باتری های سه تایی سلول سوختی وسایل نقلیه سیاست خوب خوش آمدید

- Jan 13, 2017-

به تازگی، وزارت مالی وزارت علوم و فناوری، وزارت صنایع و توسعه و اصلاحات کمیسیون رسما صادر andquot; در تنظیم جدید انرژی وسایل نقلیه برای ترویج استفاده از یارانه های مالی سیاست noticeandquot; (این پس به معرفی به عنوان andquot؛ noticeandquot؛)، و ژانویه 1، 2017 بعد. andquot; خط مشی محتوا و بازار انتظارات اساسا همان مقدمه زمان نقاط در راستای expectations.andquot نیست; وزارت صنعت و CCID تحقیقات موسسه از خودرو صنعت پژوهش مرکز هوی وو مدیرعامل به خبرنگاران گفت.

باتری های سه تایی سلول سوختی وسایل نقلیه سیاست خوب خوش آمدید

andquot; اگر چه تاخیر در معرفی سیاست های یارانه و رکود یارانه به شرکت های احساس فشار اما دولت جدید انرژی صنعت خودرو حمایت این است نه changed.andquot; میکرو و ماکرو قدرت بازار گفت: ترانه «هان» معاون رئيس جمهور از مصاحبه، علاوه بر این، گذار از سیاست - به بازار - رانده، بلکه کمک به خلاص شدن از شر از حمایت های محلی برای جلوگیری از بد پول به صادر کردن پدیده پول خوب.

مثبت باتری سه تایی

andquot; Noticeandquot; که علاوه بر خودروهای سلول سوختی انواع وسایل نقلیه 2019 و 2020 یارانه های مرکزی و محلی برای استاندارد و حد بالایی از استانداردهای موجود در شیب 20 درصد بر اساس. الزامات انرژی الکتریکی اتومبیل و رانندگی طیف آستانه مورد نیاز, در حالی که مقدمه قدرت باتری استاندارد ملی جدید به منظور افزایش ایمنی باتری چرخه زندگی شارژ و تخلیه عملکرد مورد نیاز افزایش می دهد.

علاوه بر این، با توجه به کیفیت محصول حوادث ناشی از مدل، وارونه کردن یارانه تعلیق مدل یا یارانه های کسب و کار خواهد بود. ایجاد بازار نمونه ساز و ایجاد andquot; خودروهای جدید انرژی ترویج استفاده از مدل های پیشنهادی directoryandquot; سیستم مدیریت پویا.

andquot; معرفی استاندارد ملی برق باتری های جدید برای بهبود ایمنی باتری، چرخه زندگی شارژ و دشارژ الزامات شاخص های عملکرد مجموعه آستانه چگالی انرژی باتری قدرت خواهد شد افزایش محصولات باتری تاثیر بیشتر، به طور موثر کم باتری پایان مشکل ردیابی مهار خواهد شد. به منظور افزایش چگالی انرژی, کاهش قیمت در توسعه سریع صنعت باتری برای رسیدن به یک اثر تحریک کننده مثبت است. andquot; ملی مسافر ماشین بازار اطلاعات دبيركل Cui Dongshu به خبرنگاران گفت.

خبرنگار یاد گرفته از شن Hongyuan وان, andquot; noticeandquot; برای آستانه دسترسی برای ارتقای به غلظت بازار ارتقا از رقابت ضعیف شرکت انتظار می رود. andquot; ما اعتقاد داریم که قدرت باتری زنجیره صنعت بالاترین درجه تمرکز بازار link.andquot آستانه فنی بالاترین است; شن Hongyuan وان در گزارش گفت.

andquot; Noticeandquot; در چگالی انرژی بیش از 120Wh / kg مدل توسط 1.1 بار یارانه استاندارد. در این راستا تفسیر از چوی دونگ-شو، andquot؛ محدودیت های خودرو انرژی جدید است به منظور ارتقاء باتری اتومبیل با استفاده از مزایای استفاده از باتری سه سلولی واضح تر است، سه تایی روند تبدیل شده است به طور فزاینده برجسته است، در حالی که theandquot; متوجه andquot; است گرايش چگالی انرژی بالا از باتری سه یوان بیشتر، بلکه در ویژگی های سریع، مانند مراقبت از.

از فسفات آهن لیتیم فعلی و 523-نوع باتری سه تایی چگالی انرژی معمولا بین 90-120Wh / kg, سیاست این است که نوع 622 811 نوع و حتی NCA تشویق و چگالی انرژی دیگر را می توان 120Wh / کیلوگرم یا بیشتر از انرژی بالا باتری سه تایی.

همانطور که برای سامسونگ و ال جی و اصلی سلول های سه گانه خارجی تامین مالی شرکت های دیگر که آنها می توانید وارد andquot; conditionsandquot صنعت خودرو قدرت باتری; دایرکتوری, لذت بردن از یارانه مربوطه؟ andquot; باتری کره ای سه گانه اخیر هنوز مشکل است را وارد کنید، این بار برای تولید کنندگان داخلی باتری برای به دست گرفتن بازار است. با این حال، آینده خواهد بود سه شرکت های خارجی برای باز کردن اما مرحله تأیید قطعا slow.andquot است; مصاحبه، مدیران کسب و کار باتری ناشناس به خبرنگاران گفت.