ایمنی باتری قدرت حفاظت سه بعدی

- Jan 07, 2017-


2016 دسامبر 7 9, به andquot; جهانی چشم انداز و استراتژی چین: الگوی جدید تفکر جدید، جدید trendsandquot; به عنوان موضوع 2016 مهندسی لیتیوم تقدیر برقی وسایل نقلیه در رویال هتل ونوس در شنژن برگزار شد.


1481694772930693.jpg


2016 مهندسی لیتیوم تقدیر برقی وسایل نقلیه می خواهد محل جلسه ویژه خارج از کشور


در دسامبر 9 در زمینه خاص خارجی از شرکت های هوندا، Toray، شهرستان، Asahi Kasei، Showa Denko، Sumitomo فلز، سونی، اوبه، میتسوبیشی شیمیایی لیتیوم و دیگر ژاپنی و کره ای خودرو و دیگر شرکت های پیشرو به معرفی آن صنعتی طرح و تکنولوژی روند توسعه به عنوان بخش مهمی از این نشست سالانه، برگزار.


در این انجمن Amaz تکنو مشاور مدیر عامل Amazutsumi تورو ایراد یک سخنرانی کلیدی با عنوان andquot; سلولهای سیستم امنیتی Designandquot;. معرفی چگونگی محافظت از باتری از مواد به بسته.
تورو Amazutsumi مدیر عامل شرکت تکنو Amaz مشاوره


andquot; قدرت باتری در چند مراحل، مواد، باتری خوب، خوب طراحی و تولید خوب process.andquot; از قدرت باتری طراحی و ساخت نقطه مشاهده، ایمنی طراحی را پوشش می دهد مواد، باتری، قالب گروه و باتری.باتری ایمنی شامل عوامل اصلی


به منظور حفظ امنیت سیستم قدرت باتری, نه تنها از نظر ساخت و طراحی، بلکه از اعتبار و استانداردها به کار عمق.


برای رقابت های آینده رو به باتری تورو Amazutsumi که عمدتا دو جنبه رو یکی از چالش های امنیتی طراحی، و دوم، از گسل تشخیص و امنیت اعتبار سنجی چالش می کشد.


هستند چالش های طراحی ایمنی از چگالی انرژی، وزن سبک و صرفه جویی در انرژی گروه به منظور بهبود روند چگونگی طراحی سیستم ایمنی باتری قدرت; و در خطا تشخيص و ایمنی تایید، قدرت باتری سیستم برای حل این مشکل از جمله گسل های زمان واقعی تشخیص و حفاظت از فن آوری، دقت SOC، SOP، تکنولوژی اندازه گیری SOH، برنامه ریز شرایط شناسایی و نزدیکی سایت امنیتی تست روش ها و معیارهای ارزیابی توسعه.