تسلا در مذاکرات به راه اندازی کارخانه ماشین الکتریکی در شانگهای

- Jun 23, 2017-

23TESLACHINA-master768.jpgتسلا موتورز در بحث ایجاد کارخانه در شانگهای، اولین بار در چین حرکت می کند که تلاش خود را در یکی از بازارهای عمده آن تقویت می تواند حتی در حالی که آن را بیشتر در آسانسور موضع چین به عنوان سازنده اتومبیل های برقی است.

در بیانیه روز پنجشنبه گفت تسلا مورد نیاز برای راه اندازی کارخانجات خارج از کشور بیشتر به ماشین است که می تواند مشتریان. یک استراتژی در چین که اتهامات تند تعرفه خودرو وارد شده است.

"برای بهتر خدمت بازار چینی، تسلا در حال بحث در مورد احتمال راه اندازی کارخانه محلی با دولت شانگهای است،" سخنگوی Duan Zhengzheng در بیانیه ای گفت. "در مذاکرات قبلی ما با پایان این سال ما یک طرح بسیار واضح تر برای محلی سازی ما داشته باشد."

"تسلا اختصاص داده شده به بازار چین پرورش همواره," او گفت.

چین اختصاص به حدود 15 درصد از درآمد ویک سال گذشته تقریبا دو درصد آن را در سال 2015 کمک کرده.

ادامه مطلب داستان اصلیمقامات شهر شانگهای به درخواست برای نظر پاسخ نداد. بلومبرگ خبر قبلا گزارش دادید که تسلا و شانگهای قرارداد اولیه را امضا کرده بود.

ویک مذاکرات را تضمین که گیاه ساخته خواهد شد. تحت قوانین چینی یک پروژه نیاز تسلا برای پیدا کردن شریک سرمایه گذاری مشترک چینی. در حالی که چین پر از Chevrolets و فورد و Volkswagens بسیاری در کارخانه های متعلق به طور مشترک توسط خودروساز خارجی و شرکت های محلی ساخته شده است.

شهر شانگهای شرکت موتور SAIC است یکی از خودروسازان بزرگ چین و شریک های فولکس واگن و جنرال موتورز کنترل می کند. این مشخص نیست که آیا ویک مذاکرات با دولت شهر شرکت مذاکره با SAIC هدایت می. تماس به خودروساز چینی بازگردانده شد.

تسلا اطراف مورد نیاز سرمایه گذاری مشترک با ساختمان كارخانه تماما متعلق در منطقه تجارت خارجی در چین را بگیرد. اما آن را هنوز هم به پرداخت وظیفه 25 درصد واردات خودرو فروخته شده در چین، به عنوان کارخانه را به عنوان خارج از چین برای مقاصد تجاری تحت درمان قرار داشته باشد.

ثبت نام در خبرنامه

ادامه مطلب داستان اصلی  •  


بیشتر مسائل پیچیده، چین به تازگی که آن را بدون مجوز کسب و کار بیشتر به ماشین و اتومبیل های برقی از جمله موضوع اعلام کرد. اگر چه آن می تواند تشکیل اتحاد با شرکتی که یکی تسلا مجوز ندارد.

این موانع بسیار خوبی هستند. اما برخی در صنعت خودرو چینی می گویند اقتصاد تولید در چین — زنجیره عرضه کم هزینه به خصوص برای اتومبیل های برقی و همچنین توانایی برای دور زدن تعرفه واردات--پیشنهاد جذاب را.

برای چین, کارخانه تسلا داخلی بزرگ نمادین را نمایندگی کنند. موجب آلودگی های پی در پی و افزایش وابستگی به نفت خارجی چین برای چند سال گذشته به یک رهبر در توسعه ماشین الکتریکی قرار دادند.

که نگرانی کشورهای غربی را برانگیخته است. در ماه مارس، اتحادیه اروپا اتاق های بازرگانی در چین شکایت کرده که قانون چین نیاز به تولید کنندگان است که راه اندازی فروشگاه در چین انتقال تکنولوژی بسیار مهم برای شرکای چینی خود.

شکایت همزمان با بحث گسترده تر در طول طرح چین — نام ساخته شده در چین 2025 — به خودکفایی در صنایع تکنولوژی برخی از. این طرح به نگرانی که چین را پرورش و کمک هزینه رقبای داخلی به شرکت های غربی منجر شده است.

با این حال، چه ترتیبات تسلا را در چین روشن نیست. باتری هر تکنولوژی ماشین الکتریکی باشد. تسلا در حال حاضر به شدت در آن بزرگ، 5 میلیارد دلار نوادا کارخانه به نام Gigafactory برای تولید باتری های سرمایه گذاری است.

تسلا مدل قیمت سنگین در چین را ادامه می دهند. S مدل محدوده از 723,500 به 1,399,800 renminbi یا مورد $104,000 به $203,000. مدل مشابه قیمت برای 70.000 دلار به $140،000 در ایالات متحده قبل از مشوق های دولت.