دارنده باتری 18650 در فهرست 2017 مسافر دایرکتوری توصیه می شود

- Feb 27, 2017-

استان گوانگدونگ پیشرفته صنعتی توسعه منطقه صنعتی غرب جاده در 9 - باتری استوانه 18650, موبایل قدرت رهبر صنعت در شنژن و انرژی جدید شرکت گیم (از این پس به andquot؛ گویند چونگ Mingandquot؛) دفتر مرکزی محل.


andquot; ما همچنان به قدرت و دست های دیجیتال به درک امسال companyand #39; s عملکرد هدف این است که تا 25 درصد در سال در سال; در باتری های دیجیتال، تمرکز اصلی بر صادرات گرا، andquot؛ چنگ Tianzhao مدیر کل Chongming باتری، گفت: بالا - پایان بازار; در قدرت باتری، سرویس دو یا سه بالا - کیفیت مشتریان.


از زمان آغاز آن در سال 2003 چوانگ مینگ را خط 18650 تا این صنعت به عنوان andquot شناخته می شد; باتری 18650 holderandquot مصمم است; شهرت. به قدرت باطری برش چوانگ مینگ هنوز به andquot؛ پایبند خواهد شد با کیفیت firstandquot; اصول کسب و کار فعلی یکی را با مدل Kangdi چونگ مینگ باتری مجهز با موفقیت لیست دسته اول وسایل نقلیه انرژی جدید در دایرکتوری 2017، اتومبیل می شود چونگ مینگ این yearand #39; s اصلی رانندگی نیروی بازار.


این قابل فهم است که باتری Chongming از سال 2014 به انرژی برق باتری بازار جدید، بار تجمعی از واحدهای بیش از 40،000 جدید انرژی صنعت خودرو، یکی از تامین کنندگان اصلی باتری تبدیل شده است.


اگر چه با توجه به انجمن خودرو داده ها در ژانویه 2017 جدید نشان می دهد که انرژی تولید وسایل نقلیه و فروش 6889 5682 پایین 69.1 بیش از سال قبل و 74.4 درصد بود. اما پایبند چنگ Tianzhao که چشم انداز صنعت باتری قدرت هنوز هم که Chongming بسیار امیدوار کننده می باشد به دلیل اصلی. صنعت برق باتری قوی سیاست این ویژگی، مینگ چوانگ خواهد داد کنترل خطر در وهله اول در حالی که شدت درک کیفیت باتری خاموش.


وسیله نقلیه جدید انرژی توصیه می شود پوشه را وارد کنید


پیوستن به andquot; کیفیت firstandquot; مفهوم موفق است. 23 ژانویه 2017 وزارت صنایع دسته اول وسایل نقلیه جدید انرژی صادر شده امسال دایرکتوری توصیه می شود. شبکه برق قدرت بالا لیتیوم که باتری های قابل حمل مجهز به Kangdi مدل به لیست impressively یافت.


این نقطه روشن به پرداخت کیفیت بازگشت است. به منظور کنترل کیفیت باتری، مینگ چوانگ مردم از منبع مواد برای ایجاد درک دقیق از ایمان، همکاری از تامین کنندگان مواد هستند شرکت های پیشرو در زمینه بخش فرعی در همان زمان مینگ چونگ نیز با تامین کنندگان و موسسات موسسات و توسعه مشترک برخی از مواد جدید خواهد بود ، شکل گیری مسیر فنی منحصر به فرد به منظور افزایش عملکرد باتری.


چنگ Tianzhao مقدمه: andquot; در حال حاضر، مینگ چونگ با بیش از 10 دستگاه خودرو انرژی جدید برای حفظ تعامل نزدیک و همکاری علاوه بر تبلیغ های جدید انرژی وسایل نقلیه توصیه می شود فهرست شرایط جدیدی وارد شده است، تقریبا 10 مدل به درخواست کاتالوگ توصیه می شود که هیچ کمبود و داخلی - ماشین شناخته شده و لجستیک خودرو کسب و کار وجود دارد.


اما از پایان سال گذشته به کمک هزینه اعلام معامله جدید شرکت خودرو با توجه به یارانه برای زمین فشار بر شرکت های باتری به اعمال فشار و از آغاز فلز کبالت بالادست و دیگر قیمت های مواد اولیه لیتیوم ادامه به افزایش، کسب و کار باتری زندگی در بالادست و پایین دست andquot; cracksandquot;. Chongming نحوه برخورد با آن می شود؟ Tianzhao چنگ مورد 2009 در زمینه مینگ دیجیتال دیجیتال با تجربه گذشته.


آن زمان شروع به حاشیه سود بازار کامپیوتر نوت بوک برای جذب شرکت های بیشتر و بیشتر چینی برای ورود به بازار ثانویه باتری نوت بوک, بازار هرج و مرج بود, قیمت جنگ مبارزه شدید. در آن زمان مینگ چوانگ دو انتخاب مواجه: اول، پایبند به تولید با کیفیت بالا، اما منجر به ضرر و زیان; دوم، روند بازار را دنبال کنید، کاهش هزینه ها و کاهش کیفیت باتری.


می خواهد andquot; qualityandquot; قیمت شرکت به صورت استاندارد به مقاومت در برابر فشار بسیار زیادی را در بازار به فروش باتری حاشیه ناخالص از دست دادن خالص از 1 یوان برای بیش از یک سال. سرانجام Chongming در نهایت تصرف فرصت قدرت همراه با کیفیت andquot turnaroundandquot;، زمینه کنونی در 18650 دیجیتال برنده، مینگ چونگ مارک های بالا پایان خوبی سزاوار صنعت به رسمیت شناخته شده است.


مهم نیست که چگونه تغییرات بازار، مینگ چونگ همیشه پایبند به خط مشی کیفیت خود را و خط پایین. چنگ Tianzhao ذکر شده در مصاحبه، andquot؛ و اگر نه اصل پایبند به کیفیت، اما همچنین دستاوردهای در بازار دیجیتال و بازار انرژی جدید، شهرت و recognition.andquot;


andquot; بنابراین، در بازار باتری قدرت چونگ مینگ هنوز نه خود شرکت بگذارد فلسفه را صرفا رعایت کیفیت فعلی نظر به علت انتخاب مواد اولیه و کنترل کیفیت سخت، ما هزینه باتری قیمت بازار نسبتا بالا در صنعت است اما ما بر این باورند که قیمت خودرو بسیار عالی در کیفیت باتری لیتیوم است درک عمیق و آرمان ، چوانگ مینگ همچنین می توانند شرکای همفکر. andquot; ادامه Tianzhao چنگ، البته، اضافه کردن شرکت را تقویت عمل قدرت داخلی مانند ارتقاء سرعت عبور مواد، مواد جدید، کاهش هزینه های تولید واحد، بهبود رقابت محصول.


خوش بینانه در مورد بازار اتومبیل های سواری


تحليل مشخص از دسته اول 2017 به وسایل نقلیه جدید انرژی توصیه می شود فهرست مدل های 185، اتومبیل را لیست 73 حسابداری 39% توان; که با استفاده از سه یوان باتری ماشین سواری الکتریکی خالص حدود 40، نسبت به درصد 65.6 حسابداری.


چنگ Tianzhao همچنین گفت که او خوشبین تر به بازار خودرو مسافر است. از ماشین قیمت نقطه نظر، با وجود یارانه به recile اما Beiqi دانگ فنگ Geely و بسیاری از دیگر ماشین قیمت صدا، قیمت محصول در بازار تا حد زیادی تنظیم خواهد شد; از پایان مصرف کننده نظر توسط فشار محیط زیست، تجربه رانندگی، خط حد و دیگر عوامل، مصرف کنندگان خرید وسایل نقلیه جدید انرژی بیشتر و بیشتر خواهد بود شدید خواهد شد. به طور کلی، بازار خودرو مسافر 2017 در مقایسه با سال گذشته برخی از رشد خواهد بود.


در این زمینه، چوانگ مینگ انتخاب استراتژی راهبردی است: همچنان پایبند به andamp تحقیق; د سرمایه گذاری، ارتقاء سطح تجهیزات لازم برای تولید با کیفیت بالا، متوسط گسترش ظرفیت تولید، حفظ مشتریان خدمات خوب; در توسعه از مشتریان جدید andquot; آبى سه هزار را andquot نوشیدنی;، همکاری خود را در کیفیت مشتریان به جای تعداد.


توسعه بازار انرژی جدید هنوز در مرحله اولیه است، برای هر کسب و کار تلفن همراه یک آزمایش بزرگ در این مسابقه ماراتن 3 تا 5 سال گارانتی پیگیری کور کم قیمت معادل سم به فرو نشاندن عطش در پیش، 15 سال گذشته چوانگ مینگ مردم قویا بر این باورند که با کیفیت خوب خواهد andquot; ابرها را نگه دارید و ببینید moon.andquot;