سفر جدید برای بحث در مورد رسیدن به باتری های Moura در برزیل به OptimumNano

- Apr 02, 2018-

یک سفر جدید برای بحث در مورد رسیدن Moura Batteries در برزیل به OptimumNano

640.webp.jpg


در 31 مارس 2018، هیئت بازدید کننده از غول باتری سرب اسید برزیل Moura Batteries از OptimumNano بازدید کرد. رهبران ارشد این شرکت تیم فنی را به پذیرش گرم دریافت کردند. دو طرف مبادرت به فناوری باتری انرژی جدید انجام دادند و یک ساز و کار همکاری سازنده میان دو طرف برای ایجاد یک وضعیت برنده در مذاکرات عمیق ایجاد کردند.

IMG_0154.jpg

هیئت مدیره مورا از سالن نمایشگاه دیجیتال واتمر، موسسه تحقیقات باتری، مرکز نظارت بر داده های بزرگ و کارگاه آموزشی عهده دار می پیوندد. در طی بازدید، تکنسین های مرکز تحقیق و توسعه فنی مقدمه ای مفصل درباره تکنولوژی باتری باتری واتمر ارائه دادند و اظهار داشتند که OptimumNano یکی از شرکت های باتری انرژی جدید انرژی است که در تولید و کاربرد دسته ای بزرگ . گروه ها، بازیافت باتری، اتوماسیون تجهیزات و نیروگاه های انرژی دارای مزایای تکنولوژیکی منحصر به فرد هستند. در حال حاضر، آنها به طور گسترده ای در وسایل نقلیه الکتریکی خالص الکتریکی، وسایل نقلیه شروع به کار خودرو، ایستگاه های پایه تلفن همراه، تولید انرژی برق فتوولتائیک و ذخیره انرژی انرژی شبکه استفاده شده اند.


پس از دیدار، هیئت نمایندگی تأیید بزرگ خود را در مورد توانایی تحقیق و توسعه گسترده، تکنولوژی پیشرفته محصول و کاربردهای باتری Power OptimumNano ابراز نمود. در مجمع بعد، نمایندگان هیئت نمایندگی گفتند که از زمان تأسیس آن، مورا به فلسفه توسعه تولید بی رویه داخلی، باز شدن و همکاری و توسعه عمیق اتحادهای قوی و منافع متقابل پیوسته است. در سال های اخیر، فناوری تحقیق و توسعه باتری قدرت چین با پیشرفت و پیشرفت پیشرفت کرده است. OptimumNano به عنوان یک رهبر در صنعت باتری قدرت چین، دارای قدرت فنی دقیق، قابلیت های یکپارچه قوی منابع و مفاهیم توسعه نوآورانه است. این چیزی است که مورا به دنبال آن است. شریک. امید است که دو طرف بتوانند با استفاده از باتری لیتیوم آهن فسفات تولید شده توسط OptimumNano در منبع تغذیه شروع به کار باتری باتری لیتیوم جایگزین کنند و بازار را در زمینه سیستم های ذخیره انرژی، لیفتراک و سایر وسایل نقلیه کم سرعت.

640.webp (1).jpg

Moura Batteries که در سال 1957 تاسیس شد، بزرگترین تولیدکننده باتری اسید سرب در برزیل و بزرگترین تامین کننده محصولات خودرویی در آمریکای جنوبی است. محصولات آن عمدتا در کشتی ها، اتومبیل ها، اتوبوس ها، کامیون ها، موتورسیکلت ها و لیفتراک ها استفاده می شود. گفتگوهای عمیق بین دو طرف، آغاز وظیفه واترما و برزیل برای دستیابی به "اتحاد چین و خارجی" است. این آغاز تعمیق همکاری های منطقه ای و جستجوی توسعه مشترک است. این همچنین تحت چارچوب "One Belt and One Road" برای ارتقاء خرید جهانی تولیدی چین است. !