300Wh / Kg از فن آوری باتری پیشرفته

- Mar 09, 2017-

به تازگی، Chinaand #39; s لیتیوم صنعت نشست در گوانگجو برگزار شد. بیش از 400 متخصصان صنعت، نمایندگان کسب و کار با هم به بحث توسعه لیتیوم و صنعت خودرو جدید انرژی جمع شده.

در اجلاس سران، جیانگ سو Taixing انرژی مدير دکتر شین کارشناسی ارشد منتشر شده andquot؛ 300wh / kg قدرت باتری پیشرفته مواد تکنولوژی تجزیه و تحلیل andquot; سخنرانی کلیدی. دكتر محمدعلي شین نماینده دانشمندان برجسته چین از ایالات متحده، سخنرانی، دكتر محمدعلي جدید انرژی در هسته محصولات و فن آوری، تجزیه و تحلیل چند سال آینده روند توسعه لیتیوم باتری پر انرژی خود را از چالش های مهم تکنولوژی و گرافن و دیگر موضوعات داغ به اشتراک گذاری معرفی شده.

300Wh / kg از فن آوری باتری پیشرفته

2016 - 2018 باتری لیتیوم توسعه پیش بینی

با توسعه سریع وسایل نقلیه جدید انرژی برق باتری لیتیوم سهم بازار در حال رشد است. با توجه به کارشناسی ارشد دکتر شین معرفی، با توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی آینده قدرت باتری و باتری های ذخیره سازی بالاتر خواهد شد و بالاتر، تا سال 2020، قدرت باتری برای حدود 63 درصد حساب خواهد شد، انرژی باتری را رسیدن به 17%

کارشناسی ارشد شین در روند توسعه لیتیوم داخلی پیش بینی شده بود، دكتر محمدعلي معتقد است که نرخ رشد در آینده قدرت باطری 70 درصد برسد، وسایل نقلیه جدید انرژی خواهد شد نقطه اصلی رشد اتومبیل و وسایل نقلیه لجستیک و زمینه های دیگر. با باتری سه یوان در ماه های اخیر صدای سه یوان بلند کردن باتری داره است بالاتر و بالاتر، دکتر شین کارشناسی ارشد است که انتظار می رود در سال 2018 در انتظار می رود به بیش از باتری لیتیوم باتری لیتیوم و او نیز گفت: با توسعه سریع ظرفیت تولید باتری کم پایان به سرعت بیش از حد، به صنعت دریای سرخ چهره.

قطب منفی جهت آینده انرژی بالا از باتری دستیابی به موفقیت است

در countryand #39; s پشتیبانی قوی در سال های اخیر Chinaand #39; s لیتیوم و وسایل نقلیه جدید انرژی در تولید ظرفیت جهش بزرگ است، اما دستیابی به موفقیت کمتر در در فن آوری هسته ای ساخته شده است. تحت فشار بالا ظرفیت تولید بهبود تراکم انرژی است انتخاب اجتناب ناپذیر صنعت است که بسیاری از مردم در فسفات آهن لیتیم و سه گانه و سایر مواد کاتد تمرکز می کنند. پس از 10 سال ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در سیستم غیر لیتیوم یون باتری لیتیوم سولفور باتری، باتری لیتیوم هوا شین کارشناسی ارشد است که بالا از باتری مواد مثبت و منفی، الکترولیتها غشاء جدید فن آوری باتری بسیار مهم است اما مواد کاتد تنگنا مواجه شد جهش كيفي دشوار است اما بسیاری از مواد مثبت را آند فضا، به منظور ارتقاء وجود دارد او که در نظر گرفته ، اما توجه به باتری لیتیوم مبتنی بر سیلیکون خواهد مزیت هزینه های بزرگ، اکثریت قریب به اتفاق از 20 سال برنامه جهانی هنوز هم استفاده از سیلیکون بر اساس منفی باتری است.

سیلیکونی منفی باتری است تمرکز توجه در دو سال گذشته، باتری لیتیوم داده یاد گرفته که باتری سیلیکونی سراسر جهان شده است نیاز به حل مشکل به خصوص با ظرفیت بالا 1000میلی آمپر ساعت / g ترتیب منفی مبتنی بر سیلیکون، در گذشته می تواند نه صنعتی مسئول کنونی بالا و تخلیه چرخه چرخه پایدار بیش از 1000 بار ، دكتر محمدعلي شین تاسیس انرژی جدید دستیابی به موفقیت، راه حل اساسی برای ثبات ظرفیت بالا سیلیکونی منفی تولید انبوه، رهبر پایه منفی در جلسه به تازگی ساخته شده، شین کارشناسی ارشد معرفی فعلی انرژی مواد سیلیکون جدید آند با خروجی سالانه 30000 تن می تواند انجام شود به طرف قرارداد در موقع تامین پایدار ، Baotuibaohuan، ارائه راه حل باتری های پایه برنامه همکاران بسته را واجد شرایط خاص بالای انرژی باتری ساخته شده شخص ثالث تشخیص توسط 300wh / کیلوگرم یا بیشتر پایدار تولید انرژی خاص بالا باتری می تواند پشتیبانی وسایل نقلیه الکتریکی شارژ مسافت پیموده شده از 200 به 300 کیلومتر به 700 تا 1000 کیلومتر.

گرافن و دیگر مفاهیم باتری اشتباه و حدس و گمان

در نهایت، ما شین برای گرافن olefins لیتیوم باتری های هوا و سایر صنایع و دیگر عناوین نمایش منتشر شده. در حال حاضر در بازار داغ سرخ گرافن باتری وجود دارد شایعات andquot; باتری گرافن می تواند 3 ثانیه کاملا شارژ, شارژ قدرت اجرای 1000 کیلومتر گرافن با فسفات آهن لیتیم بسیار مثبت پوشش داده شده با پوشش گرافن سه تایی، بهبود مثبت; قطب منفی می تواند جایگزین سیلیکون andquot جایگزین; کارشناسی ارشد شین فکر می کنم این اظهارات کاملا اشتباه است.

او توضیح داد که گرافن لیتیوم تعبیه شده و تعبیه شده در د, است گرافن با پوشش لیتیم آهن فسفات می تواند فقط کمی بهبود عملکرد شارژ به عنوان نانولوله های کربنی; و با پوشش كاتد مواد سه گانه در گرافن است اشتباه، کاهش عملکرد؛ گرافن گرافیت پوشش داده شده آند، در حال حاضر بالغ، شرکت ژاپنی بوده است انجام MCMB شده بسیار بالغ اما ظرفیت حد رسیده است. گرافیت آند ظرفیت حد 370 و سیلیکون 4200 و ما بيش از 2000 میلی آمپر انجام داده اند / g تفاوت بسیار دور است و مبتنی بر سیلیکون منفی هزینه مزیت بیشتر و بیشتر آشکار است، استفاده از سیلیکون به جای گرافیت و گرافن بلکه نسبت به نوبه خود.

برای باتری لیتیوم داغ اخیر دکتر شین کارشناسی ارشد نیز بیان نظرات خود، ما شین گفت که در ایالات متحده و چین نیز وجود دارد سر و صدا از لیتیوم باتری، باتری پر انرژی برنامه گفت: اما این فرمول اشتباه است. هوا لیتیوم باتری بهره وری انرژی پایداری کم و ضعیف، آی بی ام به عنوان یک شرکت در رهبری باتری درگیر بود از تفاوت عملی است بسیار دور، آنها همچنین می دانیم که بی ثباتی خالی لیتیوم، بلکه ساخته لیتیوم باتری هوا، بیشتر نابالغ و فقیر، مواد منفجره; لیتیم خالص کاتد است نیز دور از بلوغ, چرخه و امنیت ضعیف است; تنها بالغ است ما سیلیکون آند و سیلیکون + نسل بعدی منفی.