تسلا خانه باتری سیستم می توانید 92 درصد از برق را ذخیره کنید

- Feb 25, 2017-

انرژی خورشیدی در حال حاضر امیدوار کننده ترین انواع انرژی های پاک و تجدید پذیر است و به طور گسترده ای در سراسر جهان استفاده می شود و حتی برخی از ساختمان های سازگار با محیط زیست به طور کامل خواهد شد به عنوان تنها راه برای استفاده از انرژی خورشیدی استفاده می شود. اما در طول روز انرژی خورشیدی به قدرت، بنابراین استفاده از می توانید نحوه حل آن را در شب?

به عنوان ماشین الکتریکی manufacturerand #39; s تسلا، ما با توجه به ما نتیجه گیری انرژی خورشیدی کارخانه به نام Powerwall که به حفظ انرژی تولید شده در طول روز و ترک برای استفاده در شب معرفی می شود. تسلا رسما منتشر Powerwall در سال 2015 و مجموعه ای کامل از طرح های با شکوه و ایده های است. و با توجه به سال پس از اولین دسته از بازخورد کاربر Powerwall Teslaand #39; s برنامه فعلی کاملا موفق است.

نیک Pfitzner کاربر Powerwall استرالیا که سیستم در $ 13,000 در آغاز سال 2016, از جمله پانل های خورشیدی، SolarEdge اینورتر، 7kWh Powerwall و قدرت هوشمند شبکه سیستم های مانیتورینگ نصب شده است. و این سازگار با محیط زیست دوستانه و پر انرژی خورشیدی تامین سیستم کمک Pfitzner نیک نجات 92% از آن برق در مقایسه با سال های گذشته موفق شده است. از آنجا که اکثر از معمولی خورشیدی سیستم تامین باتری و نظارت بر سیستم، بنابراین Powerwall به کاربر به بهره وری و صرفه جویی هزینه اثر بسیار مهم شامل نمی.

با Powerwall، Pfitzner جویی بیش از حد در طول روز می تواند و نمی خواهد در همان زمان استفاده می شود. سیستم های کنترل هوشمند می تواند در شرایط آب و هوای محلی پیش بینی مصرف انرژی, اما همچنین با اشاره به قیمت برق عمومی محلی در بر اساس. تا سیستم به طور خودکار خواهد شد در برق محلی که بیشتر گران، و پایین در نیمه دوم هم هنگام استفاده از برق.

استرالیا قیمت بسیار بالای كشور است اما چون منابع انرژی خورشیدی محلی بسیار غنی هستند، بنابراین استفاده از فن آوری انرژی خورشیدی در استرالیا بسیار محبوب است. منظومه سنتی دوره بازگشت سرمایه گذاری 10 تا 15 سال است و پس از نصب Teslaand #39; s سیستم Powerwall دوره بازگشت سرمایه گذاری می شود کاهش می یابد نصف. Pfitzner گفت: قبل از 14 تا 18 سال به منظور توسعه سرمایه گذاری بازگشت به چرخه که در هشت سال دیگر قادر به تکمیل سرمایه گذاری در Powerwall و تسلا بسیار پایین خواهد بود.