تجزیه و تحلیل دلایل نوسانات بازار الکترود گرافیت

- Jul 28, 2017-

از آغاز 2017گرافیت برقدر بازار "بهار" قیمت تمام راه تا، سکوت برای سالها طلیعه صنعت کربن به انتشار مواد منفجره بی سابقه است. قیمت مواد کربن به خصوص گرافیت برق در تامین کوتاه، قیمت سریع افزایش شدت، بازار به سرعت از بازار خریدار به فروشنده بازار است.

از آغاز 2017گرافیت برقدر بازار "بهار" قیمت تمام راه تا، سکوت برای سالها طلیعه صنعت کربن به انتشار مواد منفجره بی سابقه است. قیمت مواد کربن به خصوص گرافیت برق در تامین کوتاه، قیمت سریع افزایش شدت، بازار به سرعت از بازار خریدار به فروشنده بازار است.

1280px-Limetal-800x600.jpg

انجمن صنعت چین کربن تحليل علل عبارتند از: ترکیبی از عوامل:

اول، چند سال پیش بین المللی اقتصادی است ضعیف، کاهش رشد اقتصادی داخلی محیط اقتصادی ضعیف. مزایای اقتصادی صنعت بسیار ضعیف هستند همه به خصوص گرافیت برق شرکت تولید، از 2009 تا سال 2016، کاهش مستمر در بهره وری اقتصادی اکثریت ضرر و زیان کسب و کار از سال 2012، تولید کنندگان الکترود گرافیت است ضرر و زیان تعداد قابل توجهی از سرمایه شرکت رشته معافیت یا نیمه شکسته و برخی از موسسات کاملا قطع، و برخی از برش نیمه, ساخت و تولید برخی از برای حفظ تولید. تعمیرات اساسی عادی تحول فنی هنوز اجرا می شود، شرکت های جدید به عمل, کل صنعت گرافیت برق تولید کاهش ظرفیت، تولید و فروش سقوط شدت با 26.14% قرار می تواند.

دوم، صنعت فولاد به ظرفیت تولید ممنوع "به فولاد" کنترل سختگیرانه زیست محیطی. بخشی از کوره متوسط فرکانس تغییر کوره بخش کوره پس از سرگیری تولید قطع شده است، کوره فولاد از قبل چند سال افزایش سریع در ارزش بزرگ، ساخت فولاد کربن گرافیت تقاضا رشد بیشتر قابل توجهی به نظر می رسد. علاوه بر این، ذخایر همگن فعلی بلکه برای کوره فولاد نسبت به ایجاد شرایط افزایش بزرگ، هستند.

1500887765126071190.png

سوم، با افزایش تاکید بر حفاظت از محیط زیست گروه دولتی مربوطه را یک سری اقدامات برای کاهش ابهام, حفاظت از محیط زیست. از سه ماهه چهارم سال گذشته وزارت حفاظت از محیط زیست در پکن و تیانجین هبی و شهرهای منطقه 28 پکن و تیانجین هبی را برای تقویت کنترل آلودگی هوا نظارت معروف به چین محیط زیست است حفاظت از سطح ملی به طور مستقیم عمل مقیاس بزرگترین سازمان یافته. 14 ماه مه سال جاری وزارت حفاظت محیط زیست 2017 شماره 773 "در پکن تیانجین هبی و مناطق اطراف آن به ویژه برای محدود کردن انتشار آلاینده های هوا اعلام اجرای." صادر کرده است نظارت بر محیط زیست خواهد شد دقیق تر، گسترده تر، تلاش های بیشتر عمدتا مربوط به شاندونگ هبی، استان هنان، استان Shanxi 4. این استان چهار است شرکت های نسبتا غلیظ کربن در استان کربن، اثر تولید کربن را می توان تصور کرد.

علاوه بر این، دیگر شرایط حفاظت از محیط زیست استان (مناطق خودمختار و شهرداری ها) دقیق تر، با شدت بالا محیط زیست نظارت نیز در حال انجام است، کشور کربن تولید شده اند و یا باید برای تحت تاثیر قرار. در هر زمان وجود داشته باشد تولید شرکت کربن تعطیل شد، تولید محدود و قطع تولید، برخی از شرکت های طولانی با توجه به وجوه و حفاظت از محیط زیست و سایر عوامل دشوار برای از سرگیری تولید متوقف شده اند. چین محصولات کربن، به خصوص گرافیت برق استفاده ظرفیت داره پایین تر و پایین تر. تقاضا است افزایش، خروجی واقعی در کاهش وضعیت در تامین کوتاه به طور طبیعی شکل گرفته و مشکل در کوتاه مدت کاهش.

1500887768574081585.png

چهارم، در بازار های بین المللی شکاف الکترود گرافیت بیشتر است. در مورد محیط زیست ضعیف اقتصادی در سال های گذشته، شش مشهور جهان گرافیت برق تولید کنندگان تعطیل شده وجود دارد و بخشی شرکت تخریب تجهیزات تولید مشکلات منجر به شکاف ظرفیت تقریبا رسیده عرضه 200 هزار تن ساخت بین المللی بازار نیز وضعیت به طور خلاصه نشان داد. در حال حاضر تقاضا در بازار بین المللی صادرات حجم و قیمت چی شنگ و حتی برخی از کاربران خارجی گرفتن ابتکار عمل برای بالا بردن قیمت گرفتن کالاهای مورد نیاز رانده.

پنجم، الکترود گرافیت تولید و فرایند چرخه نسبتا طولانی است، به طور کلی 4 تا 5 ماه از چرخه تولید بازار تغییر، مشکل به سرعت اضافه کردن و معکوس است. علاوه بر این، برخی از شرکت های سرمایه حفاظت از محیط زیست و مسائل دیگر هیچ راهی برای افزایش تولید در کوتاه مدت است.

شش افزایش قیمت مواد اولیه افزایش سریع هزینه های تولید است. داخلی سوزن فوکوس از ابتدای سال جاری 4000 یوان/تن رز به 25000 یوان در اواسط ژوئیه / تن، یا بیش از 400 درصد و منابع هستند هنوز هم تنگ است; سوزن وارد شده از ابتدای سال جاری 420 دلار/تن افزایش یافت به ژوئیه در بیش از 2.000 دلار / تن. به همین ترتیب، قیمت تجمعی calcined کک 140 درصد افزایش یافت. ذغال سنگ بتمنس قیمت هستند هنوز افزایش سرعت, در دسامبر سال 2016 فولاد Angang آسفالت Bengang قیمت 197.27 ٪ افزایش یافت، آسفالت منبع طلا قیمت 74 ٪ افزایش یافت، آسفالت هوانگهوا قیمت 117.39 ٪ افزایش یافت. سوزن جامع زغال کک calcined قیمت های قیر قطران زغال سنگ، متوسط 236.37%. در مقایسه با پایان سال 2016 و یا تا 1،500 یوآن/تن تا پایان ژوئن مناطق اصلی تولید آسفالت اصلاح قیمت 3650 یوان/تن تا 4000 یوان/تن ~ 1650 یوان/تن; درجه حرارت آسفالت قیمت 3300 یوان/تن ~ 3500 یوان/تن یا تا 1350 یوان/تن ~ 1400 یوان/تن.

هفت تولید گرافیت الکترود مواد اولیه---سوزن کک و کم گوگرد کک عرضه نفت تنگ در تامین کوتاه است. گرافیت برق تولید نمی تواند حجم سنگین، دشوار است برای پاسخگویی به تقاضای بازار است. کمبود مواد اولیه با کیفیت بالا دراز مدت شرکت های تولید الکترود گرافیت مشکل.

بازگشت تا پس از پایین، بازار کربن است به تدریج در طول سال قیمت الکترود گرافیت همچنان در رکود، به همین دلیل است که در اثر ترکیب بازار رانده است. مناسب بازگشت قیمت محصول برای کربن نوآوری کسب و کار و توسعه، پیشرفت فن آوری، ارتقاء تجهیزات، صرفه جویی انرژی و حفاظت از محیط زیست، توسعه پایدار را فراهم می کند تضمین بنیاد گذاشته. در همین حال، ما باید منطقی در بازار بیشتر در این وضعیت خوب نگاه کنید بیشتر برای نگه داشتن سر روشن از بلند مدت.

شرکت کربن به نوآوری های علمی و تکنولوژیکی به درایو سالم و پایدار توسعه شرکت برای سرعت بخشیدن به ارتقاء محصولات سنتی برای سرعت بخشیدن به توسعه جدید مواد کربن; به پیوست اهمیت زیادی به حفاظت از انرژی، افزایش انرژی کارآمد و موثر سرمایه گذاری، تقویت عملیات روزانه و مدیریت امکانات حفاظت از محیط زیست اطمینان حاصل شود که استانداردهای حفاظت از محیط زیست تمیز و متمدن تولید؛ بهترین فروش محصولات بیشتر در مورد، بلکه در دو طرف عرضه و تقاضا خوش خیم تعامل، بهینه سازی تولید و خدمات بازاریابی همگرایی، توجه بیشتر به کیفیت محصول کیفیت عالی محصول و خدمات پس از فروش به نفع خود اعتماد بلند مدت مشتریان.