باتری لیتیوم یون های Townsville یک گام نزدیک تر به مجلس شورای اسلامی می دهد

- Jun 28, 2017-

طرح هایی برای کنسرسیوم به رهبری بیل مویس برای ساخت یک کارخانه باتری لیتیوم یونانی 1،6 میلیارد دلار در استرالیا یک قدم نزدیک تر شده است با شورای شهر Townsville برای اعطای بخشی از یک ایستگاه تحقیقاتی CSIRO سابق به گروه در ازای سهام در پروژه عظیم

این کنسرسیوم که شامل بیل ماس موسسه انرژی و نوآوری بوستون است، منابع معدن Magnys منابع ایالات متحده و شرکت های آمریکایی Eastman Kodak، C4V و تولید کننده الکترونیک C و D در مجله Nsdaq هستند، از طریق یک دوره شش ماه انحصار با شورای شهر تاونزویل می باشد.

شورا امروز یک گزارش برنامه ریزی را تصویب کرد که توصیه می کند که حدود 400 هکتار زمین در وستسک در بزرگراه Flinders 40 کیلومتر از بندر تاونزویل برای کارخانه 22ha که کنسرسیوم می گوید تا 1000 کار مستقیم برای شهر شمالی افسرده ایجاد کند، اعطا شود.

جنی هیل، شهردار Townsville می گوید انتخاب یک سایت نشان داد کنسرسیوم است که این شهر "آماده برای کسب و کار" است.

کری هیل گفت: "باتری لیتیوم یون Townville می تواند بزرگترین تحریک کننده برای اقتصاد Taunsville با ظرفیت 7،000 شغل ایجاد شده باشد.


کنسرسیوم باتری لیتیوم یون در حال حاضر یک کارخانه قدیمی IBM را در ایالت نیویورک برای اولین کارخانه خود تبدیل می کند و ادعا می کند که با افزودن گیاه تاونسویل می تواند به عنوان یک سرمایه گذار جدی در بازار بین المللی در سه تا پنج سال آینده به عنوان سرمایه گذاری تبدیل شود در تولید باتری جدید خاموش می شود این نیز به یک سایت در عمان نگاه می کند.

اگر از سایت توسانویل استفاده می کنید، کارخانه ساعت 15 گیگاوات قادر به تولید 250،000 باتری ماشین الکتریکی، یا یک میلیون واحد باتری خانه و یا حمایت از 300 میکروگرید برای قدرت شهرهای کوچک است.

شورای شهر گفت که تاونزویل که توسط شکست پالایشگاه کالیفرنیا نیکل کوئینزلند کشته شد، این زمین را برای مقرری در پروژه تحت کنترل یک نهاد که به طور مکرر بازگشت مالی به شهر را فراهم می کند، مبادله می کند.

"مطالعات محدوده ای به اتمام رسیده است، ما یک آزمایش موفقیت آمیز از تولید باتری (در نیویورک) داشته ایم و بعد یک مطالعه دقیق در مورد توانایی (برای شهر توسانویل) خواهد بود"، آقای موسی در ماه اوت به استرالیا گفت.

او گفت که "تاونسویل" این کار را سخت انجام داده است. "آقای موس گفت که از رکود استخراج معدن و بیکاری بالا با این پروژه فرصتی برای ارائه یک مرکز تکنولوژیک برخوردار است.

شهرستان جذاب بودن نزدیک به آسیا و با یک فرودگاه بین المللی، راه آهن و یک بندر دریایی بود.

او گفت پس از آنکه زمین تضمین شده بود، این گروه مذاکرات بیشتری را با سرمایه گذاران بالقوه ای که هر دو سرمایه انسانی بالایی دارند و شرکت های بزرگ دارند، برگزار می کند.