یک مهندس مجتمع پک در چشم نمایش خودکار شانگهای

- May 06, 2017-

در نزدیکی مرکز نمایشگاه ملی شانگهای دو سال نمایشگاه خودکار برگزار شد و در حال حاضر من شما را به نمایش گذاشتن، از جمله BMW، فولکس واگن، کادیلاک، BYD و دیگر وسایل نقلیه انرژی جدید، در PACK و باتری، ویژگی های آن است این

مهندس یکپارچه PACK در چشم نمایش خودکار شانگهای

BMW I3

I3 یک حس واقعی تولید BMW خودروی الکتریکی خالص است. برای i3 قبل از ارتقاء در سال 2016، مسافت پیموده شده 81 مایل / 130 کیلومتر (33 مایل / 114 کیلومتر)، بسته باطری کل 22 کیلو وات ساعت، ظرفیت 60Ah، ولتاژ کل 353V است؛ وزن کل بسته باتری حدود 235 کیلوگرم است.

باتری های BMW i3 در جعبه آلومینیومی Square NCM، که توسط سامسونگ SDI ارائه شده اند، دارای ولتاژ 3.7V می باشند. باطری I3 شامل هشت ماژول است، هر یک از ماژول دارای 12 باتری است که در مجموع 96 باتری هستند و از راه های مختلفی استفاده می کنند.

مهندس یکپارچه PACK در چشم نمایش خودکار شانگهای

پردازنده باطری i3 باتری تقریبا: باتری در مواد، تمیز کردن پلاسما، پوشش، انباشته شدن، جوش برش صفحه، آزمایش عایق، جوشکاری بشکه، آزمون EOL و غیره. امروزه بسیاری از خطوط تولید اتوماتیک سخت افزاری خانگی داخلی بر اساس طراحی اصلی خطوط تولید اتوماتیک BMW خارجی و Lai Si (اکنون KUKA) به ATL طراحی می شوند تا خطوط تولید اتوماتیک را طراحی کنند.

در واقع، بسیاری از فن آوری های خودرو نیاز به تایید زمان، تولید باتری جدید انرژی در ماشین در تولید سال های بسیاری است، پارامترهای فرآیند برای استفاده از دوام یک تجمع مداوم از روند، مانند بین باتری قطعات، روش جوشکاری ماژول ماژول، پارامترهای جوشکاری BUSBAR، و غیره بر روی محصول اثر می گذارد.

بسیاری از پیشرفت ها و راه حل ها نیاز به تجربه کمی برای کشف کردن است، که تقاضای زیادی برای مشتریان خط تولید در مورد موارد بالایی از دلایل گذشته است.