سوئیس می شود 7.5MWh PCR انرژی راه حل ذخیره سازی از NEC ES

- Sep 08, 2017-

EKZ را قبلی لیتیوم یون پروژه آغاز شد در دیه تیکون عرضه شده توسط تصویر ABB.: ABB.

ابزار های سوئیس و شرکت توزیع برق EKZ (Elektrizitätswerke des Kantons زوریخ) ساختمان شبکه متعادل و تجدید پذیر اتحادی 18MW / 7.5MWh سیستم ذخیره سازی انرژی و راه حل های انرژی NEC طرح قرار دهد.

پروژه سیستم های ذخیره سازی باتری پیش توسعه یافته در سوئیس کوتوله خواهد شد--EKZ قبلا نصب 1MW / 500kWh Dietkon زوریخ با استفاده از باتری LG شیمی و همکاری با کنترل برق و اتوماسیون ABB غول پیکر – که در دفتر مرکزی سوئیس. این پروژه در سال 2012 به پایان رسید و هنوز عملیاتی انجام برنامه های کاربردی پشت متر و جلو متر از جمله تغییر بار خورشیدی و کنترل فرکانس های اولیه است.

در حالی که نسبتا کوچک 1MW دیه تیکون سیستم واقع اولین باتری سیستم ذخیره سازی انرژی در اروپا به رزرو اولیه کنترل (PCR) بدون پشتیبان گیری از گیاهان معمولی نسل حرارتی است. انتقال سیستم اپراتور (TSOs) در آلمان, هلند, اتریش و در واقع سوئیس آغاز شد بازار مشترک خدمات جانبی برای PCR در سال 2015 و EKZ و شرکای دقیق پروژه دیه تیکون که دقیق باتری توليد شده اثربخشی در آن سال اول بهره برداری.

سیستم های جدید نیز برای PCR کار را به صورت تجاری

18MW جدید / 7.5MWh کوتاه مدت سیستم را نیز برای کنترل اولیه مدولاسیون فرکانس رزرو (PCR)، به شبکه مورد استفاده قرار گیرد و خواهد شد به صورت تجاری استفاده می شود، متعلق به و عمل پس از آن – پیش بینی می شود در اوایل سال 2018 تکمیل است توسط EKZ. با موفقیت ارائه PCR، به تعادل و انحراف فرکانس شبکه درست پس از گسل، نیاز به سیستم پاسخ در عرض 30 ثانیه سیگنال از شبکه. همانطور که افزایش سطوح انرژی های تجدید پذیر در شبکه نیاز به افزایش اینرسی چرخشی اضافی نیاز برای PCR کارآمد معنی فوری تر می شود.

علاوه بر پروژه دیه تیکون و چند دیگر لیتیوم یون, هوای فشرده و جریان باتری خلبانان کوهستانی سوئیس میزبان چندین پروژه بزرگ آبی تلمبه است. با توجه به مصاحبه با EKZ شبکه هوشمند مهندس پروژه مدیر و مارینا González Vayá در حالی که آنها خوب برای ذخیره مقدار زیادی از انرژی برای مدت طولانی تلمبه گیاهان برقآبی واکنش نمی تواند به سرعت به سیگنال به عنوان باتری و در واقع شده است کوه ها دور از مراکز شهری بیشتر و بنابراین هزینه همراه برای انتقال قدرت. بنابراین، گفت: González Vayá باتری و آب مورد پمپاژ و مکمل یکدیگر در جلسه سوئیس نیازهای در حال تغییر انرژی می تواند.

به طور خاص در مورد پروژه جدید صحبت González Vayá گفت: این بود "گامی مهم به سوی انرژی پایدار و قابل اعتماد و آینده است."

"NEC ES انرژی سریع و انعطاف پذیر ذخیره سازی محصول بهترین راه حل برای تکمیل قدرت متعارف دارایی های تولید مانند تلمبه ذخیره آبی و حرارتی تولید منابع در بازار کنترل رزرو اولیه نشان داد."

NEC ES را به عنوان یک سیستم جامع و ارائه دهنده تکنولوژی به صنعت ذخیره سازی انرژی با بازاریابی مدیر راجر لین اخیرا گفت که مشتریان خود را مشاهده این شرکت به عنوان یک "ذخیره انرژی EPC" کار می کند. در حالی که فروش شرکت مادر شرکت NEC کردن باتری آن کسب و کار AESC (خودرو انرژی عرضه شرکت)، ساخت شرکت متعلق به 50-50 توسط شرکت NEC و carmaker نیسان در ماه اوت به عنوان AESC در نظر گرفته شد فعالیت های NEC ES، نخواهد یکی در میان بسیاری از باتری تامین کنندگان بالقوه به پروژه های NEC است.