سرعت بالا پایین موتور سیکلت باتری لیتیوم باتری LiFePo4 از چین

سرعت بالا پایین موتور سیکلت باتری لیتیوم باتری LiFePo4 از چین

با تجربه غنی در طراحی و اجرای راه حل های جدید انرژی مانند سیستم های ویژه ذخیره انرژی مانند بادی و خورشیدی ترکیبی تولید برق و یو پی اس برای ارتش و بيمارستان.

چت کن

جزئیات محصول

کم موتور سیکلت سرعت بالا باتری لیتیوم باتری LiFePo4 از چین


عنوان محصول:باتری LiFePO4 موتورسیکلت سرعت بالا


عکس محصول:

图片66.png


ویژگی های محصول:
1.Safe: آلیاژ سخت آلومینیوم مسکن حفاظت، دروس یا PCB برای حفاظت از باتری در داخل ساخته شده
بیش از اتهام و یا تخلیه.
2.Environmental دوستانه: معتبر با ROHS, بدون هر گونه مواد خطرناک و کشنده است.
3. سبکتر و کوچکتر: 1/3 وزن سرب باتری های اسید، 70 درصد حجم/وزن باتری Ni-MH/سی دی.   4.Powerful: قادر به تخلیه در -20 و 65 درجه سانتیگراد حداکثر.
5. مدت چرخه زندگی: بیش از 2000 چرخه با ظرفیت اقامت در حداقل 80%. سرب باتری و باتری های لیتیوم یون دیگر تنها چرخه های 300-500 مانند باتری Ni-CD Ni-MH باتری را داشته باشد.
6. محدوده دمایی گسترده: برای استفاده از زمانی که محدوده دما از-20 تا 70 درجه سانتی گراد.
7. تضمين كيفيت: BV و اس تایید کننده با TS16949 و ISO9001 گواهینامه های مدیریت کیفیت و UL, م., IEC62133, ROHS گواهینامه ها.


مزایای استفاده:
1. تخصصی تولید باتری های فسفات آهن لیتیم برای بیش از 4 سال.
2 ارائه راه حل های انرژی بالا استاندارد سفارشی ساخته شده بر اساس خواسته های مشتری.
3. با فنی بیش از 2 سال در محل نصب و رفع اشکال برای بیش از 1000 HEV و EV.
4 داشتن ساخته شده و پیاده سازی راه حل های انرژی برای بیش از 100 سبک EV.
5 با تجربه غنی در طراحی و اجرای راه حل های جدید انرژی مانند سیستم های ویژه ذخیره انرژی مانند بادی و خورشیدی ترکیبی تولید برق و یو پی اس برای ارتش و بيمارستان.
سفر 6.Whole پرستار بچه خدمات پس از فروش.


کارخانه:

图片67.png

معرفی تجهیزات پیشرفته OptimumNano به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان باتری lifepo4 موتورسیکلت با سرعت بالا بوده است. باتری ایمنی بالا و ظرفیت بالا و قوی ثبات و عمر طولانی است. با باتری فله در انبار، گرمی شما به خرید و یا عمده فروشی قیمت خوب باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.

معرفی تجهیزات پیشرفته OptimumNano به عنوان یکی از تولید کنندگان حرفه ای و تامین کنندگان سرعت بالا پایین موتور سیکلت باتری لیتیوم باتری lifepo4 از چین بوده است. باتری ایمنی بالا و ظرفیت بالا و قوی ثبات و عمر طولانی است. با باتری فله در انبار، گرمی شما به خرید و یا عمده فروشی قیمت خوب باتری ساخته شده در چین از ما استقبال می کنیم.
یک جفت:لیتیوم یون لی لی باتری لیتیوم یون لیتیوم یون لیتیوم 96V 72V 60V موتور سیکلت بعدی:72V 40Ah MotorcycleLiFePo4 باتری

پرس و جو

You Might Also Like