طرح همکاری همکاری چین و آلمان

- Jul 29, 2017-

در سال 2014، چین و آلمان برنامه "برنامه همکاری چین و آلمان"، 4.0 صنعتی را به یک دوره جدید همکاری میان چین و آلمان امضا کردند. و از برنامه صنعت آلمان 4.0، "چین در سال 2025" استراتژی را یاد گرفت. در حقیقت، صنعت آلمانی 4.0 Ye Hao، China ساخته شده 2025 Ye Hao، اینترنت صنعتی ایالات متحده یو هائو، محتوای اصلی آنها سازگار است و به یک هسته - تولید هوشمند اشاره دارد. کل فرآیند صنعت 4.0 فرآیند ادغام مستمر اتوماسیون و اطلاعات است، بلکه فرایند تعریف جهان با نرم افزار است. 1501232320462020926.jpg

"حالت تمام خط" شروع به تولید باتری لیتیوم چین چین تولید شده است

پس از سه سال از اکتشاف و انباشت، صنعت 4.0 این مفهوم انتزاعی همه جانبه، در حال حاضر بیشتر و بیشتر تبدیل به یکپارچه و شکل گیرنده. در صنعت تجهیزات لیتیم، تحقق فعلی تولید هوشمند بیشتر بر چهار موضوع زیر تمرکز دارد: کل خط اتوماسیون، کنترل نرم افزاری، همکاری انسان و ماشین، فکری جدید محیط زیست. چهار تم ها به طور هماهنگ و توسعه مشترک، که شامل کلید برای باز کردن درب به آینده صنعت است. 1501232320556072963.jpg

بررسی آینده - "حالت تمام خط" و ایجاد محیط زیست جدید از ساخت هوشمند

همانطور که همه ما می دانیم، تولید هوشمندانه یئو هائو، صنعتی 4.0 که به ذکر است، تنها یک مشکل فنی نیست، بلکه یک نیاز از بالا به پایین، گام به گام برای ترویج مهندسی سیستم پیچیده است. مطابق، این فرمت را ایجاد کرد، همچنین جدید است. تهیه یک محصول یا ارائه دهنده خدمات دشوار است، در اکوسیستم های پیچیده برای زنده ماندن، برای پیدا کردن همکاران مکمل و متقابل، برای ایجاد سیستم همکاری، برای زنده ماندن در رقابت شدید بازار، دشوار است. صنعت تجهیزات لیتیم نیز درست است

اول، "مدل خط کامل" ایجاد شد

از شرکت های پیشرو در زمینه تجهیزات لیتیوم داخلی، پیرو فعلی تحت صلاحیت شرکت شنزن علم و فناوری، آموزشی ویبولیتین، Dongguan Yakang و دیگر ده شرکت تابعه، دارای هوش قوی و دیگر شرکای استراتژیک است. با تکیه بر سیستم استراتژیک "خط کامل تجهیزات + ربات + نرم افزار"، محصولات شرکت شامل فرآیند تولید لیتیوم در وسط و پایین تر می شود، به عنوان اولین و تنها می تواند تمام خط ارائه دهندگان خدمات، سطح فنی پیشرو داخلی

"خط کامل حالت" مطابق با سیستم MES، از مواد به داده های محصول می تواند در سراسر ردیابی، کنترل کیفیت ردیابی شود؛ تجهیزات، طراحی کم مصرف انرژی می تواند 30٪ برق را ذخیره کند؛ از طریق فرآیند جدید، طرح کلی خط و بهینه سازی تدارکات، همچنین می تواند کارکنان را نجات 60٪؛ وسایل نقلیه ویژه، طراحی گرد و غبار فلزی و سایر اقدامات امنیتی برای بهبود؛ و کل خط تحویل کوتاه، از تولید بعدی تجهیزات، تا راه اندازی نصب، تنها 120 روز تولید می شود.

"حالت تمام خط" شروع به تولید باتری لیتیوم چین چین تولید شده است

به گفته مدیر عامل شرکت فن آوری برنده، او آبیین در حال حاضر معرفی اکثر تجهیزات داخلی هنوز در اتوماسیون، فن آوری اطلاعات، مراحل اولیه هوش است. "به عنوان مثال، شرکت های جاری در حال حاضر بیشتر به سیستم MES توجه می کنند، تنها بخش کوچکی از اطلاعات برای رسیدن به مرحله نهایی تولید هوشمند است که هنوز هم باید انجام شود و بر اساس تعداد روزافزون خدمات نمونه و تجمع داده ها برنده خواهد شد. فناوری توانایی قدرت صنعت باتری را به سرعت به صنعت 4.0 برای ایجاد یک پایه محکم خواهد داشت. "برای" مدل خط کامل "آینده، او Ai Bin پر از اعتماد به نفس است.

دوم، "کل خط" و "کل بسته" بسیار متفاوت است

توسعه تجهیزات ویژه باتری لیتیوم نه تنها یک عملکرد ساده برای رسیدن به آن است، و در حال حاضر بیشتر نگران دقت در تجهیزات، امنیت و سازگاری محصول، وضعیت صنعت و روند توسعه آینده، با کل خط از ظرفیت برای حل تجهیزات مزیت سازمانی واضح است. برای مثال، اولین تکنولوژی "حالت تمام خط" را برای جذب بسیاری از پیروان صنعت برنده، برخی از تولید کنندگان تجهیزات باتری لیتیوم قدرتمند، خط تولید کلی تجهیزات ظرفیت عرضه، "حالت بسته کامل"، "کل خط ارائه" و دیگر کلمات جدید معلوم شد.

"حالت تمام خط" شروع به تولید باتری لیتیوم چین چین تولید شده است 1501232320649067282.jpg

با توجه به صنعت باتری در چین برای درک صنعت، دستگاه پوشش Yakang، ماشین پیچ و تاب، جدید Pu برای ارائه دستگاه و دستگاه برش با سرعت بالا، دستگاه دوبل بیت، Ding از دستگاه تزریق و سیستم های Hui MES و سایر محصولات در بازار بیشتر است. و شرکت های تابعه یک زنجیره ارزش کامل از پلت فرم مشترک برای استراتژی گروه فن آوری های برنده برای ایجاد پشتیبانی پایدار و کارآمد تشکیل شده است. دیدگاه جامع، "حالت بسته کامل" به نظر کمبود رقابت هسته ای و تکنولوژی باتری در تجهیزات باتری لیتیوم را در کل خط از مزایای منحصر به فرد به دست می آورد.

همجوشی مرزی - "او سنگ" برای باز کردن یک سفر جدید از تولید هوشمند است

بازار همیشه در ظرفیت بالای باتری داخلی درهم ریخته است، در حالی که روند جهانی را نادیده می گیرد! در حال حاضر، عمومی، GM و سایر قیمت های بین المللی خودروهای اولویت بندی شده، استراتژی برق را ارتقاء داده اند و به طور پیوسته ترویج می کنند، جریان جهانی توسعه وسیله نقلیه الکتریکی باز شده است، چین بدون شک مهمترین بازار وسایل نقلیه انرژی جدید جهان است. وسایل نقلیه جدید انرژی برای حفظ سطح بالایی از رفاه، گسترش گسترده در شرکت های باتری قدرت در حال پیشرفت هستند، که با کیفیت تقاضای تجهیزات لیتیوم و افزایش کلی مواجه می شود.

سنگ کوه او، شما می توانید به جید حمله کنید. در اکوسیستم تولید هوشمند، رقابت بین شرکت ها به نظر می رسد متقاطع، تقسیم شده و غیره، "بر روی تجزیه و تحلیل استاندارد" تبدیل خواهد شد و بیشتر و بیهوده است. این که آیا یک شرکت بتواند مزیت رقابتی را حفظ کند، به اندازه کافی تجزیه و تحلیل همان نوع نیست، و لازم است که مرز بین زمینه های مختلف ادغام شود و ساختار کل اکوسیستم را درک کند تا مزایای خود را ادامه دهد.

بنابراین، ما باید به دیگر مناطق تولیدی هوشمند نگاهی بیندازیم، این لینک آنها چگونه است. به عنوان مثال، از پلت فرم کارخانه فاینال فای زیمنس برای فورد، پلت فرم گیاه دیجیتال می تواند مشکلات را در اسرع وقت شناسایی کند، بهینه سازی روند و به اشتراک گذاری داده ها در زمان واقعی، پشتیبانی از تایید مجازی کارخانه جهانی، برای رسیدن به 100٪ کاملا خودکار است.

گرچه کنتراست ساده بین صنایع مختلف بی ادب و نامطلوب است، اما حداقل به ما الهام می دهد: صنعت لیتیوم، موانع تولید هوشمندانه می تواند از طریق ابزارهای فنی شکسته شود. او آبیین گفت که این شرکت هدف مطالعه از موسسه ژاپن و شنژن را هدف قرار داده است از چارچوب صنعت لیتیوم محصور، از صنایع دیگر مواد مغذی یاد بگیرند، معرفی جسور دیگر حرفه ای صنعت برای رسیدن به تجهیزات اتوماسیون لیتیوم، هوشمند و فناوری اطلاعات. "در حال حاضر، این شرکت در حال توسعه تحقیق و توسعه محصولات تجهیزات با دیگر تجهیزات کسب و کار" نسل شکاف "به دست آورد." او Aibin گفت.

به طور کلی، اگر چه کسب و کار لیتیوم فردی با مزایای استفاده از اولین حرکت دهنده، فن آوری، نام تجاری و منابع مشتری برای ایجاد یک لبه پیشرو بوده است، اما تولید هوشمند شامل شامل، اکثریت قریب به اتفاق شرکت، سخت است به طور مستقل اداره، تقسیم کار روند روند این صنعت است. مزایای شرکت ها می توانند بر مزایای موجود در یک منطقه خاص در عمق تکیه کنند، بنگاه های نوظهور همچنین باید مسیر مشخصی از توسعه و موقعیت روشن را داشته باشند تا از جریان عمومی جلوگیری شود.