به دست آورد دو همکاری بین ژاپن و برزیل در رسیدن به بهینه نانو سرعت بخش توسعه بازار ذخیره انرژی در خارج از کشور

- May 10, 2018-

در آینده نزدیک، OptimumNano دارای قدرت اسب بخار بسیار بالایی در بازار ذخیره انرژی است. از همان ابتدای سال جاری، به دنبال همکاری استراتژیک با برج چین، Zhongshan Greenbo و Xi'an Zhongshang در زمینه ذخیره سازی انرژی، در 9 و 10 ماه مه OptimumNano موافقت نامه های همکاری راهبردی را با سیستم های CONNEXX SYSTEMS ژاپن و ELECTRO CELL برزیل . ، سرعت بخشیدن به گسترش بازار ذخیره انرژی در خارج از کشور را افزایش می دهد.


در صبح روز 10 ماه مه، OptimumNano یک توافق نامه همکاری استراتژیک با ELECTRO CELL برزیل امضا کرد. این دو شرکت به طور مشترک با همکاری نیروگاه ذخیره انرژی انرژی OptimumNano 1MWH، سیستم ذخیره انرژی خانگی و فیبرهای لیتیوم فسفاته برای لیفتراک های برقی در بازار برزیل را ارتقا خواهند داد. در مراسم همکاری راهبردی، دو طرف همچنین قرارداد خرید را برای سال 2018 امضا کردند، که منجر به نصب دو طرح 500 کیلو وات و یک پروژه تدارکاتی ذخیره انرژی انرژی در برزیل شد.


1525934718489577.png

OptimumNano به همکاری استراتژیک با ELECTROCELL رسیده است

قابل درک است که ELECTRO CELL برزیل بخشی از گروه IPA برزیل است. این گروه در سال 1950 تاسیس شد. دامنه کاری آن شامل زیرساخت ها، نفت، گاز طبیعی، قطعات خودرو و تحقیق و توسعه فناوری جدید است. گردش سالانه آن 800 میلیون دلار است. ELECTRO CELL رهبر جهانی در فن آوری سلول سوخت است و جایزه های متعدد را به دست آورده است. این آزمایشگاه مستقل تحقیق و توسعه مستقل خود را در دانشگاه سائو پائولو برزیل دارد.


آمریکای لاتین امیدوار کننده ترین بازار ذخیره انرژی است. شیلی، مکزیک و برزیل همه به عنوان نقاط داغ برای توسعه انرژی تجدید پذیر و ذخیره انرژی دیده می شوند. همکاری استراتژیک با OptimumNano در زمینه ذخیره انرژی، یک منطقه جدید برای تنوع ELECTRO CELL است که به جذب بازار انرژی ذخیره برزیل کمک خواهد کرد.


به عنوان یکی از اولین شرکت هایی که برای تحقیق و توسعه باتری های جدید انرژی خودرو در چین و یکی از اولین شرکت ها برای دستیابی به برنامه های کاربردی مقیاس و دسته ای، OptimumNano به مدت بیش از ده سال در زمینه باتری های برق عمیقا شل شده است تکنولوژی غنی انباشته، با محصولات حمل و نقل، ذخیره انرژی و ارتباطات. ایستگاه های پایه، منابع قدرت راه اندازی و زمینه های دیگر.


استحکام تحقیق و توسعه OptimumNano، تکنولوژی پیشرفته محصول و برنامه های کاربردی بازار گسترده، از مشتریان در خانه و خارج از کشور به رسمیت شناخته شده است. فقط روز قبل، در بعد از ظهر از 9 ماه مه، OptimumNano و CONNEXX SYSTEMS ژاپن همچنین به همکاری راهبردی در زمینه ذخیره انرژی دست یافتند. با توجه به توافقنامه، دو طرف به طور مشترک یک سیستم ذخیره سازی انرژی 10 کیلو وات را در ژاپن و بازار چین طراحی کرده و طراحی کرده اند. انتظار می رود در مراحل اولیه، 10،000 واحد در بازار ژاپن ترویج شوند. در عین حال، دو طرف نیز به یک منبع تغذیه 12 ولت، باطری شروع به کار با میکرو هیبریدی 48 و یک وسیله مکمل مکانیکی در زمینه خودرو رسیده است. قصد همکاری1525934785736595.png

بهینه سازی نانو و CONNEXX SYSTEMS مراسم امضای قرارداد استراتژیک


براساس این اطلاعات، شرکت CONNEXX SYSTEMS ژاپن، متخصص فناوری باتری ژاپن است. آقای Sakamoto در سال 2011 شرکت فن آوری نوع تحقیق و توسعه را تاسیس کرد، با تمرکز بر تحقیق و توسعه سیستم باتری، فن آوری باتری مواد و تکنولوژی باتری نسل بعدی. این میدان باتری ژاپن است. ژاپن، اقتصادی ترین معتبرترین رسانه های ژاپن، در نوامبر 2017، به عنوان یکی از 108 یوروپنهام بعدی در ژاپن انتخاب شد. فن آوری اتصال لیتیوم سرب این شرکت، باتری های فوق لیتیوم و فن آوری های سلول سوختی جامد مطابق با سیاست های صنعتی چین است و دارای فضای بازار بزرگ در چین است.


آقای Sakamoto، مدیر عامل شرکت CONNEXX SYSTEMS، اعلام کرد که برای گسترش بازار برای برنامه های جدید انرژی، CONNEXX SYSTEMS در سال های اخیر به دنبال شرکای عالی در بازار بین المللی بوده است. همکاری با Wattema، یکی از شرکت های پیشرو باتری در چین، توسعه شرکت در بازار ذخیره انرژی چین را از طریق توسعه مشترک محصولات ذخیره سازی انرژی و تقویت مبادلات فنی بین دو طرف، که به ارتقا و بهینه سازی آنها کمک می کند، تسریع خواهد بخشید. تکنولوژی باتری مربوطه و برخورد با جرقه های فن آوری جدید. .


در زمینه ذخیره انرژی، OptimumNano دارای یک مزیت قوی و پایه بازار است. در حال حاضر، چهار سیستم ذخیره انرژی ذخیره انرژی برای سیستم های نیروگاه ذخیره انرژی، سیستم های ذخیره انرژی تلفن همراه، سیستم های ذخیره سازی انرژی خانگی و سیستم های نظارت عملیاتی را به طور موفقیت آمیز ساخته است. نوآوری فن آوری ذخیره سازی انرژی، برای اولین بار برای ایجاد یک موسسه تحقیقات انرژی ذخیره سازی، با انباشت تکنولوژی برای ساخت نیروگاه ذخیره انرژی ذخیره سازی. محصولات ذخیره انرژی شامل بیش از 40 کشور و مناطق مانند ایالات متحده، اروپای غربی، استرالیا، هند و کره جنوبی است.


"پیش از آنکه محصولات ذخیره انرژی در خارج از کشور، عمدتا بر روی فروش تمرکز داشته باشند، دو موافقت نامه همکاری استراتژیک به همکاری همه جانبه و همکاری منحصر به فرد در زمینه برنامه های ذخیره سازی انرژی بود. این ذخیره انرژی برای OptimumNano است. مدیر ارشد واتمر می گوید ارتقاء استراتژیک در توسعه بازار گام مهمی برای استراتژی بین المللی کردن والتر است.


براساس گزارش رسانه های خارجی، شرکت مالی بین المللی (IFC) سال 2017 را "روند توسعه و فرصت های ذخیره سازی در بازارهای نوظهور" منتشر کرد. براساس گزارش، طی پنج سال آینده، ذخیره انرژی در بازارهای نوظهور با سرعت رشد 40٪، از 2GW تا 80GW فعلی به سرعت در حال افزایش است. همکاری استراتژیک بین واتمر و دو شرکت ژاپن و برزیل، در حال تثبیت تکنولوژی های مربوطه و موقعیت بازار، همراه با تقویت همکاری بین دو طرف، به ترویج هر دو طرف کمک می کند تا سهم بازار جهانی ذخیره انرژی را به دست بگیرد.