تجزیه و تحلیل در عمق خودرو الکتریکی شارژ شمع

- Feb 12, 2017-

با توجه به اخبار وب سایت وزارت صنایع 2016 Chinaand #39; s جدید انرژی تولید خودرو 517,000 فروش 507,000 افزایش 51.7% بیش از سال قبل و 53.0 ٪. از کدام وسیله نقلیه الکتریکی خالص تولید و فروش تکمیل 417,000 و 409,000،، بیش از مدت مشابه سال گذشته 63.9 و 65.1 درصد افزایش یافته بود.

در واقع با توسعه سریع صنعت خودرو الکتریکی به تنظیم ساختار کل صنعت زنجیره ای، کاهش فشار حفاظت از محیط زیست، برای رسیدن به توسعه اقتصادي سالم و سازگار با محیط زیست اهمیت بسیار مهم است.

با این حال، عدم شارژ شمع است تبدیل به یک مشکل واقعی سریع توسعه Chinaand #39; s صنعت خودرو الکتریکی. نبود زیرساخت های همراه با افزایش سریع در تقاضای جدید اما همچنین باعث می شود ممکن است شمع شارژ زنجیره صنعت ماشین الکتریکی در بیشتر یقین andquot;cake.andquot; اداره ملی انرژی برای اولین بار در 2017 جدید شارژ شمع 800.000 از شمع 700000 که ویژه, 100.000 شمع عمومی را هدف قرار دهند.

فرصت

24 فوریه سال 2016 ریاست برتر لی Keqiang بیش از شورای دولتی ادامه جلسه اجرایی صادر پنج اقدامات مهم به زور جدید انرژی صنعت خودرو. از طریق نظارت و بهبود مالی یارانه ها و سیاست های دیگر به ترویج توسعه محلات برای تشویق سرمایه به شمع ساخت و بهره برداری. با توجه به توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون برنامه ریزی اسناد، تا سال 2020، چین بیش از 12 میلیون متمرکز شارژ ایستگاه غیر متمرکز شمع شارژ بیش از 4.8 میلیون به ملی 5 میلیون خودرو الکتریکی شارژ نیازهای اضافه خواهد شد.

با این حال، تا پایان سال 2016 داخلی ساخته شده فقط 150.000 عمومی خودرو الکتریکی شارژ شمع، تفاوت های بزرگی در یک دست که توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی و شارژ شمع پیکربندی در محل نیست؛ سوی دیگر بازار نیز نشان می دهد فرصت های بزرگ. تخمین زده می شود که این 100 میلیارد یوان سطح از بازار خواهد بود.

موج از شرکت های رنگی، که قدرت شرکت تامین و تولید کنندگان تجهیزات قدرت وجود دارد غنایم اینترنت وجود دارد، سازندگان خودرو وجود دارد و غیره. برخی از آنها در تولید، فروش، ساخت شمع و برخی پلت فرم استفاده از APP برای مالک برای پیدا کردن، ناوبری، رزرو و پرداخت و توابع دیگر، و برخی از هر دو را فراهم ساخت.

اما مهم نیست که چگونه بی قرار است بازار بی رحمانه و تنها صنعت پایبند به کسب و کار علمی و صحیح مدل توسعه صنعت ماشین الکتریکی است و مدل کسب و کار نوآورانه است که صنعت مشتاقانه امید.

andquot؛ 2015 سرمايه اجتماعى دیوانه را وارد کنید، ما احساس که شمع کسب و کار است، که این ممکن است جدید کاربر پورتال، فرکانس بالا، تنها باید پایه کاربر بزرگ است، ما فکر می کنم این را صحنه کاربر عالی اما عینی صحبت تمام سرمایه گذاری هزینه امکانات اپراتورهای واقعا سودآور? andquot; Zhenfei وانگ مدیر عامل شبکه قدرت یک بار صادر شده به رسانه ها مانند صدا.

وضعیت واقعی این است که اپراتورهای اتهام به طور کلی از دست دادن پول است.

هزینه ساخت شمع شارژ (از جمله کابل و) بالا 10.000 دلار است که فقط یک بار سرمایه گذاری است. پس از ساخت شمع با در نظر گرفتن موجود شارژ شمع استفاده نسبتا کم هزینه اصلی اپراتور مدیریت و نگهداری, خدمات شارژ هزینه برای اپراتور برای یک قطره در سطل، بنابراین از دست دادن این صنعت به عنوان andquot; normalandquot;.

چین Putian اطلاعات صنعت شرکت، آموزشی ویبولیتین معاونت مدیر کل Putian جدید انرژی شرکت، آموزشی ویبولیتین کائو Hongbin خاطر نشان کرد: andquot؛ صنعت جدید فقط برای دیدن سحر هم به احتمال زیاد می شود پایین، نظم مسابقه برای تمام امکانات شارژ عامل صنعت ضربه مهلک است. andquot;