برنامه ریزی یک سیستم الکتریکی خانگی خورشیدی

- Jul 11, 2017-

آیا یک سیستم خورشیدی خانگی برای شما کار خواهد کرد به خورشید (منابع) موجود، فضای موجود برای اندازه سیستم مورد نیاز شما، سرمایه گذاری سرمایه و مجوزهای محلی بستگی دارد. | عکس از Thomas Kelsey / Decathlon Solar Energy وزارت امور خارجه ایالات متحده

برای کمک به ارزیابی اینکه آیا سیستم برق خورشیدی خانه برای شما کار می کند، باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 • منابع خورشیدی موجود شما - آیا دسترسی به نور خورشید برای بیشتر یا تمام روز، در طول سال، به صورت روشن و بدون مانع انجام می شود؟

 • اندازه سیستم - آیا شما دارای یک سقف یا یک منطقه بزرگ برای جابجایی آن هستید؟

 • اقتصاد - آیا ارزش سرمایه گذاری دارد؟

 • مجوز های محلی و میثاق ها - آیا با نصب سیستم یک مشکل وجود دارد؟

ارزیابی منابع خورشیدی سایت شما

منابع خورشیدی در سراسر ایالات متحده برای سیستم های برق خورشیدی - که همچنین به عنوان سیستم های فتوولتائیک (PV) شناخته می شود - بسیار مناسب هستند زیرا می توانند از نور خورشید مستقیم و پراکنده استفاده کنند. با این حال، میزان تولید برق در یک سایت خاص بستگی به میزان انرژی خورشیدی آن دارد. بدین ترتیب، سیستم های PV در جنوب غربی ایالات متحده کارآیی بیشتری دارند، که بیشترین مقدار انرژی خورشیدی را دریافت می کند.

قبل از خرید یک سیستم PV، شما می خواهید مطمئن شوید که سایت شما دارای انرژی خورشیدی کافی برای دیدار از نیازهای برق شما به صورت موثر و اقتصادی است. تامین کننده سیستم محلی شما می تواند یک تجزیه و تحلیل سایت خورشیدی را برای شما انجام دهد یا به شما نشان دهد که چگونه این کار را به تنهایی انجام دهید.

هنگام ارزیابی سایت شما باید هر دو جهت جغرافیایی و تابلوهای خورشیدی خود را - ماژول های PV - مورد توجه قرار دهید زیرا هر دو می توانند عملکرد سیستم شما را تحت تاثیر قرار دهند.

اقتصاد یک سیستم الکتریکی کوچک خورشیدی

اقتصاد سیستم خانگی برق خورشیدی یا PV توسط هزینه های سرمایه و هزینه های عملیاتی تعیین می شود. هزینه های سرمایه شامل هزینه های اولیه طراحی و نصب سیستم PV می باشد. هزینه های عملیاتی عبارتند از هزینه های مرتبط با نگهداری و مدیریت سیستم PV در طول عمر مفید آن.

عوامل موثر بر هزينه هاي سرمايه و عمليات عبارتند از:

 • اجزای سیستم

 • اندازه سیستم

 • این که آیا یک سیستم متصل به شبکه یا تنها (خارج از شبکه) است

 • منابع خورشیدی در محل شما (مقدار نور خورشید).

مصرف برق

قبل از انتخاب اجزای سیستم و اندازه گیری سیستم PV برای خانه های موجود، شما باید الگوهای مصرف انرژی خود را ارزیابی کنید و سعی کنید مصرف برق خانگی خود را کاهش دهید. شما می توانید با انجام تجزیه و تحلیل بار، که شامل این وظایف:

 • در سال گذشته به حسابهای مربوط به آب و برق خود نگاه کنید

 • محاسبه مصرف انرژی

 • شناخت روند مصرف

با درک «عادتهای انرژی» و به کارگیری بیشتر انرژی، می توانید اندازه سیستم PV که به آن نیاز دارید را کاهش دهید و سرمایه و هزینه های عملیاتی خود را کاهش دهید.

اگر شما در حال طراحی یک خانه جدید هستید، باید با سازنده و حرفه ای خورشیدی کار کنید تا سیستم PV خود را به سیستم طراحی کل خانه خود متصل کنید - رویکردی برای ساخت یک خانه با صرفه جویی در انرژی.

ملاحظات هزینه PV

از PV Provider خود بپرسید که چقدر سیستم PV جدید شما در سال تولید می شود (اندازه گیری در کیلووات ساعت) و مقایسه آن تعداد با مصرف برق سالانه (به نام تقاضا) برای دریافت ایده چقدر شما را ذخیره کنید. به عنوان یک قاعده، هزینه یک کیلووات ساعت به دلیل افزایش اندازه سیستم کاهش می یابد.

شما همچنین باید قیمت خرید برق تولید برق را به هزینه های بالاتر سیستم های کوچکتر PV مقایسه کنید. برق تولید شده توسط PV معمولا گران تر از برق معمولی و برق است. با این حال، این هزینه ها با موقعیت جغرافیایی متفاوت خواهد بود.

برنامه های تخفیف خورشیدی، یارانه ها و سایر انگیزه ها می تواند باعث افزایش قیمت PV شود. مشوق های مالیاتی ممکن است شامل معافیت مالیاتی فروش در خرید سیستم PV، معافیت مالیات بر اموال یا اعتبارات مالیات بر درآمد دولت باشد، که همه آنها از طریق کاهش هزینه های بالای سرمایه، سود اقتصادی را به مصرف کنندگان می رسانند.

برخی از برنامه های تخفیف انرژی خورشیدی در یک مقدار معین دلار محدود می شوند. بنابراین، سیستم برق خورشیدی که با این کپسول منطبق است، منافع کاهش خورشید را به حداکثر میرساند.

بسیاری از صاحب خانه ها از سیستم های PV استفاده می کنند، زیرا ملاحظات دیگر مانند مزایای زیست محیطی و استقلال انرژی، تعادل را به نفع خود به ارمغان می آورند.

مجوز ها و میثاق ها

قبل از خرید یک سیستم برق خورشیدی خانگی، مجوز محلی و شرایط مورد اجماع را بررسی کنید.

شما احتمالا نیاز دارید که مجوز را از اداره ساخت و ساز شهرستان یا شهر خود دریافت کنید. این شامل مجوز ساختمان، مجوز برق یا هر دو است. به طور معمول، ارائه کننده PV شما از این مراقبت می کند، قیمت مجوز ها را به قیمت کلی سیستم هدایت می کند. با این حال، در برخی موارد، ارائه دهندگان PV شما ممکن است بدانند که چه مقدار وقت و پول در دریافت مجوز درگیر خواهد بود. اگر چنین است، این وظیفه ممکن است بر مبنای زمان و مصارف، به ویژه اگر نقاشی یا محاسبات اضافی برای آژانس اجازه داده شود، قیمت گذاری می شود. در هر صورت، قبل از نصب، اطمینان حاصل کنید که هزینه ها و مسئولیت های مجوز در ابتدا با ارائه دهندگان PV شما در نظر گرفته شده است.

الزامات کد برای سیستم های PV تا حدودی از یک محدوده به بعد متفاوت است، اما اکثر آنها بر اساس قانون ملی برق (NEC) است. ماده 690 در NEC الزامات لازم برای طراحی و نصب سیستم های ایمنی، قابل اعتماد، کد سازگار با PV را بیان می کند.

اگر شما یکی از اولین افرادی هستید که در سیستم خود نصب کرده اید، سیستم تأسیسات PV شما ممکن است در تصویب یکی از این سیستم ها تجربه نداشته باشد. در صورتی که این مورد باشد، شما و ارائه دهنده خدمات PV خود می توانید این روند را با همکاری نزدیک با مقامات ساختمان برای تدریس آنها در فن آوری، سریعتر کنید. 38232_solar_install.jpg

اگر شما زندگی می کنید که یک انجمن صاحب خانه باید یک سیستم برق خورشیدی را تأیید کند، شما و یا ارائه دهنده خدمات PV خود، احتمالا باید قبل از شروع نصب سیستم PV خود، برنامه های خود را ارسال کنید و قبل از تأیید دریافت کنید. با این حال، برخی از قوانین ایالتی تصریح می کنند که شما مجاز به نصب سیستم برق خورشیدی در خانه خود هستید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کدهای و الزامات دولت و جامعه، برنامه ریزی برای یک سیستم کوچک انرژی تجدید پذیر را ببینید.

سیستم های خورشیدی کوچک ایستاده تنها

یک سیستم خانه خورشیدی الکتریکی و PV مستقل در خارج از شبکه عمل می کند - به شبکه توزیع برق متصل شده توسط یک ابزار متصل نیست.

یک سیستم PV مستقل اگر هر کدام از موارد زیر اعمال شود، حساس است:

 • شما در یک مکان دور افتاده زندگی می کنید که در آن سیستم ارزان تر از گسترش یک خط برق به شبکه خواهد بود.

 • شما در حال بررسی یک سیستم الکتریکی هیبریدی هستید - که از هر دو سیستم PV و یک سیستم الکتریکی باد استفاده می کند.

 • شما نیاز به مقدار کم انرژی دارید به عنوان مثال، تجهیزات کنترل آبیاری و سنسورهای از راه دور.

هر کسی می تواند از نور خورشیدی در فضای باز استفاده کند - یک برنامه کاربردی مستقل تلویزیون.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به سیستم های انرژی مستقل پایدار مراجعه کنید.

سیستم های برق خورشیدی کوچک شبکه ای متصل شده

یک سیستم برق خورشیدی یا سیستم PV که در شبکه متصل به شبکه است، هنگامی که سیستم PV قدرت کافی تولید نمی کند، قدرت پشتیبان از یک شبکه ی ابزار را دریافت می کند. هنگامی که سیستم قدرت بیش از حد تولید می کند، ابزار لازم برای خرید قدرت از طریق تنظیم اندازه گیری و سرعت مورد نیاز است.

اندازه گیری خالص بهترین تنظیم است. در این ترتیب، تامین کننده قدرت اساسا شما را به قیمت خرده فروشی برای برق شما به شبکه می فرستد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، به سیستم های برق خانگی متصل شوید.

برآورد هزینه صرفه جویی در انرژی برای سیستم PV PV اندازه گیری شده

با استفاده از معادله زیر، شما می توانید سالانه تولید برق و تخفیف لایحه الکتریکی برای یک سیستم برق خورشیدی خانگی متصل به شبکه را با یک روش اندازه گیری خالص برآورد کنید.

 • اندازه سیستم PV در کیلووات (کیلو وات) را تعیین کنید. محدوده معمول از 1 تا 5 کیلو وات است. این مقدار ورودی kW از PV برای معادله زیر است.

 • بر اساس موقعیت جغرافیایی شما، فاکتور تولید انرژی را از نقشه زیر برای ورودی "kWh / kW-year" برای معادله زیر انتخاب کنید.

تولید برق از سیستم PV = (کیلووات PV) × (kWh / kW-year) = kWh / year

شما می توانید سالانه تخفیف لایحه برق خود را با استفاده از معادله زیر محاسبه کنید. توجه داشته باشید که نرخ مسکن باید در دلار برای هر کیلووات ساعت باشد. به عنوان مثال، نرخ 10 سنت برای هر کیلووات ساعت به عنوان 10 دلار / کیلووات ساعت ورودی است.

صرفه جویی در لایحه الکتریکی = (کیلووات ساعت در سال) × (نرخ مسکن) = $ / سال

(برای تعیین تخفیف صورتحساب ماهیانه ماهانه، شماره نهایی را با 12 رقم تقسیم کنید)

به عنوان مثال، یک سیستم 2 کیلووات در دنور، CO، با نرخ انرژی 7 سنت / کیلووات ساعت انرژی صرفه جویی می کند 266 دلار در سال صرفه جویی: 2 کیلو وات × 1900 کیلووات ساعت در کیلووات ساعت × 0.07 دلار در کیلووات ساعت = 266 دلار در سال (یا 22.17 دلار / ماه)