سونی لیتیوم باتری کارخانه: کارخانه های شش روز سه شنبه به سر کار معلق هنوز هم وجود دارد

- Jan 11, 2017-

سان فرانسیسکو (رویترز)--شرکت سونی دوشنبه آن کارخانه باتری لیتیوم یون توچیگی ژاپن روز سه شنبه، در حالی که شش کارخانه های دیگر که در تولید محصولات مانند کارت آیسی بازگشایی و خاموش ضبط دیسک است گفت:.

سونی می گوید شرکت مطمئن است زمانی که گیاهان دیگر به سر گرفته خواهد شد عملیات که بعضی از خواهد شد ساخته شده موجود برای تولید کنندگان دیگر، از جمله مشتریان خارج از کشور.

در مارس 11 زلزله و سونامی فاجعه سونی و ده ها تن دیگر از شرکت های ژاپنی برای بستن بوته و قطع تولید اقدامات گرفته اند. Japanand #39; s carmaker دوم بزرگترین موتور نیسان، برخی از عملیات خود را در کارخانه های پنج روز دوشنبه بازگشایی و انتظار می رود برای راه اندازی مجدد آن تولید خودرو اواخر این هفته. ژاپن به بحران هسته ای نشت قدر 9 سونامی و فاجعه سونامی که عمده تولید کننده به جهانی خودرو و صنعت فن آوری مواجه است.

موتور نیسان در بیانیه ای گفت که آن را تعمیر قطعات در آن Chuba توچیگی، یوکوهاما، کیوشو و نیسان Shatai گیاهان و تولید قطعات برای تولید خارج از کشور از سر گرفته و تولید ماشین به راه اندازی مجدد روز پنجشنبه برنامه ریزی شده است. اما بیانیه ای نیز گفت: Nissanand #39; s کارخانه دیگر در مقایسه با companyand #39; s شمال شرقی Japanand #39; s Yiweiqi کارخانه موتور طول می کشد زمان بیشتری برای از سرگیری عملیات.

نیسان Japanand #39; s بازار داخلی تولید خودرو در سهم خود از کل خروجی حدود 22 ٪. طبق پیش بینی گروه گلدمن ساکس، نیسان، توقف تولید خواهد شد یک روز از آن سود خالص حدود 2 میلیارد ین (حدود 24.8 میلیون دلار آمریکا) تاثیر.

توشیبا گفته شنبه که companyand #39; s گیاه در استان ایواته هنوز در حالت معلق تولید، گیاه برای تولید ریزپردازنده و سنسور تصویر سیستم باشگاه علوم کامپیوتر تراشه است. توشیبا گفت این است که برای بازگرداندن عملکرد این گیاه آغاز شده است اما هیچ جدول زمانی خاص است. خط تولید در کارخانه ژاپنی را برای یک ماه برای تعمیر تجهیزات آسیب دیده که تولید کوچک صفحه نمایش ال سی دی برای گوشی های هوشمند و دستگاه های دیگر تعطیل شده, توشیبا گفت.

Renesas الکترونیک worldand #39؛ chipmaker پنجم بزرگترین s عملیات در آن گیاهان هشت گذارده و هنگامی که تولید را سر گرفته خواهد شد نامشخص است. Renesas الکترونیک گفت: شرکت بعیده به تضعیف قبل از قدرت قطع برخی از کارخانه برق قطع می ماند تا پایان آوریل انتظار می رود.