تسلا Powerwall به کچ در استرالیا بعد از این سال

- Jul 26, 2017-

مالکان در استرالیا خواهد شد برخی از اولین در جهان است که قادر به خرید ویک انرژی ذخیره سازی سیستم جدید، بنا به گزارش های رسانه ها.

tesla-unveils-new-battery-system-1.jpgشرکت مستقر در کالیفرنیا شناخته شده برای اتومبیل های الکتریکی در اوایل سال جاری عرضه لیتیوم یون باتری سیستم طراحی شده برای ذخیره انرژی جمع آوری شده توسط پانل های خورشیدی پشت بام.

سیستم Powerwall برای تبدیل موجود در استرالیا در پایان سال برنامه ریزی شده است. تسلا در همکاری با Reposit قدرت شرکت کانبرا است که اجازه می دهد افراد را به خرید و فروش برق به طور مستقیم، برای استرالیا راه اندازی خواهد شد.

tesla_3.jpgصاحب خانه به طور فزاینده ای کاهش هزینه ها و آفتاب فراوان امکان استفاده از کشور بازار جذاب برای انرژی خورشیدی است. شرکت های دیگر درگیر در حال حاضر در ذخیره سازی انرژی خورشیدی در استرالیا اما تسلا هستند — اجرا توسط میلیاردر کارآفرین فناوری ایلان — نفوذ منحصر به فرد به ارمغان می آورد به بازار است.

"محصول تسلا توسط هر کشش باشد اما با نام تجاری اپل در صنعت ذخیره سازی باتری، جاذبه جنسی است که دیگران نمی کنند" گفت: آنتونی Vassallo از دانشگاه سیدنینگهبان.

اگر چه Powerwall نهایت تبدیل مصرف انرژی خانه کمک می کند، تسلا معتقد است که قدرت itslarger سیستم ذخیره سازی برای شرکت های آب و برق و 80 تا 90 درصد از فروش بخش انرژی خود حساب.