راه حل برای کاربران انرژی ازدحام

- Sep 14, 2017-

Caterva راه اندازی cofounded و تا حدی توسط زیمنس، پشتیبانی سیستم مدیریت انرژی انقلابی را توسعه داده است. این سیستم امکان برای خانه های مجهز به سیستم های فتوولتائیک به اجاره کردن بخش قدرت باتری خود را به اپراتورهای شبکه. اپراتور، به نوبه خود، صاحبخانه به طور موقت فروشگاه بیش از حد regeneratively تولید انرژی، که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد ثبات در شبکه، بنابراین حمایت از مالکان اپراتورهای شبکه و البته Caterva پرداخت.


در خانه روستایی خود را در بایرن آندریاس Seubert 1.8 متر بالا کابینت فلزی در زیر زمین است که خانه های پشته از باتری های لیتیوم یون در یک طرف، در حالی که طرف دیگر شامل اینورتر کنتور هوشمند الکترونیکی تابلو و مدار اندازه کارت با است پردازشگر و واحد ارتباطات سیار. تعدادى از پانل های خورشیدی در سقف، سیستم های نمونه ای قابل توجه از چه کارشناسان منظور توزیع غیر متمرکز قدرت ارائه.

آزمون های آزمایشی

اگر آلمان موفق در آن انتقال انرژی، انرژی سیستم های ذخیره سازی (ESS) مانند آنچه در زیرزمین است Seubert بخش مهمی از شبکه انرژی پایدار در آینده تبدیل خواهد شد. که چنین سیستم کمک به فرکانس شبکه قدرت پایدار و جبران کسری هنگامی که خورشید در حال درخشیدن است و باد نمی وزد حفظ است. این کار در حال حاضر هنوز هم توسط متعارف ایستگاه های برق، مانند شروع سریع اخراج گاز نیروگاه انجام شده است.

Cabinet wiht lithium-ion batteries and elctronic switchgears

تصویر در اندازه واقعی

راه حل Caterva لیتیوم یون باتری و شبکه ارتباطات سیار است. هنگامی که در ارتباط با واحد در ساختمان های دیگر، آنها یک سیستم ذخیره سازی مجازی فرم.

با این حال، Caterva، مستقر در مونیخ شرکت جوان نشان دادن است که همچنین راه دیگری وجود دارد. "Caterva کلمه لاتین برای ازدحام، می گوید:" مدیر عامل شرکت مارکوس Brehler. اصل ازدحام ساده است و شامل ذخیره سازی برق تولید شده توسط ماژول های فتوولتائیک مانند آنهایی که در پشت بام خانه Seubert را در باتری های لیتیوم یون. هر کابینت باتری است کل خروجی 20 کیلووات و ظرفیت 21 kilowatt-hours (kWh). کابینت در ساختمان در سراسر منطقه از طریق شبکه ایجاد ازدحام و یا سیستم های ذخیره سازی مجازی با خروجی بیش از یک مگاوات متصل می شوند. کابینت از طریق تلفن همراه رادیو کنترل و سیستم های الکترونیکی در کابینت مرکز کنترل به شیر و یا شارژ باتری Caterva شرکت کنندگان اجازه می دهد. اگر تقاضا برای برق اضافی در شبکه، "مرکز کنترل قدرت از ازدحام باتری تساوی" در وجود دارد برای جبران نوسانات، توضیح می دهد که Seubert سفارش.

این مفهوم نوآورانه است در اصل توسعه یافته توسط شرکت زیمنس رمان و سپس توسط بخش های مختلف زیمنس شرکت فناوری پیشرفته تا نسخه اولیه نرم افزار ازدحام به پایان رسید. کارشناسان در بانک مرکزی سوئیس دلیل آن است که کار خود را به ایجاد شرکت های جدید در هر زمان که ایده کسب و کار امیدوار کننده می تواند بیشتر نیز کمک کرد ایجاد Caterva، توسعه یافته توسط زیمنس نقره نیز، به سرعت یا به انعطاف پذیری به عنوان توسط یک شرکت خارجی. قبل از تبدیل شدن مدير Caterva Brehler به دست آورد تجربه های گسترده ای در دیگر spinoff زیمنس: EnOcean GmbH. زیمنس برای حمایت Caterva از بسیاری جهات در آینده ادامه خواهد شد. به عنوان مثال، کابینت به همه سخت افزار متصل می شود و همچنین سهامداران اقلیت در این شرکت است.

1434039373707.jpg