وی به ماشین و دانشگاه همکاری هوشمند در تحقیق و توسعه وسایل نقلیه جدید انرژی برای نیروگاه های

- Mar 01, 2017-

HKUST امروز اعلام کرد که توافقنامه همکاری استراتژیک با شانگهای Weilai شرکت خودرو، آموزشی ویبولیتین، یک شرکت تابعه تماما متعلق به شانگهای Yonggan الکترومکانیکی شرکت، آموزشی ویبولیتین است که توافق از تاریخ امضای دو طرف به امضا امضا کرده است 2019 مارس 30.


با توجه به شرایط، این همکاری این است برای تکمیل وی لای شرکت خودرو وی به R & D ماشین و وظایف تولید، به ادامه کاهش نیروگاه، و در نهایت رسیدن به هدف از تولید انبوه به ترویج.


اطلاعات نشان می دهد که وی به شرکت سرمایه از 554 میلیون دلار آمریکا، اصلی وسایل نقلیه جدید انرژی برای وسیله نقلیه و قطعات مرتبط از تکنولوژی تحقیق و توسعه ثبت شده است.


این شرکت اعلام کرد که پس از امضای توافقنامه همکاری استراتژیک، دو طرف را به بازی کامل به منابع و مزایای خود را به من بدهید، و انجام همکاری های دراز مدت بر روی این پروژه خودرو انرژی ایستگاه ارز جدید، که کمک خواهد کرد که توسعه و گسترش این شرکت هوشمند تولید زنجیره ای کسب و کار، وسایل نقلیه جدید انرژی در زمینه سرعت توسعه کسب و کار، افزایش تولید صنعتی این شرکت از هسته هوشمند رقابت کسب و کار، در خط با استراتژی توسعه شرکت، و کمک به بهبود سطح عملکرد آینده این شرکت، در خط با منافع شرکت و تمام سهامداران.