تسلا ساخت چین در پایان نه پرواز کند؟

- Aug 01, 2017-

دوران قدیمی به آرامی ناپدید می شوند آینده انرژی جدید نزدیک تر شدن بازار جدید همچنین می خواهم به بازی شدید انرژی جدید بازار این قطعه بدون کیک بزرگ مانند یک میز گرد بزرگ در مرکز هر قیمت خودرو و کشور در تنگ خیره ، و برای این برش کیک به شدت برای به دست گرفتن تمام منابع موجود است.


و اینکه آیا می توان آن را یک منطقه صاف تسلا همه نیاز به یک طرح بلند که تسلا به چین شروع چشمگیر است. تسلا قادر می شود در سال های اخیر ساخته شده است، مردم بحث در مورد نقاط داغ بحث و گفتگو از سال 2015 ساخته شده در تسلا انتظار می رود به امروز 2017 است هنوز شایعه همه جا که مردم واقعا متفاوت است.

اما ظرف مدت دو سال همه ما درک می کنیم که چین انرژی جدید بازار آینده روشن است و بنابراین کلمه آمد: "مردم چین، جهان.


همه ما می تواند درک حالا احمق می داند آینده چین بازار قدرتمند، اما همچنین به شما اجازه تسلا موفق است؟ در ایالات متحده به ارزان حال فروش تسلا، نه به ذکر است شرکت های بزرگ خودرو هستند و شاید کسب و کار خود را در چین هستند نه خوشحال است که پشت چاقو نمی دانم اما ما می توانید ببینید در حال حاضر در جنوب چین Xingxing این شرکت انرژی جدید ساخته شده است mpanies، ما را در آینده برای بازار به مزایای استفاده از منابع است.

مدل 3 ساخته می شود گذشته است، ما معتقدیم که تسلا در نگرانی در مورد تنظیم چین در عین مدل 3 که سفارشات بیشتر از تسلا سخت ترین چیزی خواهد. برای گسترش تولید، همراه با سفارش بزرگ خود را نیاز فوری است بازار بزرگ در چین چین برای توصیف کردن این سیاست ارزان تسلا به اضطراب حساب اجازه نداشت، تاخیر در تولید تسلا Xiaobian چنین مشاهده است.


تسلا در وضعیت فعلی جدید انرژی مهم هر دو در ایالات متحده بازار یا در فن آوری، باید خود مزیت مطلق دارد و همه ما باید سردرد در باتری مدیریت فن آوری تسلا است بخوبی رشد می کند طوری که خود را بسیار بالقوه بزرگ است مانند ما هستند بسیار انتخاب کردن imistic مورد تسلا اما در بازار چین هنوز بسیار سود می کنید. قیمت پایین و قیمت های پایین از وضعیت فعلی به تقاضای فعلی بازار بزرگ ملاقات می کنید اما این بار، گسترش ساخت و ساز تسلا همچنین موانع در چین همراه با سقوط سهام و 3 مدل موجود مواجه، به نظر می رسد چین خواهد شد تبدیل به صرفه جویی در زندگی ویک "درخت".

چرا درخت به جای نی است؟

شیائو Bian است مشاهده این کودکان چینی از مبارزه شجاع دوران ضعیف شده به تدریج و شدید تقاضا برای خودرو همچنین نارضایتی وضع است، چین تبدیل شده است منطقه مهم از بازار خودرو و حتی پدر عمومی نیز چین بازار بیش از یک بار نجات داد شده است.


توسعه سریع چین خود را در فن آوری جدید و ماشین جدید انرژی تحمل نسبتا بزرگ و نسبتا آسان برای توسعه است. مقايسه با سابقه توسعه اتومبیل در اروپا و امریکا, انرژی ماشین از طریق بنزین دیزل و سپس مخلوط و خالص الکتریک و دیگر انرژی های جدید و به چین به نظر می رسد دیزل پس جست و خیز یک مرحله و در چند سال در چین از صنعت خودرو نیز توسعه بی سابقه بوده است، است که چنین رشد سریع بازار برای مارک های خارجی زیادی تحمل و چشم انداز توسعه است.

همچنین در این چین به سرعت در حال رشد است، تسلا به نظر می رسد چرا که در چین برای ساخت کارخانه ها، تسلا نه تنها بازار چینی، اما همچنین در آینده بازار منطقه را به مشتاق به قصد تصاحب انرژی جدید در بازار بالا پایان نه تنها به هدف چین در جهان انجام شده است .


حالا سال 2017 توسعه Teng پتانسیل با BYD و بسیاری از دیگر جدید انرژی شرکت های داخلی، رو به سیاست انرژی چین توسعه سریع باد، اشغال منابع مطلق از سال 2015 به برندهای کهنه نیز با تکیه بر است طرح های سرمایه گذاری مشترک در چین و یا اجرا برای پژوهش های جدید انرژی و پایه توسعه و تولید، موسیقی، وی و دیگر انرژی های جدید و دیگر سرمایه گذاری قدرتمند در چین نیز بی سر و صدا صورت مي گيرد. در صورت ادامه این روند به منظور توسعه تسلا در آینده سهم بازار خواهد کمتر، اگر چه این فن آوری در موقت منجر به تسلا نیز این دو سال سختی است از خارش، اگر در این دو سال، تسلا من می ترسم که طوفان دائما ، می توانید فقط پخش خلاء منابع بازار به دیگران می تواند تضمین نمی خود را.


حدود دو سال با پیشرفت علم و تکنولوژی و باتری تراکم بهبود تسلا همچنان به زندگی پر سر و صدا 400 کیلومتر نیز به آرامی بدون استفاده شده است، مسافت پیموده شده داخلی ماشین الکتریکی نیز رسیده سطح Geely BYD خاص و, Beiqi جدید انرژی، SAIC مسافر اتومبیل و دیگر تولید کنندگان دسته ای از بیش از 300 کیلومتر مسافت پیموده شده از مدل های خودرو الکتریکی خالص راه اندازی کرده اند. E6 BYD که برجسته تر و BYD همکاری با مرسدس بنز اتومبیل های برقی نیز رسیده است 400 کیلومتر رانندگی مسافت پیموده شده و در پایان ماه ژوئن امسال Beiqi انرژی جدید می خواهد طولانی زندگی شاخص EU400 رسمی راه اندازی شد، زندگی مسافت پیموده شده 60 کیلومتر در ساعت سرعت ثابت وضعیت رانندگی به 460 كيلومتر مسافت پیموده شده است.

نه تنها در توسعه فنی از شتاب، رو به سیاست تجاری داخلی نیز مزیت قیمت بی نظیر. و دقیقه تسلا در مقایسه با میلیون ها نفر از مدل ها، داخلی برند الکتریکی خالص زندگی رسیده مدل 400 کیلومتر خط با انرژی جدید چین سیاست یارانه ها به طور کلی بیش از 200.000 یوان نیست، تنها اشاره به قیمت نظر تسلا به نظر می رسد به هیچ هر مزیت.

اما همچنین در دوره 2015 تا 2017 چین برای دو سال متوالی در خارج از ایالات متحده به تبدیل به بزرگترین جدید انرژی خودرو بازار، با سیاست چین حمایت مردم نیز بیشتر خواهد شد و بیشتر تقاضا برای خودروهای جدید انرژی BYD نیز فراتر از تسلا تبدیل به جهان اول انرژی ماشین شرکت های جدید، همراه با از دست دادن "قرارداد پاریس" انرژی جدید ایالات متحده بازار تسلا را بسیار شرم آور می توانید شرح داده شده به عنوان بدتر به نظر می رسد.


سال آینده سال 2020، تا شرکت های بزرگ آماده به نیروی جمعی آن دوران تسلا تسلا نمی توانیم به صرف دو سال زمان، چه از نظر فنی و یا در بازار این برند جوان تحت فشار چنین خطرناک تر خواهد بنابراین باید تسلا دوباره شکستن به منظور حفظ موقعیت بازار در آینده. صورت ب ام و مرسدس بنز فولکس واگن چنین ماشین فوق العاده با نام تجاری در بازار چین سنجیده تسلا به چین استفاده کمی از دست دادن است.

تسلا آینده بازار را از اینجا بروید? چه بهترین آغاز در سال 2020 خواهد بود؟ ما فقط حدس می اما در چنین فرصت و انرژی جدید کیک بزرگ، صنعت خودرو چینی نیز شمشیر به توسعه سریع Pianfeng، در آینده بازار انرژی جدید است, ما بیشتر شرکت های چینی از نیروی دید.