اولین گرافن پنج قابل شارژ باتری های لیتیوم محصول دشوار کبالت محصولات منتشر شد

- Feb 25, 2017-

2017 ژانویه فروش داخلی جدید انرژی وسایل نقلیه Qicheng میزان, قیمت ماشین در حال انتظار برای دیدن در انتظار andquot؛ پر directoryandquot; و تکمیل سیاست. این هفته پکن زمان سرب در آزادی وسایل نقلیه جدید انرژی در استانداردهای یارانه 2017، معتقدم که Beijingand #39; s جدید انرژی ماشین بازار را به تدریج بهبود می بخشد. علاوه بر این، این هفته اخبار صنعت لیتیوم نگرانی پکن دو قرن شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین آزاد اولین گرافن لیتیوم یون باتری قابل شارژ لیتیوم کبالت قیمت هنوز هم دشوار منتظر افزایش است. سپس نگاهی به زیر, OFweek شبکه لیتیوم برای پایان هفته برای شنیدن چه محتوای فوق العاده خود را!

سنتز صنعت

1. پکن جدید خودرو یارانه استانداردهای انرژی به طور رسمی معرفی

17 فوریه پکن شهرداری علم و فناوری کمیسیون، توسعه شهری و اصلاحات کمیسیون و دیگر andquot پنج بخش به طور مشترک صادر شده; در تنظیم برنامه تظاهرات پکن از خودروهای جدید انرژی مربوط به سیاست های noticeandquot; مفاد 2017 پکن برنامه تظاهرات جدید انرژی مسافر ماشین استانداردهای مالی یارانه با توجه به مرکزی یارانه 50% یارانه مالی دوچرخه ، مبلغ یارانه مالی از دولت و شهر 60 درصد از قیمت فروش خودرو تجاوز نمی کند.

جدید استاندارد و استاندارد تفاوت قدیمی در andquot; وسایل نقلیه جدید انرژی در پکن، استاندارد جدید معرفی تغییرات جدید andquot; متن را در جزئیات.

2. ningde نیروی عصر فناوری های جدید تا پایان امسال به بازار اتهام 10 دقیقه عمر باتری 300 کیلومتر

توسعه خودروهای برقی روند مقاومت ناپذیر تبدیل شده است اما هزینه بالای محکوم کرد، راحتی است نه به اندازه کافی، و مشتریان در قابلیت اطمینان، امنیت، سه چالش عمده و چالش های دیگر وجود دارد.

رئيس جمهور عصر ningde نیروی هوانگ Shilin اخیرا در مصاحبه ای گفت دوران ningde نیروی برای کاهش هزینه های تولید، برای رسیدن به قیمت ماشین الکتریکی 2020 و سنتی سوخت وسایل نقلیه مشابه و یا حتی کمتر تلاش می خواهد شد. از نظر بهبود راحتی آن بالغ باتری شارژ سریع تکنولوژی، با نیازهای استقرار ایستگاه های شارژ تخصصی متمرکز به بازار برای از راه دور سفر کوتاه مدت شارژ نیازهای توسعه. در همان زمان به تدریج افزایش چگالی انرژی باتری، بهبود زندگی خودروهای الکتریکی در مسافت پیموده شده. قبل از پایان معرفی فن آوری های جدید برای وسایل نقلیه الکتریکی به شارژ 10 دقیقه به 300 کیلومتر را اجرا کنید.

3-worldand #39; s اولین گرافن لیتیوم یون باتری های قابل شارژ بیرون آمدن

Chinaand #39; s اول درگیر گرافن تکنولوژی تحقیق و توسعه از پکن کربن قرن فناوری شرکت گیم برگزار گرافن لیتیوم یون باتری های قابل شارژ از طرف پنج محصولات ذخیره سازی که Chinaand #39; s اولین گرافن لیتیوم یون باتری های قابل شارژ در 5. در مقایسه با باتری معمولی 5 باتری های قابل شارژ باتری مزایای آشکار است، بیش از 30000 بار را می توان بازیافت شده، می تواند مورد استفاده قرار گیرد در-45 ℃ ~ 60 ℃ محیط این خواص هستند عادی باتری می توانید نه و. مهم ترین چیز این است که باتری را می توان تولید انبوه، عرضه محصول نیز نشان دهنده بازار رسمی.

4. بزرگ تامین کنندگان andquot؛ از stockandquot; کبالت قيمت دو برابر شده andquot; محموله مشکل findandquot;

22 فوریه قیمت مرجع فلزی کبالت 377,000 یوان در هر تن است و چهار ماه پیش, 22 اكتبر سال 2016 پیشنهاد فلزی کبالت در 22 میلیون در طول آن افزایش یافت قیمت کبالت بیش از 70 درصد است. در تاریخ 1 فوریه بود قیمت فلز کبالت تنها 295,000 یوان در هر تن، این ماه حدود 25 درصد افزایش یافته است. حتی اگر قیمت شدت، اما عرضه محصولات کبالت افزایش یافته است اما هنوز زمان بسیار است.

فوریه 22 بعد از ظهر، خبرنگار تماس واحد فروش Huayou کبالت, دیگر پاسخ، کبالت اکسید, اکسید کبالت و دیگر محصولات را به همه پیشنهاد andquot متوقف; خارج از بورس، به حالت تعلیق offer.andquot; andquot; چگونه می توانید کالا? andquot; andquot; در حال حاضر از stock.andquot;

کبالت Huayou یکی از بزرگترین تامین کنندگان کبالت در چین است. تماس با خبرنگاران پس از آن ایالات متحده، ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده و ایالات متحده و وضعیت مشابه است.