هین دولت فناوری: ظهور نوع سازگار با محیط زیست قدرت باتری در کسب و کار

- Jan 19, 2017-

در سال 2016، کشور Xuan شرکت با تکنولوژی بالا در تاریخ سال بسیار حیاتی تبدیل شدن به مقصد شود خواهد شد. امسال companyand #39; s ساختار رهبری از طرح، Xuan دولت برای کسب و کار باتری قدرت نوع زیست محیطی در حال افزایش است.

از طریق طرح گسترده صنعت زنجیره ای ادغام عمودی صنعت Xuan دولت به بالادست و پایین دست توسعه مشترک، هماهنگی طرح تقویت و توسعه ارتباط از کسب و کار تنها قدرت باتری برای تحول محیط زیست شرکت زنجیره صنعت خودرو الکتریکی به دنبال ادامه داد.

andquot; استفاده از companyand #39; s میلیاردها از قدر پلت فرم و شرکت میلیاردها قدر، ارزش زیست محیطی شرکت میلیاردها magnitude.andquot; این یک ضرب المثل معروف در عصر اینترنت تلفن همراه است. جدید انرژی خودرو، این جمله نیز اعمال می شود.

در عین حال ادامه Guoxuan سلام به andquot؛ محصول kingandquot است; شرکت قوی قابلیت های تکنولوژی برای تحقیق و توسعه، گام به گام به سمت بین المللی جعل.

در سال 2016، موجب ایجاد تعداد زیادی از وسایل صنعتی ریخته گری مشتری جمع آوری منابع، رعایت andquot؛ محصول kingandquot است; برای باتری خاص بالا محصولات ایجاد پروژه های کلیدی به تدریج به بهره برداری قرار داده مزیت هزینه های بزرگ مقیاس، Guoxuan فناوری تمرکز پیشرو لیتیوم قدرت در جنگ تورنت شجاعت.

andquot; سود بدون harmandquot؛: ایجاد توسعه پایدار ecosphere

در سال 2016، کار Xuan دولت بسیاری از فناوری بدون شک بزرگترین برجسته شکل گیری توسعه پایدار زیست محیطی دایره است. در ابتدای پیام سال نو، لی اینکه رئیس andquot؛ سود بدون harmandquot; فلسفه کسب و کار. پس از آن، andquot؛ ساختمان ecologyandquot صنعت; 2016 Guoxuan به عنوان یکی از شرایط کار می کنند. آیا andquot؛ سود بدون harmandquot;، یا andquot؛ ساخت صنعتی ecologyandquot; در به دنبال ساختن زنجیره ای صنعتی چند win پیروزی ساختمان زیست محیطی توسعه پایدار.

1، یکپارچه سازی صنعت: از شرکای کسب و کار به برادران حزب

در سال 2016، شرکت و همکاری عمیق انرژی جدید Beiqi به نام بهترین نمونه صنعت ادغام. نوامبر 16، چینگدائو Guoxuan ظرفیت تولید سالانه 1GWH سه تایی لیتیوم باتری خط تولید را رسما به بهره برداری، پروژه در Beiqi جدید انرژی پایه با توليد سالانه تولید لاکی، 150.000 جدید انرژی خودرو پروژه ساخت و ساز به عنوان پایه ای برای حمایت از ساخت و ساز پایه تولید استوار است. با عمق ادغام غول صنعت دو Guoxuan سلام و Beiqi انرژی های جدید از شما برای خرید به شرکای کسب و کار فروش به برنده برادران شانه به شانه من.

قبل از 8 ژوئیه منبع میلیون فضا و هین دولت سرمایه گذاری برای ساخت پیشرفته 1 میلیارد هجری قدرت باتری تولید پایه در تانگشان بزرگ بنیاد مشترک. (تانگشان) جدید صنعت انرژی پایه، شرکت سرمایه گذاری و ساخت شرکت Beiqi چینگدائو آغاز دوباره شکستن محدودیت های جغرافیایی شمال و حتی ملی بازار به نقطه کلیدی دیگر، اما همچنین Hsuan فناوری کشور و فضای Wanyuan استراتژی مشارکت گام کلیدی است. با مزایای منابع فضای Wanyuan شرکت بیشتر بازار شمالی کشف خواهد شد.

به علاوه، به همکاری با کسب و کار پایین دست خودرو، این شرکت نیز با می رسد بالای مواد منبع و سایر صنایع بالادست به شکل صنعتی ادغام، سرمایه گذاری مشترک ساخت و ساز در شرق Chinaand #39; s قدرت های بزرگترین لیتیوم باتری جدا کننده پروژه. 2016 companyand #39; s استراتژی ادغام های صنعتی نیز با موفقیت جذب فورموسا پلاستیک گروه، Mitsui مواد شیمیایی و دیگر شرکت ها در سطح جهانی مواد را به بحث همکاری شرکت Mitsui مواد در سرزمین اصلی چین به ترویج محصولات جدید کسب و کار باتری افزايشي اول آمد.

2، ادغام سرمایه: منافع مشترک جامد andquot؛ دوستان circleandquot;

andquot; باتری شرکت و شرکت های خودرو در عمق استراتژیک همکاری سلاح سحر و جادو است برای آینده. تاریخچه اجازه بدهید ما با هم راه رفتن، اجازه دهید ما به بار خوب زندگی! andquot; ژنگ Beiqi مدیر کل جدید انرژی گفت: این شرکت مورد بازدید.

بیش از گذشته سال شرکت و خودرو شرکت در یکپارچه سازی صنعتی، بلکه به تقویت یکپارچگی سرمایه. در ماه مارس، درگیر شرکت در نمايشگاه خودرو پکن جدید برای افزایش سرمایه گذاری خود را به 307 میلیون یوان برای اشتراک جدید انرژی خودرو پکن پس از انرژی جدید 3.75% سهام در Beiqi برای رسیدن به عمق اتصال مشتریان بزرگ نگه سرمایه ثبت شده از 120 میلیون یوان تکمیل خواهد شد. افزایش سرمایه سهام جدید انرژی Beiqi است منجر به شرکت برای به دست گرفتن فرصت تاریخی رشد انفجاری جدید وسایل نقلیه انرژی و توسعه زنجیره صنعتی تمام خودروهای جدید انرژی برای companyand #39; s توسعه فضا، طرح صنعتی به روز رسانی و ارتقاء سودآوری کلی شرکت را افزایش می دهد.

در نوامبر SAIC 350 میلیون قرار دادن خصوصی برای شرکت در شرکت. از طریق معرفی سرمایه گذاری SAIC، companyand #39; s مشتری خط و سپس شهر بعدی و تقویت بیشتر ادغام با پایین دست مشتریان در پایتخت. SAIC و عمق همکاری معنى است با موفقیت کپی شده قبل از مدل Beiqi، شرکت در زمان فرصت به زنجیره تامین SAIC وسایل نقلیه انرژی جدید را وارد کنید، همچنان به اجرای کارخانه سرمایه گذاری مشترک حمایت از تولید استراتژی مشتری بزرگ.