تسلا برای ساخت غول پیکر در استرالیا در میان بحران انرژی

- Jul 26, 2017-

SYDNEY (AP) - تسلا روز جمعه اعلام کرد بزرگترین لیتیوم یون در جهان در جنوب استرالیا را تشکیل خواهد داد، بخشی از پیشنهاد برای حل بحران انرژی که منجر به خاموشی در سراسر منطقه شده است.

حوادث عمیق

سرعت رشد کسب و کار خود را در سال 2017 افزایش دهید

تسلا با شرکت انرژی نوآوران انرژی فرانسه Neoen برای ساخت مزرعه باتری 100 مگاواتی در ایالت استرالیای جنوبی، با مدیر عامل شرکت Tesla، الون ماسک، وظیفه ارائه سیستم را ظرف 100 روز پس از امضای قرارداد یا رایگان خواهد داشت. کارآفرین میلیاردر ابتدا تعهد 100 روزه را از طریق توییتر در مارس به امضا رساند و او و دولت استرالیا در روز جمعه تأیید کردند که مهلت مقرر در توافق رسمی آنها بود.

TeslaElonMuskAP.jpg مسک به خبرنگاران در پایتخت ایالت آدلاید گفت: "این سیستم سه برابر قدرتمندتر از هر سیستم روی زمین خواهد بود." "این مثل یک حرکت جزئی در مرز نیست - این مثل رفتن سه برابر بیشتر از هر کسی که پیش از آن رفته است."

جنوب استرالیا، که به شدت به انرژی خورشیدی و باد وابسته است، برای پیدا کردن راهی برای تقویت شبکه برق شکننده خود، از زمانیکه کل کشور در خلال یک طوفان سال گذشته خاموش شده است، تلاش کرده است. خاموشی های بیشتر در چند ماه آینده دولت را تهدید می کند.

مزرعه باتری بخشی از طرح 550 میلیون دلاری AU (420 میلیون دلار) است که در ماه مارس توسط وزیر استرالیا استرالیا به نام جی وریلر اعلام شده است تا دولت را مستقل از شبکه برق کشور کند. اپراتور بازار انرژی استرالیا، که شبکه ملی را مدیریت می کند، تا اواخر سال آینده، از کمبود برق برق ناشی از گاز در سراسر جنوب شرقی استرالیا هشدار می دهد. کمبود در حال افزایش است زیرا انتظار می رود که استرالیا به زودی قطر را به عنوان بزرگترین صادرکننده گاز طبیعی مایعات در غزه برساند. استرالیا همچنین یکی از صادرکنندگان مهم زغال سنگ است که اکثریت تولید برق آن را آتش می زند.

باتری استرالیای جنوبی انرژی از نهر هورنسدیل نئون را در نزدیکی Jamestown، حدود 200 کیلومتر (120 مایلی) در شمال آدلاید ذخیره خواهد کرد. تسلا گفت: این انرژی در طول ساعات کار اوج برای کمک به حفظ عرضه کشور و توانایی 30،000 خانه را تامین خواهد کرد.

مسک گفت: "شما اساسا می توانید باتری های اضافی را هنگامی که قدرت بیش از حد دارند و هزینه های آن بسیار کم است، تخلیه کنید و زمانی که هزینه تولید بالا باشد، هزینه های متوسط ​​در هر ساعت را به مشتری کاهش می دهد." "این یک بهبود کارایی اساسی است."

انتظار می رود نصب این باتری تا ماه دسامبر کامل شود. هزینه پروژه منتشر نشده است.