رتبه بندی بالا سه تکنولوژی OptimumNano پشت موفقیت راه است؟

- Jul 25, 2017-

ژانویه 2017 با توجه به آمار چین شیمیایی و فیزیکی انجمن صنعت برق 44 2016 قدرت باتری لیتیوم-یون شرکت تولید مجموع 46.668 میلیارد وات فروش باتری لیتیوم-یون 43.354 میلیارد کیلووات ساعت (از جمله صادرات)، به قدرت دستیابی به درآمد فروش 78.631 میلیارد یوان. در میان آنها، فروش لیتیم آهن فسفات 27.797 میلیارد کیلووات ساعت حسابداری 64.1 ٪.

فروش باتری لیتیوم یون قدرت برترین شرکت های تکمیل عواید فروش 69.434 میلیارد یوان از انواع مختلفی از باتری لیتیوم یون قدرت فروش مجموع 37.526 میلیارد وات کندی Ruiwo تماما متعلق به Watma تابعه در درآمد فروش و فروش سوم قرار گرفت.

رتبه بالا سه، Powerma قدرت فن آوری باتری پشت موفقیت راه است؟ در حال حاضر ما آمده به پیدا کردن.

تنگنا از زندگی شکستن، 10 دقیقه سریع شارژ به اتهامات را حل کند

استقامت یکی از بزرگترین مشکلاتی که محدودیتهای استفاده از وسایل نقلیه جدید انرژی است.

OptimumNano در حال حاضر نزدیک به باتری نوآوری تکنولوژی و وسایل دیگر به صورت فعلی معضل توجه قرار گرفته است. فن آوری باتری شارژ سریع تکنولوژی رقابت اصلی آب تبدیل شده است. آب باتری شارژ سریع با سرعت بالا با اندازه ذرات کوچک سال، ذرات کوچک به اندازه گرافیت مصنوعی، شارژ سریع شارژ الکترولیت و تخلخل بالا دیافراگم برای اطمینان از باتری سریع است عملکرد Wattech 32650-5.0Ah باتری شده است بدست آمده 6 C شارژ جریان ثابت از 90% 6 چرخه ج 1000 هفته 3 C چرخه هفته 2000.

بر اساس فن آوری شارژ با سرعت بالا با سرعت بالا و حالت آزاد کم عمق کم عمق، خودرو الکتریکی خالص بارگیری و تخلیه بار به اتهام برای 10 دقیقه, 30 می توانید استفاده کنید % SOC، به طور کامل تضمین عملکرد وسایل نقلیه الکتریکی. در حال حاضر آب باتری بوده است به دست داده شده 6 C شارژ و تخلیه، گروه ج 2 و 3 شارژ و دشارژ که 20-30 دقیقه پر از برق سریع شارژ سرعت 2 - 4 برابر بیشتر از همسالان است.

تکنولوژی باتری های نوآورانه، طوری که OPTIMUMNANO دستیابی به موفقیت در زندگی تنگنا، برنده بازار به طور گسترده ای شناخته شده است. از 2 ژوئن آب مدل توصیه کاتالوگ مجموع 119 از کدام 50 خالص خودرو الکتریکی 50، رتبه اول حمایت کرده است.

به گفته دکتر رائو مو دقیقه رئیس موسسه تحقیقاتی باتری OptimumNano موسسه تحقیقات آب باتری بیش از 1500 تیم تحقیق & D کار در تکنولوژی برش لبه در محصول مدیریت تست، و توسعه فن آوری سیستم است. در سال های اخیر و تعهد به پروژه نوآوری باتری قدرت ملی ملی علوم و فناوری برنامه مباحث کلیدی تحقیق و توسعه برنامه های ملی و دولت ملی و استانی و شهری دیگر پشتیبانی پروژه های علم و فناوری 23, درخواست بیش از 1400 ثبت اختراعات چینی اختراعات بین المللی 8، به عنوان سطح داخلی پیشرو علمی تاریخ است و دستاوردهای تکنولوژیک پنج شناسایی. از طریق همکاری تولید و تحقیق، و فعالانه نتایج تحقیقات فن آوری باتری پیشرفته داخلی و خارجی جذب و سازماندهی تیم تحقیقاتی تمام وقت انجام مهندسی تکنولوژی تحقیق و توسعه، به منظور دستیابی به پژوهش های بنیادی و صنعتی بدون درز docking.

نه تنها از طریق تنگنا جدید عمر باتری خودرو انرژی، آب در عملکرد ایمنی باتری نوآوری تکنولوژیکی نیز لکه های روشن است.

از طریق تعدادی از آزمون های افراطی، با امنیت سخت

امنیت اساسی است. تنها به ارائه محصولات سالم مصرف کنندگان مایل به اعتماد و انتخاب اتومبیل های برقی هستند. OptimumNano تاسیس ایمنی باتری، گروه امنیتی سیستم و از طریق ارتقاء دروس داده زمينه نظارت امنیتی تست، و بهبود خدمات پس از فروش و تعمیر و نگهداری سیستم و دیگر ترکیب نرم و سخت، مجهز به آب چرخه باتری سیستم قطعات و وسایل نقلیه بیش از 100 شاخص های جمع آوری داده های زمان واقعی و انتقال به پس زمینه نظارت سیستم هشدار موقع موقع پردازش، بهبود مستمر عملکرد ایمنی قدرت باتری.

در همان زمان، آب باتری از طریق تست قدرت داخلی و بین المللی و صدور گواهینامه، طب سوزنی و اکستروژن و اتصال کوتاه و سایر آزمون های ایمنی استانداردهای تست با عملکرد عالی امنیتی است. در میان آنها، باتری فسفات آهن لیتیم تازگی به روز رسانی به ساختار گروه با یک تک سلول ماژول حفاظت شکستن باتری مشکل ضد آب.

"ما باتری عملکرد ضد آب بسیار بالا در 10 متر عمق آب خیس خوردن برای نیم ساعت قرار داده شده است مشکلی نخواهد بود." آب ارتقا قدرت باتری بسته گذشته ملی جدید انرژی خودرو محصول کیفیت نظارت و بازرسی مرکز نظارت داشته باشند.

علاوه بر این، آب باتری درجه حرارت هنوز هم کم، زندگی و دیگر جنبه های پیشرفت های فن آوری است. آب برای اولین بار در صنعت به توسعه باتری دمای پایین است و در هیلونگجیانگ، ارومچی، Hohhot و دیگر مناطق سرد شمالی و بهره برداری پایدار و اطمینان حاصل شود که استفاده از پس زمینه شارژ سریع استفاده از چرخه به 8 سال بوده است شرایط گارانتی.

آب از باتری به سوزن بسته فشار اتصال کوتاه خارجی, قیمت اجحاف کردن ترشحات، فراری حرارتی، تلنگر، قطره و لرزش و دیگر شرایط فوق العاده و غیر طبیعی خواهد شد نمونه آزمون برای حفظ امنیت سیستم و باتری و قابلیت اطمینان.

به سطح ایالتی جدید انرژی صنعت خودرو پایه و موسسه تحقیقات آب باتری، آب R & توسعه و تولید باتری فسفات آهن لیتیم در امنیت، ثبات و طول عمر در سطح بین المللی پیشرو هستند.

بین المللی سطح هوشمند کارخانه, 4.0 صنعتی مدل بار

ساخت هوشمند است توسعه صنعت باید رقابت برای زمین بالا، تحلیلگران صنعت وجود دارد اگر چه تولید داخلی فعلی قدرت باتری تا بیش از 170 شرکت اما به دلیل درجه کم اتوماسیون, بسیاری از شرکت نشان می دهد ویژگی های "کم سه": بهره وری پایین تولید و بهره وری پایین و ایجاد قابلیت همکاری اطلاعات عملیاتی نامناسب, به طور جدی تاثیر کلی عملکرد باتری قدرت و واقعا به دیدار با الزامات فنی پایین دست شرکت, به ماشین جریان اصلی تامین زنجیره قدرت تامین کننده باتری نادر.

OPTIMUMNANO همچنین طرح تولید سیستماتیک هوشمند در این منطقه مستقر و تدریج در آن اجرا شده است. این قابل درک است که آب در شنژن دفتر مرکزی و دفتر مرکزی آن Weinan و جاهای دیگر برای ساخت کشور پیشرو هوشمند کارخانه - مغازه های جدید قدرت باتری خودکار بسته، باز باتری داخلی استوانه قدرت تولید هوشمند اولین خط تولید.

Jinlin لی OptimumNano رئیس جمهوری ما حسابی داد. راندمان تولید کارخانه های هوشمند از کارگاه سنتی نزدیک 8 بار افزایش یافته؛ در هزینه های کار، ماشین به جای تعداد زیادی از مصنوعی، ذخیره بیش از 1000 یوان در سال انتظار می رود. کارخانه های هوشمند توسط استاندارد و استاندارد سازی و اتوماسیون، تا حد زیادی بهبود کیفیت محصول و خروجی بهره وری آورده.

آن گزارش شده است که آب بسته تولید کارگاه مجموعه اتوماسیون اطلاعات فن آوری هوشمند در یکی از طریق ابر پردازش داده ها برای رسیدن به تولید اتوماسیون عملیات تشکیل مجموعه ای از داده ها، اطلاعات، خدمات یکپارچه سیستم. از کارگاه هوشمند از همه باتری را به OPTIMUMNANO برای ساخت یک شبکه بزرگ از اطلاعات پلت فرم نظارت تشکیل داده های به اشتراک گذاری گنجانیده شده است. کارگاه هوشمند نیز می تواند کلیدی برای تکمیل فرآیند طراحی، تمام تجهیزات را می توان تشخیص هوشمند.

در حال حاضر علاوه بر ستاد شنژن و Weinan پایه، آب هوشمند کارخانه نیز در فرودگاه لینفن Hohhot شیان و دیگر برنامه های مکان فرود. آب برای ساخت کارخانه هوشمند سطح جهانی صنعت تظاهر کنندگان دوران 4.0، ما صبر کنید و ببینید.

برای ایجاد صنعت انرژی جدید در ارزن صنعت کاملا یکپارچه زنجیره

همانطور که همه میدانیم، ارزن با برچسب مقرون به صرفه به دنیا آمد. "آیا شما، من فقط می خواهم جاده به سیاه و سفید، موافق به حرکت مردم اما قیمت عادلانه محصولات است." گردنبند گل ژوئن گفته است. در این تفکر تلفن ارزن به بازار، قیمت گذاری را یک استراتژی مقرون به صرفه از سال 2011 تا 2015، ارزن به Cuikulaxi جاروب صنعت تلفن های هوشمند.

پدر مدیریت کسب و کار مدرن پیتر دراکر ابر: "امروز رقابت بین شرکت، نه رقابت بین محصولات و خدمات، اما رقابت بین مدل های کسب و کار!" ارزن استراتژی مقرون به صرفه برای اقیانوس آبی و OptimumNano فکر کردم که هر کس می تواند وسایل نقلیه جدید انرژی را ندارند، مقرون به صرفه انرژی وسایل نقلیه جدید برای مفهوم همان بازیگران.

"ما باید نوآوری مدل کسب و کار کامل، عمودی باز کردن زنجیره صنعتی، افقی مشترک بیش از 1000 مربوط به انرژی کسب و کار جدید، ایجاد اتحاد نوآوری OPTIMUMNANO." گفت: OPTIMUMNANO رئیس گروه لی Yao. شرکت های همکار پوشش جدید انرژی صنعت خودرو زنجیره مواد اولیه و اجزای اصلی و شبکه های فتوولتائیک انرژی میکرو شبکه ذخیره سازی، خودروسازی و با وسایل نقلیه جدید انرژی مربوط به بستر عملیاتی، مالی خدمات، موسسات آموزش عالی و علمی موسسات تحقیقاتی.

در حال حاضر، در سطح فنی محصول کیفیت تحویل و خدمات دسترسی به فاو چین، دانگ فنگ موتور، گراند کانال، چین سنگین کامیون Haowo، Xiamen تیپ طلایی، نانجینگ Jinlong، Zhongtong اتوبوس، شانگهای Shenlong، نماینده یین لانگ، جون تنگ آب بل اروپایی و دیگر شرکت های شناخته شده داخلی خودرو شکل گیری میزان قدرت باتری تولید جدید انرژی خودرو بر اساس سفارش خرید، ارتقاء، تشکیل یک مدل کامل به رسمیت شناخته شده. آب شرکت قطعات اصلی همراه با سازندگان اتوبوس به جدید انرژی اتوبوس فروش عملیات ها تا پایان سال 2016 یکپارچه، اتحاد نوآورانه حالت خالص اتوبوس برقی استان از 17 استان و شهرستانها 26 وارد شده است.640.webp (5).jpg

یکپارچه سازی زنجیره صنعت انرژی جدید برای ایجاد اقتصاد مشترک امنیت هوشمند محصولات با کیفیت بالا، قیمت خودروهای جدید انرژی مقرون به صرفه، آب تبدیل به ارزن صنعت انرژی جدید، جامع ارتقاء صنعت انرژی جدید بازیگران قیمت انقلاب.

کنترل شبکه های بزرگ داده ها مکانیزم پاسخ 7 X 24 ساعت

مرکز تحقیقات داده های بزرگ آب، 500 متر دور از کارخانه هوشمند. در این 3000 متر مربع از پایگاه داده، صفحه الکترونیکی در زمان واقعی نمایش وسایل نقلیه و اطلاعات باتری در حال اجرا در سراسر کشور. "از هوشمند کارخانه از باتری به OPTIMUMNANO برای ساخت شبکه بزرگ خود را از اطلاعات پلت فرم نظارت بر زمان واقعی مجموعه های خودرو و باتری شرایط داده ها به موقع به پس زمینه و کاربر ارسال گنجانیده شود خواهد شد خودرو و باتری شرایط هشدار دهنده اطلاعات به عدم تشخيص هوشمند، موثر حذف وسایل نقلیه جدید انرژی عامل خطرات ایمنی. "گفت: رئیس جمهور OPTIMUMNANO لی Jinlin.

آن را درک است که سیستم های شبکه قدرت متشکل از خودرو ترمینال، ابر رایانه مرکز پردازش اطلاعات پلت فرم مدیریت متشکل از سه قسمت از طریق وسیله نقلیه نصب شده بر روی تجهیزات ترمینال خودرو محل, سرعت, صفحهٔ داده قدرت پارامترهای مسیر و قدرت باتری داده و دیگر داده انتقال به پس زمینه، ابر محاسبات پردازش مرکز از طریق تجزیه و تحلیل داده ها نوشته شده به پایگاه داده، و در نهایت در پلت فرم مدیریت اطلاعات از طریق رابط چند ترمینال برای نشان دادن.

در حال حاضر، شبکه بارور در شهرهای استان 26 کشور 17 متصل شده، تعداد وسایل نقلیه آنلاین بیش از 20000 واحد. با تکیه بر تیم خدمات محلی نگهداری شبکه ولوو همچنین مکانیزم 7 X 24 پاسخ به تعامل تمام وقت آنلاین و آفلاین ایجاد کرده است. دسترسی به سیستم علاوه بر فاو دانگ فنگ Jinlong نانجینگ، Xiamen طلایی تیپ و شرکت های معروف اتومبیل دیگر انتقال قدرت موتور و دیگر شرکت های بالادست و پایین دست نیز شده است.

به منظور قادر به خدمت مشتریان اولین بار به عنوان اوایل 2008، آب را در آموزش از بیش از 300 نفر از تیم خدمات پس از فروش شده. به گفته دکتر رائو "ما برای حل این مشکل یک ساعت تلاش." 7 x 24 ساعت پاسخ ساز و خدمات پشتیبانی Watma اعتماد شخصی و حرفه ای و جامع خدمات.

640.webp (7).jpg