبه فروش در سال 2015 worldand #39; s صفحه سه، دو، داخلی انتظار می رود به رتبه در سال جاری به بهبود بیشتر انتظار می رود.


CATL یکی تنها با ژاپن و کره جنوبی باتری کسب و کار در مورد شرکت ملی با منابع بین المللی، بین المللی مشتریان و استعداد های بین المللی است. با تکیه بر منابع انسانی قوی andamp تحقیق; د تیم برتر به تحقیق andamp است; D از طرح تولید به تولید، تست و تایید، و منابع قوی پشتیبانی که سه مزایای محصول ایمنی، قابلیت اطمینان و دوام گذاشته است. در زمینه فن آوری سریع شارژ باتری CATL Houjibofa تبدیل industryand #39; s ستاره درخشان.


در انتخاب سریع شارژ مواد CATL به فسفات آهن لیتیم به عنوان ماده کاتد اصلی، گرافیت به عنوان مواد آند. برای بسیاری از مردم فکر می کنم که فسفات آهن لیتیم نمی تواند سریع شارژ، وانگ Shengwei را تجزیه و تحلیل دقیق و حرفه ای. در او مشاهده این درک برخی از andquot; تنها یک بدانند من نمی دانم secondandquot; 1-sidedness.


همانطور که همه میدانیم، کلی سیستم شیمیایی باتری شارژ سریع وقتی که منفی تولید سیرابی, در نتیجه مؤثر بر چرخه باتری و ثبات، تنها به مقاومت در برابر جریان شارژ سریع مواد آند به شارژ سریع استفاده می. چه سه گانه انتخاب شده و یا فسفات آهن لیتیم، شارژ سریع در زمینه شرایط حرفه ای تمرکز سریع شارژ منفی و مثبت انتخاب از عملکرد سریع شارژ به بازی و قابلیت اطمینان آن تاثیر نمی گذارد. بنابراین، فناوری هسته سریع شارژ از طریق شیمیایی سیستم و طراحی بهینه سازی، به سرعت بین مثبت و منفی سرعت حرکت لیتیوم یون کاهش یا بلوک منفی محصول نسل.


اما فسفات آهن لیتیم مناسب برای شارژ سریع است، مقدار مرجع خاصی، به دلیل هدایت فسفات آهن لیتیم سنتی نسبتا ضعیف است، بنابراین برای دو موضوع فوق CATL از طریق تحقیق فنی، راه حل های نوآورانه داده می شود شارژ سریع تب، موثر بر وجود دارد.


در کاتد، CATL توسعه الکترونیکی فوق العاده networkandquot; andquot; تکنولوژی ساخت فسفات آهن لیتیم هدایت الکترونیکی عالی تا 1000 بار سه گانه مواد، در حالی که کاتد فسفات آهن لیتیم نیز طول می کشد به حساب سیستم باتری قابل شارژ با سرعت بالا امنیت و قابلیت اطمینان است.


در سطح منفی گرافیت CATL با استفاده از سریع یون ringandquot; andquot; تکنولوژی اصلاح گرافیت اصلاح هر دو فوق العاده سریع شارژ و چگالی انرژی بالا ویژگی سریع شارژ منفی طرف دیگر مواد زائد به نظر می رسد، تا حد زیادی بهبود یون لیتیوم در لایه گرافیت سرعت جاسازی شده با 4-5 C ظرفیت شارژ سریع به 10-15 دقیقه سریع شارژ و برای اطمینان از اینکه سیستم سطح 70wh / کیلوگرم بالا چگالی انرژی برای رسیدن به 10000 چرخه زندگی.


علاوه بر این, CATL در حال حاضر محصولات شارژ سریع در حال توسعه، مجهز به سیستم مدیریت حرارتی خود را توسعه، به طور کامل ثابت سیستم شیمیایی در دما و SOC تحت andquot؛ شناسایی سالم شارژ rangeandquot; تا حد زیادی گسترش دمای باتری های لیتیوم. هنگامی که باتری در زمستان سرد شمالی آب سیستم های گرمایشی جهت هسته تا زمانی که درجه حرارت سلول مورد نیاز است، می رسد و در دمای پایین حرارت است که باز به حالت شارژ سریع; گرمای تابستان در جنوب، سیستم باتری به طور خودکار سیستم, گرمایش آب سیستم خنک کننده باتری، واقعا خنک کننده andquot; climateandquot کامل; شارژ سریع.


وانگ Shengwei گفت: CATL را انتخاب کنید فسفات آهن لیتیم - گرافیت فناوری شارژ سریع سه ویژگی است. اول نرخ بالای ده دقیقه به سرعت پر, اساسا قابل مقایسه با کامیون سوخت دامن زدن به زمان است. پس عمر طولانی می تواند رسیدن به بیش از 10،000 بار شارژ و تخلیه چرخه به نیازهای مشتری برای اتوبوس مشتریان 8 سال گارانتی; دوباره بالا امنیت سیستم فسفات آهن لیتیم در این مرحله بیشتر بالغ و سالم قدرت باتری, در andquot است. یازدهم پنج Yearandquot; برنامه های تظاهرات در andquot دوم fiveandquot; توسعه وسایل نقلیه الکتریکی به عنوان نیروی اصلی. باتری لیتیم آهن فسفات مواد باتری ثابت شده، بالغ است.


شارژ سريع تکنولوژی لیتیم آهن فسفات بازار برنامه های کاربردی، وانگ Shengwei CATL به عنوان مطالعه اولیه سه سال پیش بوده است بسیاری از اتومبیل های اتوبوس مانند مشتری در حال حاضر در حال استفاده، دلیل هم اکنون شروع به تبلیغ از محصول مسئول، CATL امید به قابل اعتماد, امن یافته و استفاده از محصولات باتری اتوبوس را ملاقات کنید.


شارژ سريع تکنولوژی لیتیم آهن فسفات همراه با اسکورت سیستم های ژئوترمال، به نظر می رسد CATL است به پیاده روی در خط مقدم صنعت، گام به گام برای دیدار با اتوبوس بلند مدت، قابل اعتماد و امن سریع شارژ تقاضای آینده CATL شارژ سریع چشم انداز فن آوری.