Redflow تصمیم می گیرد که جریان باتری ها یک فروش سخت برای برنامه های مسکونی است، تغییر تمرکز به Telcos

- Aug 04, 2017-

راه انداز جریان باتری استرالیا Redflow به دنبال پیگیری بازار ذخیره سازی مسکونی است. 270px-Gem_prince.jpg

این شرکت اکنون تمرکز خود را از مشتریان مسکونی به برنامه های پشتیبان گیری مخابراتی، و همچنین بخش های بازرگانی، صنعتی، خاموش شبکه و ضعیف شبکه تغییر می دهد. یک نظرسنجی استراتژیک که امروز منتشر شد، نتیجه گرفت که موفقیت با استفاده کنندگان اولیه در بازار مسکن به یک استراتژی فروش بلندمدت قابل قبول تبدیل نشده است.

این نشان دهنده یک شکست برای نظریه ای است که جریان باتری می تواند لیتیم یون را برای استفاده در خانه بکشد. پیش از این، Redflow ادعا کرد که ZCell 5 کیلووات، 10 کیلووات ساعت باتری لیتیوم یون در هر کیلووات ساعت با هزینه، ایمنی، عمر مفید و سرعت شارژ بهتر عمل می کند. با این حال، هزینه لیزری پیشنهادی، لیتیوم یون برنده روشن است.

مدیر اجرایی سایمون هاکت در این گزارش روز چهارشنبه گفت: "بررسی استراتژیک اشاره می کند که باتری های Redflow گران تر از باتری های لیتیوم با قابلیت تولید بالغ و حجم بالایی هستند." این شرکت "به فروش ZCell برای پاسخگویی به تقاضای تقاضای بخش مسکونی ادامه خواهد داد در حالی که به رسمیت شناختن این که رقابت، حساسیت به هزینه و کالیبراسیون ممکن است پتانسیل رشد این قطعه را برای Redflow افزایش دهد."

برخی از متقاضیان اولیه مایل به پرداخت هزینه ای برای سیستم های جریان زنجیره برومند طولانی مدت هستند، اما هکت تایید کرد که این فروش لزوما به یک بازار پایدار تبدیل نمی شود. اکثر مشتریان باتری مسکونی تمایل دارند قیمت کم پیش قیمت را اولویت بندی کنند، که از سیستم های لیتیوم یونی که به شدت مورد استفاده قرار می گیرند، حمایت می کند.

این شرکت همچنان به ارائه باتری ZCell مسکونی در اقیانوسیه، جنوب شرقی آسیا و جنوب آفریقا ادامه می دهد و فعالیت های خود را در ایالات متحده و اروپا ادامه می دهد.

تاثیر مالی مالی سیاست خالص انرژی 2.0

الان دانلود کن

DNV GL امتیازدهی اطمینان ماژول PV 2017 را منتشر می کند

الان دانلود کن

این تغییر در استراتژی یک دوره پر سر و صدا برای شرکت است. در ماه ژوئن گذشته، بعد از اینکه محصولات باتری گلکسی نوت اجرایی شد، شرکت در ماه آوریل محصولات خود را متوقف کرد تا مشکلات فنی مربوط به ناخالصی در الکترولیت را حل کند. هکت مسائل دیگر با باتری های مستقر، از جمله مسائل مکانیکی، دوچرخه سواری نامناسب و "استرس غیر منتظره" را بررسی کرد.

Redflow در اوایل ماه جاری پس از آزمایشی آزمایشگاهی دیگر، فروش خود را از سر گرفت، اما مشکلات زنجیره تامین چشم انداز شرکت را تغییر داده است.

این شرکت تولید خود را از جوارز، مکزیک به محل در آسیای جنوب شرقی برای کوتاه کردن فاصله بین تولید و مشتری، جایگزین خواهد کرد.

این طرح برای ضرب و شتم باتری های اسید سرب اسید برای حمایت از برخی از 2.8 میلیون برج مخابرات ارتباطی آسیا است. Telcos به این برج ها نیاز دارند و در همه زمان ها اجرا می شوند، اما اغلب آنها در مکان های دور افتاده با شبکه های بی نظیر قرار می گیرند.

باتری های سرب اسید در این شرایط رنج می برند. امید به زندگی این فناوری در معرض گرمای شدید و دوچرخه سواری مکرر و عمیق قرار می گیرد. باتری های جریان زرد بروم طراحی شده اند که در این شرایط انجام می شوند و می توانند از هزینه های بالا استفاده کنند.

Fluidic مبتنی بر آریزونا در مقیاس قابل توجهی با فروش باتریهای کاتد روی-هوا به این بازار در داخل و اطراف اندونزی دست یافته است. در تنظیمات راه دور، ممکن است براساس قیمت به جای انگیزه های دولتی، با کم و یا هیچ رقابتی از فروشندگان دیگر، فروش شود.

باتری های جریان ممکن است مزایای بیشتری نسبت به باتری های لیتیوم یون داشته باشند. اما آنها نمیتوانند در مقیاس رقابت کنند.

باتری های مسکونی لیتیوم یون ... در بعضی موارد دارای داده های عملکردی دو ساله هستند، در حالیکه جریان های مسکونی بیش از چندین بار در یک بازار کوچک در حال گسترش نیستند، "برت سیمون گفت:" پشت تحلیل گر ذخیره سازی متر در تحقیقات GTM. "باتری های جریان به طور کلی تا به امروز استفاده های زیادی از زمینه را دیده اند و اکثر آنها در مقیاس نرم افزار بوده است."

باتری های جریان برای استفاده از ظرفیت های بزرگ بهتر هستند. آنها هزینه کمکی برای پمپ ها و مخازن را دارند، اما ظرفیت ظرفیت انرژی را نسبتا کم می کنند؛ بهترین بازپرداخت از تنظیمات طولانی تر می آید. برنامه های مسکونی محدودیت سیستم را می دهند.

Hackett نوشت: "Redflow اعتماد به نفس دارد که مسیر عملیاتی که در اینجا توضیح داده شده، قابل اعتماد و مناسب است و بهترین چشم انداز موفقیت تجاری را برای شرکت فراهم می کند."

* این داستان اصلاح شده است تا روشن شود که Redflow تمرکز خود را بر روی ذخیره سازی مسکونی متوقف نمی کند بلکه تمرکز بیشتری بر بخش مخابرات دارد.