باتری قدرت چشم انداز یا به سرمایه گذاری 2017 نقاط داغ

- Jan 13, 2017-

از سال 2016 Chinaand #39; s قدرت باتری صنعت به توسعه سریع اما انگیزه مستقیم آن را برای توسعه - جدید انرژی صنعت خودرو وارد دوره تنظیم سیاست Chinaand #39; s صنعت برق باتری را به صورت چالش ها، چشم انداز گسترده تر می شود. وجوه بازار به ماندن در جریان، متمرکز شده است توجه خود را به این چشم انداز امیدوار کننده و بالقوه شرکت ذکر شده، قدرت باتری صنعت انتظار می رود برای تبدیل به سرمایه گذاری نقطه بعدی.

باتری قدرت چشم انداز یا به سرمایه گذاری 2017 نقاط داغ

30 دسامبر سال 2016 چهار وزارتخانه صادر andquot; در تنظیم وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج استفاده از یارانه های مالی andquot; که بدان معنی است که وسایل نقلیه جدید انرژی و صنعت بالادست باتری در کیفیت محصول و سطح فنی به مرحله اساسی افزایش تمرکز کنید. قدرت باتری در طلیعه در فرصت های توسعه در همان زمان رو نیاز فوری به هضم بیش از حد ظرفیت افزایش فرآیند ساخت تقویت توسعه محصول، افزایش همکاری های زنجیره ای صنعتی و مسائل دیگر.

صنعت در انتظار می رود برای تبدیل به سرمایه گذاری نقاط داغ

Chinaand #39; s صنعت برق باتری تعداد زیادی و بسیاری از شرکت ها با موفقیت در بازار سهم A ذکر شده است، از طریق شرکت های ذکر شده در سال 2016 سه ماهه سوم درآمد را می توان در سنتی ادواری مربوط به صنعت شرکت ها در برابر مایکروسافت محیط انرژی جدید عملکرد کلی بخش خودرو به خوبی، رانندگی صنعت باتری قدرت شده اند بالاتر. وجوه بازار به ماندن در جریان، متمرکز شده است توجه خود را به این چشم انداز امیدوار کننده و بالقوه شرکت ذکر شده، قدرت باتری صنعت انتظار می رود برای تبدیل به سرمایه گذاری نقطه بعدی.

بررسی سه چهارم اول، بهره گیری از صنعت خودرو جدید انرژی برای ارتقاء و تقاضای داخلی، تولید کنندگان باتری لیتیوم به ویژه تولید کنندگان باتری لیتیوم قدرت همچنان به گسترش مقیاس تولید. فهرست شرکت های فن آوری باتری لیتیوم به تست تجهیزات کسب و کار در حال رشد است به سرعت، رانندگی companyand #39; s عملکرد رشد سریع.

آخرین اخبار نشان می دهد که لیتیوم هواپیمایی چین نیز در نیمه اول سال 2016 قدرت جهانی تولید کنندگان باتری لیست ده بالا لطف پیشرفت فوق العاده ای زمینه اتوبوس برقی در همان زمان به عنوان شرکت های فهرست شده داراي رتبه بندی نامزد شده است، لیتیم هواپیما زیردریایی و پروژه های دیگر نیز دستاوردهای.

پیش از این وزارت صنعت اعلام specificationsandquot صنعت خودرو قدرت باتری; andquot; کسب و کار هماهنگ کردن راهنما (چهارم)، Chengfei، میلیارد لی، انرژی هوشمند و دیگر شرکت های ذکر شده با موفقیت نامزد. با توجه به مقررات از ماه مه سال جاری شرکت های جدید خودرو انرژی پوشه یک بار باتری را وارد کنید، نمی خواهد بود قادر به گرفتن یارانه های مناسب. همانطور که شرکت های پیشرو باتری قدرت فرصت های بیشتر در صنعت خودرو انرژی جدید به تدریج داشته آینده Chinaand #39; s مستقل تحقیق و توسعه ریزی شالوده ای محکم.

فرصت های داخلی باتری

در نتیجه تاثیر ادامه انفجار باتری سامسونگ کره ای باتری مشکلات پنهان به تدریج ظاهر، برخی از تولید کنندگان داخلی به جای تولید کنندگان مطرح آغاز کرده اند، برخی از مدل ها برای فروش قطع شده اند. صنعت چین ساخته شده باتری به تدریج تبدیل به نظر اولیه از سازندگان خودرو هدف از کنترل هزینه ها و جایگزینی زمان از نظر دو، ماشین به طور طبیعی دوم و سوم تامین کنندگان برای مقابله با کمبود باتری شروع خواهد شد.

به تازگی، وزارت صنایع صادر شده اولین دسته از 291 andquot; جاده خودرو تولید کنندگان و محصولات Bulletin.andquot; در این خبر وزارت صنایع نیز منتشر andquot; وسایل نقلیه انرژی جدید برای ترویج استفاده از مدل های پیشنهادی دایرکتوری (قسط پنجم) .andquot; اگر چه به نظر می رسد سطح پوشه عادی خودروهای جدید انرژی توصیه می شود اما بسیاری از مردم sharp-eyed است که یک مشکل کوچک وجود دارد. از آنجا که در این خبر را قبل از انتشار از وزارت صنایع به طور خلاصه پیش نویس دیگر توصیه می شود پوشه که مجموع 498 مدل، اما در مدت کوتاهی پس از انتشار حذف شد منتشر کرده است.