معرفی ملکه سخنرانی بیل وسایل نقلیه الکتریکی

- Jun 23, 2017-

خدمات بزرگراه و ایستگاه های ممکن است مجبور به نصب برق شارژ امتیاز به عنوان بخشی از برنامه دولت بریتانیا "رهبر جهان در صنایع جدید" شود.subsidizinge.jpg

خودکار و بیل وسایل نقلیه الکتریکی به تشویق استفاده از اتومبیل های برقی و رانندگی خود معرفی خواهد شد، دولت اعلام کرد در سخنرانی ملکه.

اولین اتومبیل تمام برقی در بریتانیا ساخته شده استاز خط تولید نورد در 2013، و دولت می خواهد "تقریبا در هر ماشین و ون به صفر انتشار توسط 2050".

بیش از 36.7 میلیون وسایل نقلیه مجاز در انگلستان، تنها بیش از 100.000 با کمک دولت کمک پلاگین ماشین خریداری شده اند.

سرعت تصویب توسط تعدادی از عوامل از جمله درک هزینه وسایل نقلیه الکتریکی, به گفته دکتر بن لین, مدیر در شرکت نقطه شارژ Zap نقشه کند کرده است.

با این حال، ادراک را برای خود همیشه دقیق نیست، دکتر خط آسمان اخبار به تازگی نسبی بسیاری از مدل های ماشین الکتریکی ساخته شده قیمت خود را بالاتر از سایر وسایل نقلیه به نظر می رسد گفت:.

دسترسی به اتومبیل های برقی دست دوم ساخت آنها را بیشتر مقرون به صرفه است.

به عنوان دسترسی به نقاط و سرعت شارژ شارژ فاصله اتومبیل های الکتریکی قادر به شارژ یک باتری سفر هستند نیز مصرف کنندگان، دلسرد است.

خط دکتر به او گفت: "به شدت مورد استقبال" دولت پیشنهاد قانون.

"همراه با دسترسی آزاد، این دقیقا چه نیاز بازار و رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی خواهد شد به استقبال این تحول" او گفت.

ثبت نام از وسایل نقلیه الکتریکی, در حال افزایش است با 13,800 بودن ثبت نام در سه ماهه اول سال 2017، افزایش 17 درصد در مدت مشابه در سال قبل.

اگر چه دولت متعهد به صرف £600 m در این مجلس به حمایت از بازار تولید گازهای گلخانه ای فوق العاده کم بود گفت قصد دارد سرمایه گذاری اضافی امتیاز شارژ الکتریکی، اعلام نشده است.

قانون جدید همچنین به پشتیبانی بریتانیا تولید و نوآوری اجازه می دهد خود رانندگی اتومبیل به کار در کشور هدف.

اوایل سال جاری،تست اتومبیل های برقی خود رانندگی توسط تولید کننده نیسان صورت گرفتدر جاده های عمومی در لندن.

تحقیقات رسمی نشان می دهد بازار برای وسایل نقلیه خودکار در بریتانیا می تواند ارزش £28bn توسط 2035 باشد.

این آن اجباری موتور خودرو بیمه برای پوشش دادن وسایل نقلیه خودکار که ادعای غرامت به سرعت می تواند در صورت هر گونه حوادث پرداخت می شود را پشتیبانی می.