اهمیت فیلم های پلاستیکی آلومینیوم از تولید بسته بندی های انعطاف پذیر باتری های لیتیوم

- Jul 29, 2017-

1, بسته نرم افزاری باتری1501124703909062079.png

در حال حاضر، ما دیده ایم باتری نرم آلومینیوم استفاده می شود بسته بندی مواد بسته بندی باتری غالبا, لیتیوم یون باتری های انعطاف پذیر به دو دسته تقسیم، یکی این است که استفاده از فیلم های پلاستیکی آلومینیوم به عنوان باتری، بسته بندی و دیگر پوسته فلزی باتری، باتری بسته بندی فلزی از جمله فولاد، آلومينيوم و غيره است.

انواع بسته بندی مواد تعیین استفاده از بسته بندی مختلف، پلیمر بسته نرم افزاری باتری با استفاده از بسته بندی، بسته بندی فلزی باتری روش جوشکاری استفاده می شود.

2 نرم فیلم - فیلم های پلاستیکی آلومینیوم بسته بندی1501124703846000847.png


فیلم کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک را می توان به سه لایه تقسیم - لایه درونی است لایه چسب پلی اتیلن و پلی پروپیلن مواد استفاده می شود و لایه بندی استفاده می شود. لایه میانی فویل آلومینیوم که می تواند به جلوگیری از نفوذ بخار آب خارجی است. نشت الكتروليتي; لایه بیرونی برای لایه محافظ استفاده نقطه ذوب بالا از پلی استر و نایلون مواد، خواص مکانیکی قوی برای جلوگیری از آسیب های خارجی به باتری، از نقش حفاظت از باتری.

فیلم کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک با کیفیت بالا تحقیق و توسعه بسته بندی مایعات انعطاف پذیر باتری لیتیوم یون است این موفقیت توسعه محصول پیشرفته از کلید. مایع انعطاف پذیر پوسته باتری لیتیوم یون, فیلم کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک بسته بندی دیگر فقط ساده بسته بندی باتری است، اما همچنین مایع انعطاف پذیر را تشکیل می دهند لیتیوم یون باتری بسته بندی یک بخش ضروری و مهم است.1501124704470083962.png

طراحی و توسعه بسته بندی های انعطاف پذیر باتری بسیار مضر خواهد بود اگر اهمیت چنین مواد بسته بندی قابل انعطاف کافی نیست،. آن را در توسعه بسته بندی های انعطاف پذیر باتری لیتیوم یون است چنین جایگاه مهم، نشان می دهد که محصول است محتوای فنی بالا در طراحی، تولید و استفاده از کامپوزیت معمولی بسته بندی مواد مایع است و عملکرد در تفاوت کیفی.

داخلی و خارجی تولید گیاهان تا محصولات خود را پله همچنان به بهبود، تکنولوژی تولید فیلم کامپوزیت آلومینیوم و پلاستیک نیز در تحقیقات ثابت و توسعه.

3 آلومینیوم پلاستیک فیلم ماشین پرس یا فرایند

بسته نرم افزاری باتری می توانید طراحی با توجه به نیازهای مشتری را به اندازه های مختلف، هنگامی که اندازه طراحی خوب، شما نیاز به صدور قالب مناسب که فویل آلومینیومی مهر زنی. فرآیند قالب گیری نیز رفع گودال است که استفاده از قالب مردن در فیلم های پلاستیکی آلومینیوم از سوراخ به هسته گودال نامیده می شود.1501124704080007807.png


هنگام انتخاب گودال واحد در باتری های ضخیم تر هنگام انتخاب گودال دو قرمز، قرمز دو گودال به لحاظ میزان تغییر شکل جلسه شکست فیلم های پلاستیکی آلومینیوم پس از شکل برش, معمولا شناخته شده به عنوان کیف جیبی عمومی شسته باتری های نازک از طریق تغییر شکل محدود از آلومینیوم و پلاستیک فیلم و منجر به پارگی.


گاهی با توجه به شرایط طراحی در کنار گودال قرمز انتخاب چاله های کوچک به اندازه کیسه گسترش خواهد بود.

4، بسته بندی طرف مهر, مهر بالا روند

داده ها با یگدیگر فرایند شامل مهر بالا، مهر طرف های دو فرایند، اول از همه به هسته سیم پیچ رول به گودال قرمز و سپس طرف قرمز چاله کنار دستش را بریزد.


آلومینیوم فیلم های پلاستیکی به هسته، نیاز به بسته بندی محل از جمله بالا مهر منطقه مهر طرف منطقه، منطقه دو مهر و موم شده.


هسته به فیلم پلاستیکی آلومینیوم, آلومینیوم فیلم های پلاستیکی در ثابت در مهر بالا سمت ماشین مهر و موم برای بسته بندی می توان قرار داد.

1501124703955050811.png

پوشش بالا است به مهر و موم گوش، گوش فلزی (آلومینیوم مثبت، منفی نیکل)، نحوه بسته با اسفرزه? لازم به تکیه به قطعات بسیار کوچک در گوش - قطب چسب برای تکمیل است.

من خیلی در مورد ساختار خاص چسب گوش نمی دانم امیدواریم که به افراد آگاه به اضافه کردن. من فقط می دانم که آن نیز هزینه PP, است که هنگامی که برای باند ذوب گرم است. بسته در گوش گوش در قسمت دایره در زیر نشان داده شده است.

هنگامی که محصور شده، ص در پودینگ پیوند به لایه ص فیلم آلومینیوم و پلاستیک به شکل یک ساختار بسته موثر.

تزریق آب بندی روند قبل از 5

بسته نرم افزاری باتری در سمت بالا بسته شدن، شما نیاز به انجام بررسی اشعه موازی از هسته و سپس به اتاق خشک علاوه بر بخار آب. بعد از چند دقیقه در اتاق خشک، تزریق و قبل از بسته شدن پروسه وارد.


باتری در سمت بالا بسته شدن پس از اتمام سمت چپ کیسه باز، باز به مايع استفاده می شود. پس از اتمام تزریق، شما نیاز به کیسه بلافاصله قبل از مهر و موم شده، همچنین به عنوان مهر و موم.

در پایان، باتری کاملا جدا از محیط خارجی است.

6 به شکل ثابت ایستاده

پس از پایان تزریق و اتمام نیاز به تنظیم باتری، با توجه به مراحل مختلف تولید به دمای بالا تقسیم و ایستاده در دمای اتاق، هدف ایستاده است به اجازه تزریق الکترولیت به ماشین، شما این تغییر را می توانید.

نتیجه اتهام اولین سلول، اما بالاترین ولتاژ شارژ، شارژ فعلی نیز بسیار کوچک است. هدف از شکل گیری سطح الکترود به شکل فیلم SEI پایدار است، همچنین معادل به سلول فعال سازی.

در این فرایند مقدار گاز به همین دلیل است که آن را برای یک کیسه هوا رزرو تولید خواهد شد.

کارخانه ثابت به باتری به ثابت و سپس به کابینه استفاده کنید. طوری که گاز به طور کامل به کیسه هوا در حالی که رابط برق پس از بهتر فشرده خواهد شد.

پس از اتمام شیمی برخی از باتری باتری های ضخیم به خصوص با توجه به تنش داخلی بزرگتر تغییر شکل خاصی را تولید کند. بنابراین برخی از کارخانه ها پس از شکل گیری روند جراحی پلاستیک که به دستگاه ها پخت (پخت) تنظیم می شوند.

7 دو فرایند آب بندی


که کیسه های گاز و بخشی از الکترولیت خارج خواهد دو، اولین بار توسط گیوتین کیسه سوراخ، در حالی که خلاء، مهر و موم. و سپس بلافاصله دو برای اطمینان خود را سفت چسبیدن از باتری. در نهایت، کیسه برش، یک بسته نرم افزاری در شکل اولیه باتری.

8، روند پیگیری

دو برش کیسه پس از نیاز به برش لبه و اطمینان حاصل شود که عرض باتری استاندارد تجاوز بریزید. پس از تاشو باتری وارد کابینه زیر تقسیم می شود در واقع آزمون ظرفیت است.

پس از اتمام دوره ظرفیت باتری روند پیگیری از جمله ظاهر بازرسی، چسب خمیر زرد، سمت ولتاژ تشخیص، جوش قطب و غيره را وارد کنید شما می توانید افزایش یا کاهش با توجه به نیازهای مشتری تعدادی از فرآیندها و در نهایت OQC بازرسی و سپس بسته بندی و حمل و نقل حمل.