کبک استراتژی جدید انرژی در مقیاس بزرگ شامل خورشیدی

- Jun 28, 2017-

کبک وزارت انرژی و منابع طبیعی (MENR) پرده اول طرح عمل سیاست انرژی 2030 که در آوریل سال 2016 آغاز شد و سپس توسط مجمع ملی محلی را از طریق قانون اجرای سیاست های انرژی 2030 و اصلاح شده مقررات قانوني مختلف در دسامبر سال گذشته.

پلان 2017 20120 بسته 42 اقدامات است که انتظار می رود برای کمک به انتقال استان کانادا به انرژی پاک در طول سه سال آینده است.

با توجه به سند MENR در مقیاس بزرگ خورشیدی, که یک گزینه است که هرگز به طور جدی توسط دولت های محلی تا به امروز، در نظر گرفته شد بود خواهد شد در حال حاضر تبدیل به بخشی از استان انرژی مخلوط. MENR اعلام کرد که اولین خلبان پارک خورشیدی توسط ابزار های دولتی محلی که مدیریت منطقه نسل، انتقال و توزیع برق آبی کبک ساخته خواهد شد.

اگر چه MENR اندازه پارک خورشیدی روزنامه محلی را مشخص استLaPresse.caگزارش می دهد که گیاه حتی ممکن است رسیدن به 100 مگاوات ظرفیت. سایت برای پروژه، با این حال، هنوز رتبه دهی نشده است شناخته شده است. قصد دولت می تواند برای تست چگونه قدرت تولید شده توسط تجهیزات خورشیدی بزرگ در سیستم قدرت های منطقه ای یکپارچه است. علاوه بر این، سند MENR را نشان می دهد که پروژه می تواند تا پایان سال جاری راه اندازی شد.

پلان 2017 20120 چگونه تکنولوژی PV برای نسل توزیع شده کارآمد تر می توان آزمایش شامل.  کبک آبی است در حال حاضر حمایت از نصب PV و سیستم های قدرت تجدید پذیر انرژی با ظرفیت تا 50 کیلو وات از طریق اندازه گیری خالص. صاحبان سیستم PV می تواند قدرت مازاد خود را به شبکه آب کبک در ازای اعتبار کیلووات ساعت است که می تواند به صورتحساب برق خود را اعمال می شود تغذیه در حال حاضر. طرح باز به مشتریان مسکونی کشاورزان و کسب و کارهای کوچک است.23TESLACHINA-master768.jpg

پلان کامل توسط énergétique گذار کبک (TEQ)، نهاد عمومی است که برای حمایت از بخش انرژی مدیریت می شود. آژانس همچنین برای ترسیم برنامه ها و اقدامات لازم برای دستیابی اهداف انرژی تعیین شده توسط دولت است.

تحت سیاست انرژی 2030 دولت کبک را 40% کاهش میزان استفاده از زغال سنگ حرارتی افزایش 25% سهم انرژی های تجدید پذیر در کل انرژی تولید و افزایش انرژی زیستی گیاهی برای از بین بردن مصرف فرآورده های نفتی با هدف قرار دادن productionby 50%.

در مقایسه با همسایه انتاریو است که بیش از 2 ج PV ظرفیت نصب شده است، کبک تنها چند صدها کیلووات خورشیدی متصل به شبکه آن است. ظرفیت PV آنتاریو نشان دهنده اکثریت قریب به اتفاق کانادا تجمعی متصل به شبکه قدرت PV.