نوآوری تکنولوژیکی رانندگی باتری توسعه

- Nov 02, 2016-

اتومبیل های برقی را به عنوان شما را از راحتی از حمل و نقل به معنی و توسط بسیاری از مردم دوست. انتخاب باتری خودرو الکتریکی تبدیل شده است تمرکز everyoneand #39; s توجه. خوب ماشین الکتریکی باتری، علاوه بر برتری قدرت خارج از پشتیبانی انتقال به تنوع و گوناگونی. سبز، سبز، ممکن است همچنان به استفاده از باتری های مورد نیاز، به مهارت های کادمیوم رایگان سبز به عنوان یک نقطه روشن Asahi باتری, به نوبه خود به نمایندگان نسل جدیدی از باتری های سازگار با محیط زیست با نام تجاری.

در طول سال، تخریب محیط زیست شهروندان جهانی با هم به صورت سوال تبدیل شده است. توسعه و استفاده از انواع محصولات با تکنولوژی بالا است تاثیر خاصی بر محیط زیست. با عمیق تر شدن زیاد در مورد سوالات زیست محیطی می دانیم و تمایل به انتخاب کالا ممکن است همچنان مورد استفاده قرار گیرد و کمتر آلودگی های زیست محیطی. در خاص، برق خودرو باطری بالا عملکرد محصولات سازگار با محیط زیست محبوب تر. به عنوان worldand #39; s نام تجاری پیشرو با کیفیت بالا ماشین الکتریکی باتری باتری Xu فرستاده صرفا در مهارت های پیشرفته سی دی سبز بدون باتری را می توان به اتومبیل های برقی، عمر باتری و پیشرفت های مفید, حفاظت از انرژی و حفاظت محیط زیست و تضمین بهره وری بیشتر اعمال می شود.

این مهارت های جدید پیشنهادی خلاص شدن از وسیله نقلیه الکتریکی باتری کلاه کنترل آلودگی محیط زیست، نه تنها به کاهش آلودگی خود با هم کار کنند تا وزن بدن را کاهش می دهد. توسط Xu تحقیقات باتری، باتری کادمیوم سبز فاصله به پیشرفت 20% شارژ رحمت و استفاده از مواد شیمیایی جدید رایگان، اطمینان حاصل شود که حتی در دمای بالا وضعیت باتری هنوز قادر به امن است کار حل ضعف باتری برای دوچرخه الکتریکی قوی، برق خودرو واقعی شما معمولا سفر ابزار مناسب نیست.

مثلا مهارت در مشاغل خانگی در موقعیت اولین باتری. به عنوان worldand #39; s تامین کنندگان پیشرو از باتری، Xu دنبال فلسفه تولید jingdiaoxilou به خصوص در توسعه مهارت های جدید، Xu فرستاده پیشرو داخلی وسایل برقی مهارت. Asahi اعلام باز سبز, کادمیم رایگان برق خودرو باطری، ویژگی انرژی بالا حفاظت از محیط زیست، جیانگ سو کالا نام تجاری معروف اهدا شد، 2013 چین تجهیزات برق industryand #39; s نام تجاری تاثیر گذار ترین افتخار و سری عنوان اهدا شد.