مغلوب ساختن پیشی جستن در جاده به 'انرژی تسلط' مانع انرژی پاک

- Jun 30, 2017-

1_oHX62nmBDpncMuRko12htg.jpg

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پنجشنبه تبلیغ لیست اقداماتی که او گفت: اجازه خواهد داد ایالات متحده برای رسیدن به "عصر جدید آمریکایی انرژی تسلط،"در حالی که گروه های زیست محیطی به باد انتقاد گرفت اقدامات به عنوان هدیه به آلاینده ها شرکت است که بخش انرژی و آب و هوا، به آسیب برساند.

پتانسیل کامل "انرژی گسترده ثروت ملی" را می توان متوجه کرد تنها "هنگامی که دولت ترویج توسعه انرژی"، گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سخنرانی در مقر وزارت انرژی در واشنگتن دی سی

با این حال، اقدامات مقابله با کارشناسان است که امنیت اقتصادی بستگی به مصرف آدرس تغيير آب و هوا. مقادیر زیادی از سوخت های فسیلی در ایالات متحده و جهان را باید در سمت چپ در زمین برای جلوگیری از تغییرات آب و هوایی خطرناک دارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت انرژی مدیران در مخاطبان است که آنها "هشت ساله، جهنم رفته اند." رئیس جمهور گفت: تحت طرح های دولت خود را "دوران طلایی آمریکایی انرژی در حال حاضر جریان است،". اظهارات رئيس جمهور نادیده گرفته رشد فوق العاده ای در تولید گاز طبیعی و انرژی های تجدید پذیر است که در طول دو دوره رئیس جمهور باراک اوباما در دفتر.

اعلام پایان دادن به جنگ"در زغال سنگ" تهمت اعلام کرد که وزارت خزانه داری موانع آمریکا تامین مالی دولت از زغال سنگ گیاهان خارج از کشور حذف خواهد شد. توسط دولت اوباما به رهبری سازمان همکاری اقتصادی و توسعه رسیده توافق در سال 2015 است که حمایت های مالی بزرگ زغال نیروگاه های, در حالی که اجازه می دهد پشتیبانی برای نیروگاه های زغال سنگ کوچکتر در کشورهای در حال توسعه.

مطالعات نشان می دهد که ساختمان جدید زغال گیاهان، از جمله در کشورهای در حال توسعه صورت نامتناسبی فقیر جهان تاثیر می گذارد و. با بسیاری از خانواده ها در کشورهای در حال توسعه اطلاعات شبکه برق جدید زغال نیروگاه را بعید است آنها را به برق.

اکثر کارشناسان هم توافق می کنید که قیمت گاز طبیعی کم regulationsor نه فدرال تصمیم گیری سیاست، بیشترین تاثیر را در کاهش تولید زغال سنگ در ایالات متحده را داشته اند.موارد برجسته دیگر در لیست سفارش ریاست جمهوری برای بررسی سیاست انرژی هسته ای این کشور انجام شد. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که دولت او را پیاده سازی جدید نفت و گاز لیزینگ برنامه است که دسترسی به "ثروت انرژی حق خاموش سواحل ما." ایجاد کنید وزارت کشور روز پنجشنبه گفت که آن است "درخواست برای اطلاعات،" انتشار نظرات عمومی در چه مناطق باز برای حفاری اولین گام در redoing اداره از اقیانوس انرژی مدیریت برنامه پنج ساله باید به دنبال.

به عنوان بخشی از موضوع استفاده از صادرات به ایجاد «انرژی سلطه»، تهمت گفت: وزارت نيرو قصد دارد دو برنامه جدید برای صادرات گاز طبیعی مایع از پایانه صادرات لیک چارلز در لوئیزیانا را تایید می کند. او همچنین گفت که او برنامه ای برای ساخت لوله نفت جدید از ایالات متحده به مکزیک را تایید کرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "این حق تحت دیوار بروید،".

با تازه انتخاب رییس برنامه ریزی شده ماه جائه در ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ پنجشنبه، رئیس جمهور اشاره کرد که بر اساس سن دیگو Sempra انرژی رسماً به مذاکره قرارداد بالقوه صادرات LNG با کره جنوبی موافقت کرده است.

گروه های زیست محیطی دولت فهرست اقدامات را محکوم می کردند. "شعارهای نسبت ناروا را در انرژی سقوط کوتاه از واقعیت در آن او است لغو نجات استانداردهای بهداشت عمومی است که از هوای تمیز و آب تنها برای افزایش سود حاصل از سوخت های فسیلی مدیران," گفت: مدیر اجرایی باشگاه سیرا مایکل Brune در بیانیه.

به گفته Tiernan Sittenfeld، رئيس جمهور معاون ارشد امور دولت برای لیگ حفاظت از رای دهندگان مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتار مشخص "نتيجه هولناک" آنچه به نام دولت "انرژی هفته،".

"اگر تهمت رئیس جمهور ایالات متحده به واقعا انرژی غالب، او در انرژی پاک نوآوری به جای پژوهش های انرژی های تجدید پذیر را کاهش سرمایه گذاری خواهد بود. او ما منجر به تغییرات آب و هوایی به جای عقب نشینی از رهبری های جهانی توسط خروج توافق آب و هوایی پاریس Sittenfield در بیانیه ای گفت: ". "بدون شک، تهمت را کثیف انرژی هفته شکست با سیاست های مبهم تنها است که سود شرکت آلوده، در حالی که میراث طبیعی سلامت خانواده های ما و اقتصادی خوبی بودن در معرض خطر قرار بود."مغلوب ساختن پیشی جستن در گفتار توسط میزگرد تعدیل توسط مشاور صنعت انرژی و نویسنده دانیل Yergin که وزیر انرژی ریک پری Zinke رایان داخلی وزیر و سرپرست سازمان حفاظت محیط زیست اسکات Pruitt قبل بود. پری توضیح داد: این تحقیقات انجام شده در آزمایشگاه ملی وزارت نیرو که کمک کرد ایجاد اولیه stagedirectional حفاری اجازه شرکت برای استخراج گاز در هزینه های بسیار ارزان تر بود.

به عنوان بخشی از بودجه خود، هر چند، دولت تهمت برش است که حدود 900 میلیون دلار را از دفتر علم که نظارت سازمان حفاظت محیط زیست در آزمایشگاه ملی 10 درخواست.

Pruitt گفت کار سازمان حفاظت محیط زیست این است که به "اجازه می دهد که بازار را به تصمیم گیری در چه سوخت پایدار و مقرون به صرفه فراهم می کند برای تولید برق" و نه در دور فن آوری است که برای دیدار با استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای کمک می کند.

دیوید Turnbull مبارزات مدیر در نفت تغییر بین الملل گفت: ژانر "انرژی تسلط" نشان می دهد"نگرش نسبت به محیط زیست و سیاست های انرژی است که جوامع و آب و هوای ما را به منظور تغذیه خود را تمایل به احساس قدرتمند بیش از نابود کردن ما دیگران."

"می خواهم بدانید که ایده تهمت را از تسلط انرژی شبیه? نگاه دیگری به جز کابینه دوست خود. با تشکر از این دولت واشنگتن بیشتر مدیران بزرگ نفت و گاز و زغال سنگ و shills خود را از همیشه تحت سلطه است — و آنها با داشتن راه خود را با دموکراسی آمریکایی "Turnbull در بیانیه ای گفت. "در حالی که بقیه از ما امریکا را رهبری آن را در انرژی های تجدید پذیر نوآوری و ایجاد اشتغال باید کار نگه داشتن کسی دسته سه تایی در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن، باید قرار داده."

همچنین در سخنرانی خود پنجشنبه، تهمت دوباره تصمیم خود را به عقب نشینی آمریکا از توافق آب و هوایی پاریس توصیف آن به عنوان "یک" و شدیدی به کسب و کار ایالات متحده خطاب. رئیس جمهور سمت چپ درب باز برای توافق دوباره پیوستن به. "شاید ما به آن روزی خواهید بود اما آن را در شرایط بهتر شود. او گفت: در شرایط عادلانه خواهد شد". "ما خواهید دید چه اتفاقی می افتد."